Meisjes pupillen mini

600m10 deelnemer(s)
1 145 Vens, Lara 2004 AAC 2.39.40 min ptn  
2 164 Turk, Chantal den 16-08-2004 AV 1923 2.49.05 min ptn  
3 2 Rookhuizen, Iamira 19-05-2004 AV NEA-Volharding 2.52.02 min ptn  
4 121 Leider, Sterre 2004 AV Feniks 3.00.56 min ptn  
5 144 Jebose, Anna 2004 AAC 3.01.01 min ptn  
6 3 Schouten, Sarah 15-06-2004 AV NEA-Volharding 3.06.38 min ptn  
7 120 Eleveld, Femke 2004 AV Feniks 3.06.81 min ptn  
8 165 Turk, Nicole den 16-08-2004 AV 1923 3.59.37 min ptn  
9 146 Vogt, Kim 2004 AAC 30.06.37 min ptn  
  1 Bak, Eva 17-05-2004 AV NEA-Volharding dns min ptn  
4x40m0 deelnemer(s)
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
144 Anna Jebose 2004 8.21 2.71 10.97 754 ptn
145 Lara Vens 2004 8.19 2.48 12.12 733 ptn
121 Sterre Leider 2004 8.56 2.26 13.60 658 ptn
120 Femke Eleveld 2004 8.75 2.15 9.16 525 ptn
146 Kim Vogt 2004 9.10 1.85 11.22 458 ptn
3 Sarah Schouten 2004 9.30 1.95 7.85 383 ptn
164 Chantal den Turk 2004 8.92 1.67 6.27 340 ptn
165 Nicole den Turk 2004 9.28 1.61 8.28 328 ptn
2 Iamira Rookhuizen 2004 10.08 1.75 7.88 254 ptn
1 Eva Bak 2004 dns dns dns 0 ptn

 


 

Jongens pupillen mini

600m7 deelnemer(s)
1 163 Fructus, Thomas 31-10-2004 AV 1923 2.32.71 min ptn  
2 90 Pusceddu, Stefano 2004 AV Atos 2.47.50 min ptn  
3 4 Arensman, Ties 20-08-2004 AV NEA-Volharding 2.48.09 min ptn  
4 122 Alhassan, Taufiq 2004 AV Feniks 2.49.51 min ptn  
5 7 Uijttenboogaard, Stijn 26-03-2005 AV NEA-Volharding 2.54.60 min ptn  
6 6 Nijman, Tristan 01-10-2005 AV NEA-Volharding 3.15.64 min ptn  
7 5 Blaas, Sonny 23-03-2004 AV NEA-Volharding 3.18.16 min ptn  
4x40m4 deelnemer(s)
1 4 4,5,6,7,   AV NEA-Volharding JPM-1 40.18 sec ptn  
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
122 Taufiq Alhassan 2004 8.11 2.12 15.49 731 ptn
4 Ties Arensman 2004 8.84 2.33 16.50 679 ptn
163 Thomas Fructus 2004 8.58 2.21 13.92 650 ptn
90 Stefano Pusceddu 2004 8.50 1.81 6.80 441 ptn
5 Sonny Blaas 2004 10.60 2.07 11.11 332 ptn
7 Stijn Uijttenboogaard 2005 10.09 1.69 6.95 219 ptn
6 Tristan Nijman 2005 10.86 1.91 7.00 188 ptn

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
25 Collin Geugjes 2003 7.40 3.24 24.52 1212 ptn
92 Seb Wals 2003 7.53 3.24 23.91 1178 ptn
119 Sidate Seck 2003 7.49 3.15 14.63 1034 ptn
95 Jasper Bookelman 2003 8.38 2.61 25.49 926 ptn
151 Samuel Wilhelm 2003 8.15 2.89 17.89 916 ptn
88 Stan Lucassen 2003 8.20 2.91 16.31 888 ptn
147 Julian Jonkmans 2003 8.06 2.86 14.31 869 ptn
87 Dennis Alberts 2003 8.00 2.24 18.99 827 ptn
118 Fabian Smits 2003 7.93 dns 11.90 559 ptn
150 Dennis Dullemond 2003 9.14 2.21 8.88 478 ptn
149 Stan Groen 2003 dns 2.38 11.47 375 ptn
148 Lario Sedic 2003 dns dns dns 0 ptn
600m11 deelnemer(s)
1 92 Wals, Seb 28-02-2003 AC Waterland 2.16.22 min ptn  
2 25 Geugjes, Collin 06-08-2003 AV NEA-Volharding 2.16.82 min ptn  
3 147 Jonkmans, Julian 26-01-2003 AV 1923 2.17.03 min ptn  
4 87 Alberts, Dennis 2003 AV Atos 2.22.18 min ptn  
5 88 Lucassen, Stan 22-12-2003 AV Atos 2.25.03 min ptn  
6 119 Seck, Sidate 2003 AV Feniks 2.27.82 min ptn  
7 95 Bookelman, Jasper 2003 AC Waterland 2.30.05 min ptn  
8 151 Wilhelm, Samuel 27-06-2003 AV 1923 2.30.78 min ptn  
9 118 Smits, Fabian 2003 AV Feniks 2.53.09 min ptn  
  149 Groen, Stan 14-04-2003 AV 1923 dns min ptn  
  148 Sedic, Lario 10-08-2003 AV 1923 dns min ptn  
4x40m4 deelnemer(s)
1 147 147,148,149,151,   AV 1923 JPC-1 32.19 sec ptn  

