Beste leden van AV NEA, beste sportvrienden,

In aanvulling op onze vorige update inzake Corona delen we jullie mee dat in ieder geval t/m 28 april de eerder genomen maatregelen van kracht blijven: er zijn in ieder geval t/m 28 april geen trainingen en wedstrijden op de baan van NEA.

De atletiekunie heeft bericht dat alle competities van het huidige baanseizoen definitief zijn afgelast. Ook het Nederlands Kampioenschap Atletiek, gepland van 26 tot en met 28 juni in Den Haag, alsmede de overige NK’s tot en met 5 juli zijn hierbij gecanceld.

Vanuit AV NEA volgen wij in eerste instantie de instructies en adviezen vanuit de rijksoverheid. Wanneer vanuit de rijksoverheid trainingen en wedstrijden op de accommodatie van AV NEA weer hervat mogen worden zullen wij de mogelijkheden hiervoor binnen AV NEA evalueren en onze leden daarover informeren.

Updates zullen wij delen via onze website, social media en email.

Wij rekenen op ieders begrip, en wensen al onze leden vooral veel gezondheid toe.

 

Bestuur AV NEA

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Jun. 2022 | mrt.2022 | dec.2021 |

Volg ons op Twitter
Praat mee op Disqus
Volg ons op Facebook