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
22 Thyra Terwey 2003 7.40 3.15 13.93 1040 ptn
11 Gwen Broek 2003 7.71 3.11 13.28 962 ptn
24 Rosaly Zomerdijk 2003 7.60 2.92 13.02 940 ptn
23 Laura Wilde 2003 7.43 2.91 10.69 928 ptn
10 Marit Bout 2003 7.63 3.07 9.72 902 ptn
89 Meinou Janssen 2003 7.89 2.72 12.08 831 ptn
14 Julia Jongejeugd 2003 8.03 2.58 14.30 817 ptn
21 Youssra Salamat 2003 8.10 2.42 13.17 754 ptn
15 Marit Kaptein 2003 8.27 2.69 10.61 734 ptn
8 Yasmine Akhogjam 2003 8.20 2.65 9.90 723 ptn
13 Britt van't Hoff 2003 8.30 2.50 10.51 689 ptn
20 Dagmar Poot 2003 8.21 2.24 10.61 653 ptn
17 Kim Kok 2003 8.62 2.34 10.95 617 ptn
152 Rachel Hoondert 2003 8.76 2.44 9.10 580 ptn
9 Elisa Babucci 2003 8.81 2.27 10.02 558 ptn
18 Frederique Kreffer 2003 8.74 2.09 8.53 501 ptn
96 Emma Franssen 2003 9.03 2.03 10.01 480 ptn
19 Robin Kuller 2003 9.30 2.14 10.71 480 ptn
12 Mara de Bruijn 2003 9.53 2.02 10.11 417 ptn
16 Lisa Kok 2003 9.65 2.06 8.37 375 ptn
4x40m16 deelnemer(s)
1 11 11,14,22,23,   AV NEA-Volharding MPC-1 28.87 sec ptn  
2 10 10,15,20,24,   AV NEA-Volharding MPC-2 32.63 sec ptn  
3 9 9,13,18,19,   AV NEA-Volharding MPC-3 33.64 sec ptn  
4 8 8,12,17,21,   AV NEA-Volharding MPC-4 34.74 sec ptn  
600m20 deelnemer(s)
1 22 Terwey, Thyra 29-06-2003 AV NEA-Volharding 2.20.80 min ptn  
2 24 Zomerdijk, Rosaly 13-03-2003 AV NEA-Volharding 2.24.91 min ptn  
3 15 Kaptein, Marit 12-07-2003 AV NEA-Volharding 2.29.91 min ptn  
4 11 Broek, Gwen 06-02-2003 AV NEA-Volharding 2.30.92 min ptn  
5 23 Wilde, Laura 17-09-2003 AV NEA-Volharding 2.31.09 min ptn  
6 8 Akhogjam, Yasmine 09-12-2003 AV NEA-Volharding 2.31.17 min ptn  
7 10 Bout, Marit 30-10-2003 AV NEA-Volharding 2.33.31 min ptn  
8 18 Kreffer, Frederique 24-10-2003 AV NEA-Volharding 2.37.79 min ptn  
9 16 Kok, Lisa 14-01-2003 AV NEA-Volharding 2.39.86 min ptn  
10 21 Salamat, Youssra 03-02-2003 AV NEA-Volharding 2.39.90 min ptn  
11 89 Janssen, Meinou 08-03-2003 AV Atos 2.40.48 min ptn  
12 17 Kok, Kim 14-01-2003 AV NEA-Volharding 2.45.81 min ptn  
13 20 Poot, Dagmar 06-08-2003 AV NEA-Volharding 2.48.16 min ptn  
14 9 Babucci, Elisa 29-06-2003 AV NEA-Volharding 2.50.91 min ptn  
15 13 Hoff, Britt van't 03-02-2003 AV NEA-Volharding 2.51.14 min ptn  
16 96 Franssen, Emma 2003 AC Waterland 2.52.30 min ptn  
17 12 Bruijn, Mara de 10-02-2003 AV NEA-Volharding 2.55.50 min ptn  
18 152 Hoondert, Rachel 11-10-2003 AV 1923 2.57.54 min ptn  
19 19 Kuller, Robin 28-08-2003 AV NEA-Volharding 3.03.08 min ptn  
  14 Jongejeugd, Julia 02-05-2003 AV NEA-Volharding dns min ptn  

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
79 Tomas Plokhotniuk 2002 6.79 3.62 34.67 1537 ptn
32 Jeroen van het Hof 2002 7.23 3.70 33.09 1439 ptn
153 Job Geerds 2002 6.67 3.79 18.59 1401 ptn
35 Perre Schmidt 2002 7.25 3.44 22.44 1255 ptn
80 Dante Pusceddu 2002 6.98 3.45 16.14 1224 ptn
155 Bram Fenne 2002 7.33 2.75 24.24 1124 ptn
34 Yoursi Nait Aicha 2002 7.74 2.98 21.55 1056 ptn
143 Sirito Mathijssen 2002 7.42 3.10 15.19 1047 ptn
117 Thierno Bah 2002 7.73 2.76 23.73 1043 ptn
76 Frank de Groot 2002 7.71 3.20 17.16 1043 ptn
154 Lucas Breuker 2002 8.04 2.83 23.00 993 ptn
31 Cody Bakker 2002 7.71 2.68 19.92 979 ptn
75 Joeij Chin-Fo-Sieeuw 2002 7.52 2.79 15.76 974 ptn
156 Rens Kannegieter 2002 7.52 2.64 14.68 927 ptn
77 Jouad Naitrrami 2002 7.96 2.72 14.19 856 ptn
78 Dennis Patiwael 2002 8.21 2.69 13.17 790 ptn
36 Sam Stenvers 2002 8.45 2.54 16.20 773 ptn
33 Timothy Mulder 2002 7.85 2.77 7.96 765 ptn
1000m18 deelnemer(s)
1 153 Geerds, Job 12-07-2002 AV 1923 3.49.11 min ptn  
2 80 Pusceddu, Dante 05-12-2002 AV Atos 3.56.75 min ptn  
3 32 Hof, Jeroen van het 29-04-2002 AV NEA-Volharding 4.00.05 min ptn  
4 79 Plokhotniuk, Tomas 05-03-2002 AV Atos 4.04.77 min ptn  
5 156 Kannegieter, Rens 23-12-2002 AV 1923 4.09.67 min ptn  
6 35 Schmidt, Perre 28-09-2002 AV NEA-Volharding 4.14.33 min ptn  
7 143 Mathijssen, Sirito 12-10-2002 AAC 4.14.68 min ptn  
8 77 Naitrrami, Jouad 2002 AV Atos 4.14.93 min ptn  
9 154 Breuker, Lucas 18-10-2002 AV 1923 4.21.19 min ptn  
10 75 Chin-Fo-Sieeuw, Joeij 22-03-2002 AV Atos 4.24.15 min ptn  
11 117 Bah, Thierno 2002 AV Feniks 4.29.11 min ptn  
12 33 Mulder, Timothy 04-04-2002 AV NEA-Volharding 4.40.70 min ptn  
13 31 Bakker, Cody 08-07-2002 AV NEA-Volharding 4.41.46 min ptn  
14 34 Nait Aicha, Yoursi 10-12-2002 AV NEA-Volharding 4.53.50 min ptn  
15 36 Stenvers, Sam 07-08-2002 AV NEA-Volharding 4.55.67 min ptn  
16 78 Patiwael, Dennis 08-05-2002 AV Atos 5.12.03 min ptn  
17 76 Groot, Frank de 23-09-2002 AV Atos 5.35.99 min ptn  
  155 Fenne, Bram 15-02-2002 AV 1923 dnf min ptn  
4x40m12 deelnemer(s)
1 31 31,32,34,35,   AV NEA-Volharding JPB-1 28.04 sec ptn  
2 153 153,154,155,156,   AV 1923 JPB-1 28.08 sec ptn  
3 75 75,76,77,78,   AV Atos JPB-1 28.18 sec ptn  

Meisjes pupillen B

1000m23 deelnemer(s)
1 157 Overweel, Denise 29-01-1992 AV 1923 4.06.75 min ptn  
2 162 Prenger, Yael 09-12-2002 AV 1923 4.12.74 min ptn  
3 93 Klooster, Annika 29-05-2002 AC Waterland 4.26.28 min ptn  
4 27 Goezinnen, Mellani 12-11-2002 AV NEA-Volharding 4.26.82 min ptn  
5 81 Doorson, Roos 12-12-2002 AV Atos 4.29.15 min ptn  
6 161 Dullemand, Dana 27-03-2002 AV 1923 4.30.65 min ptn  
7 29 Rookhuizen, Francis van 18-06-2002 AV NEA-Volharding 4.34.55 min ptn  
8 86 Gerven, Kee van der 01-10-2002 AV Atos 4.43.42 min ptn  
9 94 Klooster, Emmelie 29-05-2002 AC Waterland 4.52.60 min ptn  
10 160 Onna, Tess van 07-12-2002 AV 1923 4.53.72 min ptn  
11 84 Noldes, Mette 02-06-2002 AV Atos 4.57.62 min ptn  
12 142 Edwards van Muijen, Anouk 29-08-2002 AAC 4.59.44 min ptn  
13 115 Themen, Zoë 2002 AV Feniks 5.02.32 min ptn  
14 141 Boon, Ilse 12-03-2002 AAC 5.07.12 min ptn  
15 114 Winter, Frederique 02-05-2002 AV Feniks 5.17.99 min ptn  
16 113 Eleveld, Marieke 09-03-2002 AV Feniks 5.32.18 min ptn  
  28 Jacques, Emilie 30-05-2002 AV NEA-Volharding dns min ptn  
  91 Geoffrey, Ezinwa 02-07-2002 AV Atos dns min ptn  
  26 Assema, Sophie van 21-03-2002 AV NEA-Volharding dns min ptn  
  30 Wück, Rosalinde 22-09-2002 AV NEA-Volharding dns min ptn  
  116 Pipolo, Giulia 2002 AV Feniks dns min ptn  
  158 ten Wolde, Lieke Sofie 2002 AV 1923 dns min ptn  
  159 Brasser, Luna 25-12-2002 AV 1923 dns min ptn  
4x40m16 deelnemer(s)
1 81 81,82,83,84,   AV Atos MPB-1 28.81 sec ptn  
2 157 157,158,160,162,   AV 1923 MPB-1 30.46 sec ptn  
3 26 26,28,29,30,   AV NEA-Volharding MPB-1 30.82 sec ptn  
4 113 113,114,115,116,   AV Feniks MPB-1 30.82 sec ptn  
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
83 Afra Jiya 2002 6.79 3.71 23.22 1420 ptn
162 Yael Prenger 2002 7.18 3.45 16.14 1180 ptn
157 Denise Overweel 1992 7.38 3.51 17.09 1167 ptn
81 Roos Doorson 2002 7.38 2.96 15.36 1030 ptn
94 Emmelie Klooster 2002 7.90 2.85 21.73 1004 ptn
29 Francis van Rookhuizen 2002 7.94 3.23 16.70 1001 ptn
160 Tess van Onna 2002 7.59 2.96 15.16 986 ptn
161 Dana Dullemand 2002 7.74 3.06 15.27 979 ptn
113 Marieke Eleveld 2002 7.84 2.67 20.88 967 ptn
93 Annika Klooster 2002 8.08 2.75 17.65 895 ptn
27 Mellani Goezinnen 2002 8.14 2.75 17.22 879 ptn
114 Frederique Winter 2002 8.16 2.93 11.70 820 ptn
141 Ilse Boon 2002 7.85 2.50 12.47 801 ptn
84 Mette Noldes 2002 8.10 2.71 11.07 774 ptn
115 Zoë Themen 2002 8.50 2.55 14.62 742 ptn
30 Rosalinde Wück 2002 8.48 2.58 12.76 719 ptn
86 Kee van der Gerven 2002 8.59 2.77 11.11 711 ptn
26 Sophie van Assema 2002 8.51 2.76 10.45 708 ptn
116 Giulia Pipolo 2002 8.21 2.63 9.18 703 ptn
159 Luna Brasser 2002 8.11 2.55 8.14 680 ptn
142 Anouk Edwards van Muijen 2002 8.33 2.40 10.92 672 ptn
82 Stella Huikeshoven 2002 8.34 dns 8.92 433 ptn
91 Ezinwa Geoffrey 2002 dns dns dns 0 ptn
28 Emilie Jacques 2002 dns dns dns 0 ptn
85 Laura van den Heuvel 2002 dns dns dns 0 ptn
158 Lieke Sofie ten Wolde 2002 dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A1

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
71 Fabian Pusceddu 2001 9.30 3.79 6.51 1507 ptn
132 Sven Buijs 2001 9.39 4.02 5.28 1460 ptn
46 Raoul van de Laar 2001 9.52 3.72 6.35 1444 ptn
178 Stef Sablerolle 2001 9.90 3.66 6.93 1406 ptn
179 Timo Smits 2001 9.92 3.48 6.50 1340 ptn
100 Sjoerd Nicolai 2001 9.90 3.54 5.53 1296 ptn
177 Daan Woldring 2001 10.00 3.45 5.61 1267 ptn
137 Hein Pieters 2001 9.91 3.41 5.35 1257 ptn
190 Michel Bosse 2001 10.24 2.98 6.45 1189 ptn
111 Thimo Henraat 2001 10.16 3.20 5.42 1181 ptn
181 Torben van Kolfschoten 2001 10.05 3.10 5.33 1171 ptn
45 Max van Harten 2001 10.34 3.27 5.32 1162 ptn
176 Niels de Ruiter 2001 10.56 3.12 5.51 1114 ptn
191 Ezra Ben-Belkacem 2001 10.49 2.90 6.01 1111 ptn
47 Jarno de Vries 2001 10.79 3.10 4.17 986 ptn
104 Stein Fransen 2001 11.20 2.80 4.24 878 ptn
112 Luca Pipolo 2001 11.57 2.79 4.35 841 ptn
138 Lucas Rib 2001 12.27 2.29 5.55 748 ptn
48 Thomas Wijkstra 2001 11.30 2.46 3.57 747 ptn
49 Mika Zwart 2001 11.39 2.45 3.12 696 ptn
109 David Smits 2001 dns 2.85 4.47 592 ptn
175 Kick de Ruig 2001 dns dns dns 0 ptn
180 Jasper Oskam 2001 dns dns dns 0 ptn
4x60m12 deelnemer(s)
1 45 45,46,47,48,   AV NEA-Volharding JPA1-1 40.29 sec ptn  
2 175 175,178,179,180,   AV 1923 JPA1-1 42.36 sec ptn  
  137 137,138,191,132,   AAC JPA1-1 dns sec ptn  
1000m23 deelnemer(s)
1 71 Pusceddu, Fabian 07-01-2001 AV Atos 3.40.72 min ptn  
2 178 Sablerolle, Stef 01-02-2001 AV 1923 3.43.57 min ptn  
3 177 Woldring, Daan 12-05-2001 AV 1923 3.53.17 min ptn  
4 100 Nicolai, Sjoerd 03-08-2001 AC Waterland 3.59.41 min ptn  
5 181 Kolfschoten, Torben van 28-11-2001 AV 1923 4.00.74 min ptn  
6 109 Smits, David 2001 AV Feniks 4.03.41 min ptn  
7 45 Harten, Max van 02-04-2001 AV NEA-Volharding 4.12.65 min ptn  
8 47 Vries, Jarno de 17-03-2001 AV NEA-Volharding 4.13.75 min ptn  
9 111 Henraat, Thimo 14-05-2001 AV Feniks 4.19.02 min ptn  
10 176 Ruiter, Niels de 21-11-2001 AV 1923 4.20.32 min ptn  
11 190 Bosse, Michel 07-09-2001 AV Atos 4.22.38 min ptn  
12 104 Fransen, Stein 20-09-2001 AC Waterland 4.23.51 min ptn  
13 137 Pieters, Hein 2001 AAC 4.29.55 min ptn  
14 179 Smits, Timo 08-03-2001 AV 1923 4.30.59 min ptn  
15 191 Ben-Belkacem, Ezra 24-08-2001 AAC 4.39.05 min ptn  
16 48 Wijkstra, Thomas 30-12-2001 AV NEA-Volharding 4.39.73 min ptn  
17 112 Pipolo, Luca 2001 AV Feniks 4.47.71 min ptn  
18 138 Rib, Lucas 15-02-2001 AAC 5.02.96 min ptn  
19 49 Zwart, Mika 30-12-2001 AV NEA-Volharding 5.14.33 min ptn  
  175 Ruig, Kick de 30-01-2001 AV 1923 dns min ptn  
  132 Buijs, Sven 01-05-2001 AAC dns min ptn  
  46 Laar, Raoul van de 22-04-2001 AV NEA-Volharding dns min ptn  
  180 Oskam, Jasper 07-03-2001 AV 1923 dns min ptn  

Meisjes pupillen A1

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
110 Shaquata King 2001 8.49 4.08 5.90 1685 ptn
131 Ismay Bohr 2001 9.31 3.74 5.16 1410 ptn
139 Nina Vens 2001 9.72 3.64 5.94 1370 ptn
188 Marjolein de Koning 2001 9.89 3.65 6.02 1350 ptn
135 Nika van der Meer 2001 9.51 3.59 4.50 1299 ptn
185 Eva Dijkstra 2001 9.69 3.50 5.05 1290 ptn
189 Julia Wille 2001 9.45 3.40 4.65 1282 ptn
182 Elja Mantel 2001 10.14 3.41 5.00 1198 ptn
184 Fabiënne Sluis 2001 10.07 3.22 5.21 1184 ptn
97 Emma Kant 2001 10.43 3.56 4.96 1183 ptn
187 Carolien de Koning 2001 10.75 3.24 6.34 1164 ptn
42 Jenna van der Meijden 2001 10.70 3.18 4.71 1052 ptn
39 Linda van der Klei 2001 10.43 3.31 2.87 972 ptn
40 Amber van der Klei 2001 10.73 3.14 3.69 964 ptn
136 Maud Muller 2001 11.11 3.16 4.23 961 ptn
186 Marijke Dorst 2001 10.86 2.91 4.09 932 ptn
193 Jehanne Vermeij 2001 11.00 3.07 3.61 909 ptn
108 Kim Hoekstra 2001 11.45 2.88 4.77 902 ptn
74 Merel van Kempen 2001 11.03 2.84 4.03 893 ptn
73 Berber Siersma 2001 11.48 3.12 3.91 885 ptn
37 Lisa de Boer 2001 10.59 2.79 3.28 880 ptn
72 Rosa Lucassen 2001 11.77 2.91 4.66 865 ptn
183 Maxime Frenkel 2001 10.89 2.78 3.56 861 ptn
192 Rümeysa Aksu 2001 11.30 2.79 4.09 853 ptn
41 Mila Kuller 2001 11.19 2.77 3.95 853 ptn
43 Shevan Nijman 2001 11.40 2.75 3.63 798 ptn
38 Saartje Gerritsen 2001 11.37 2.72 3.31 770 ptn
44 Birthe Poot 2001 10.94 2.28 3.40 742 ptn
134 Sarian Foederer 2001 12.77 2.69 3.51 632 ptn
133 Iris Dado 2001 dns dns dns 0 ptn
1000m29 deelnemer(s)
1 97 Kant, Emma 21-03-2001 AC Waterland 3.41.57 min ptn  
2 183 Frenkel, Maxime 30-11-2001 AV 1923 3.51.25 min ptn  
3 139 Vens, Nina 14-08-2001 AAC 3.52.86 min ptn  
4 135 Meer, Nika van der 26-02-2001 AAC 4.02.28 min ptn  
5 185 Dijkstra, Eva 26-03-2001 AV 1923 4.03.85 min ptn  
6 40 Klei, Amber van der 17-08-2001 AV NEA-Volharding 4.04.21 min ptn  
7 43 Nijman, Shevan 09-05-2001 AV NEA-Volharding 4.10.57 min ptn  
8 39 Klei, Linda van der 17-08-2001 AV NEA-Volharding 4.13.24 min ptn  
9 108 Hoekstra, Kim 2001 AV Feniks 4.15.42 min ptn  
10 73 Siersma, Berber 23-08-2001 AV Atos 4.16.97 min ptn  
11 184 Sluis, Fabiënne 16-10-2001 AV 1923 4.19.57 min ptn  
12 188 Koning, Marjolein de 13-02-2001 AV 1923 4.27.39 min ptn  
13 136 Muller, Maud 04-05-2001 AAC 4.32.18 min ptn  
14 193 Vermeij, Jehanne 14-09-2001 AAC 4.34.22 min ptn  
15 189 Wille, Julia 01-08-2001 AV 1923 4.36.40 min ptn  
16 187 Koning, Carolien de 13-02-2001 AV 1923 4.39.11 min ptn  
17 131 Bohr, Ismay 21-08-2001 AAC 4.40.26 min ptn  
18 37 Boer, Lisa de 06-12-2001 AV NEA-Volharding 4.40.56 min ptn  
19 186 Dorst, Marijke 05-11-2001 AV 1923 4.42.46 min ptn  
20 72 Lucassen, Rosa 02-06-2001 AV Atos 4.44.44 min ptn  
21 134 Foederer, Sarian 2001 AAC 4.49.99 min ptn  
22 42 Meijden, Jenna van der 10-08-2001 AV NEA-Volharding 4.52.32 min ptn  
23 192 Aksu, Rümeysa 27-04-2001 AAC 5.12.89 min ptn  
24 38 Gerritsen, Saartje 25-08-2001 AV NEA-Volharding 5.20.66 min ptn  
  41 Kuller, Mila 09-10-2001 AV NEA-Volharding   min ptn  
  182 Mantel, Elja 02-07-2001 AV 1923 dnf min ptn  
  110 King, Shaquata 2001 AV Feniks dns min ptn  
  44 Poot, Birthe 13-01-2001 AV NEA-Volharding dnf min ptn  
  133 Dado, Iris 2001 AAC dns min ptn  
4x60m24 deelnemer(s)
1 131 131,135,136,139,   AAC MPA1-1 37.14 sec ptn  
2 182 182,185,188,189,   AV 1923 MPA1-1 38.00 sec ptn  
3 40 40,41,42,43,   AV NEA-Volharding MPA1-2 41.48 sec ptn  
4 37 37,38,39,44,   AV NEA-Volharding MPA1-1 42.24 sec ptn  
  183 183,184,186,187,   AV 1923 MPA1-2 dns sec ptn  
  192 192,133,134,193,   AAC MPA1-2 dns sec ptn  

Jongens pupillen A2

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
59 Sem Haan 2000 9.52 1.30 8.45 1662 ptn
166 Oskar Bosgraag 2000 9.45 1.25 7.13 1566 ptn
170 Bruno Huijbers 2000 9.36 1.20 7.09 1543 ptn
63 Finn Schmidt 2000 9.88 1.30 7.23 1538 ptn
60 Bas Hoonhout 2000 9.12 1.10 6.84 1498 ptn
58 Thomas Arensman 2000 9.55 1.10 5.89 1365 ptn
65 Tabi Weiland 2000 9.66 1.15 5.42 1353 ptn
61 Kyle Mossing 2000 10.11 1.10 6.78 1330 ptn
107 Luca Louwris 2000 10.49 1.10 6.88 1281 ptn
127 Paolo Pantano 2000 10.15 1.10 5.60 1252 ptn
167 Jochem Defvaux 2000 10.47 1.10 6.28 1248 ptn
125 Paul Foederer 2000 10.63 1.15 5.24 1196 ptn
168 Tjeerd Kole 2000 10.70 1.00 5.70 1106 ptn
103 Yarran Brunt 2000 10.88 1.05 5.17 1086 ptn
171 Abel Westland 2000 9.99 0.80 5.90 1076 ptn
169 Melle Ast 2000 10.66 1.00 4.72 1047 ptn
62 Quenten Rost 2000 10.47 1.00 4.34 1046 ptn
105 Daniel Abouseada 2000 11.32 0.90 5.21 923 ptn
64 J-ohnno Abbenhues 2000 dns dns dns 0 ptn
123 Lucas Cohen 2000 dns dns dns 0 ptn
106 Serrano Bouman 2000 dns dns dns 0 ptn
1000m21 deelnemer(s)
1 60 Hoonhout, Bas 27-09-2000 AV NEA-Volharding 3.37.88 min ptn  
2 58 Arensman, Thomas 24-04-2000 AV NEA-Volharding 3.49.35 min ptn  
3 59 Haan, Sem 28-03-2000 AV NEA-Volharding 3.53.59 min ptn  
4 61 Mossing, Kyle 18-02-2000 AV NEA-Volharding 3.55.22 min ptn  
5 166 Bosgraag, Oskar 11-04-2000 AV 1923 4.00.12 min ptn  
6 170 Huijbers, Bruno 07-04-2000 AV 1923 4.00.26 min ptn  
7 171 Westland, Abel 16-09-2000 AV 1923 4.01.54 min ptn  
8 65 Weiland, Tabi 06-08-2000 AV Atos 4.02.78 min ptn  
9 63 Schmidt, Finn 18-10-2000 AV NEA-Volharding 4.07.74 min ptn  
10 127 Pantano, Paolo 03-01-2000 AAC 4.10.01 min ptn  
11 125 Foederer, Paul 2000 AAC 4.16.65 min ptn  
12 107 Louwris, Luca 06-09-2000 AV Feniks 4.21.67 min ptn  
13 62 Rost, Quenten 26-08-2000 AV NEA-Volharding 4.43.35 min ptn  
14 169 Ast, Melle 11-11-2000 AV 1923 4.43.52 min ptn  
15 167 Defvaux, Jochem 17-02-2000 AV 1923 4.47.64 min ptn  
16 168 Kole, Tjeerd 06-01-2000 AV 1923 4.48.15 min ptn  
17 103 Brunt, Yarran 2000 AC Waterland 4.57.02 min ptn  
  105 Abouseada, Daniel 2000 AV Feniks dns min ptn  
  64 Abbenhues, J-ohnno 2000 AV Atos dns min ptn  
  123 Cohen, Lucas 14-05-2000 AAC dns min ptn  
  106 Bouman, Serrano 10-08-2000 AV Feniks dns min ptn  
4x60m8 deelnemer(s)
1 58 58,59,60,63,   AV NEA-Volharding JPA2-1 37.04 sec ptn  
2 166 166,168,170,171,   AV 1923 JPA2-1 38.46 sec ptn  

Meisjes pupillen A2

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
99 Didi Wals 2000 9.11 1.30 7.72 1696 ptn
129 Merit Schuurman 2000 9.14 1.30 6.89 1644 ptn
173 Tessa de Ruiter 2000 9.70 1.25 7.35 1537 ptn
130 Marit Vorstman 2000 9.39 1.20 6.62 1510 ptn
53 Nina van Luijn 2000 9.60 1.10 6.19 1376 ptn
172 Mira Mioch 2000 9.64 1.10 5.72 1339 ptn
128 Marit Schouwstra 2000 9.79 1.15 5.33 1326 ptn
70 Ilse Zonneveld 2000 9.82 1.15 4.78 1284 ptn
57 Nikki van Wees 2000 10.22 1.15 5.59 1277 ptn
69 Quinty Welling 2000 10.46 1.10 6.08 1237 ptn
51 Noa Butter 2000 10.27 1.05 6.15 1232 ptn
56 Evelyn Vletter 2000 10.14 1.05 5.62 1218 ptn
66 Jael Aalbers 2000 10.77 1.00 6.79 1163 ptn
50 Chantionne Blomont 2000 9.84 1.05 4.13 1161 ptn
174 Noa Hoondert 2000 10.19 1.00 5.23 1148 ptn
54 Allisha Schouten 2000 10.37 1.00 5.52 1141 ptn
98 Bibi te Loo 2000 10.69 1.00 5.06 1066 ptn
52 Luna Kok 2000 10.83 0.95 5.33 1029 ptn
124 Inge van Dijk 2000 10.65 0.95 4.89 1024 ptn
67 Silvia Alberts 2000 11.03 0.95 4.70 961 ptn
55 Maaike Uijttenboogaard 2000 10.83 0.95 3.65 908 ptn
102 Rianne Klooster 2000 10.23 dns 6.31 868 ptn
68 Margje Horning 2000 11.32 0.90 4.00 837 ptn
126 Sophie Jebose 2000 8.81 dns dns 686 ptn
101 Carmen Kooij 2000 dns dns dns 0 ptn
1000m25 deelnemer(s)
1 129 Schuurman, Merit 29-01-2000 AAC 3.38.89 min ptn  
2 174 Hoondert, Noa 27-08-2000 AV 1923 3.44.93 min ptn  
3 172 Mioch, Mira 25-05-2000 AV 1923 3.47.20 min ptn  
4 57 Wees, Nikki van 05-12-2000 AV NEA-Volharding 3.48.00 min ptn  
5 173 Ruiter, Tessa de 24-01-2000 AV 1923 3.52.93 min ptn  
6 53 Luijn, Nina van 20-11-2000 AV NEA-Volharding 3.54.11 min ptn  
7 130 Vorstman, Marit 02-09-2000 AAC 3.58.99 min ptn  
8 51 Butter, Noa 08-09-2000 AV NEA-Volharding 4.06.20 min ptn  
9 124 Dijk, Inge van 2000 AAC 4.09.57 min ptn  
10 54 Schouten, Allisha 03-02-2000 AV NEA-Volharding 4.14.11 min ptn  
11 56 Vletter, Evelyn 05-08-2000 AV NEA-Volharding 4.16.70 min ptn  
12 50 Blomont, Chantionne 03-01-2000 AV NEA-Volharding 4.17.76 min ptn  
13 70 Zonneveld, Ilse 21-03-2000 AV Atos 4.20.88 min ptn  
14 67 Alberts, Silvia 2000 AV Atos 4.24.56 min ptn  
15 68 Horning, Margje 16-11-2000 AV Atos 4.34.75 min ptn  
16 55 Uijttenboogaard, Maaike 29-11-2000 AV NEA-Volharding 4.36.58 min ptn  
17 128 Schouwstra, Marit 28-08-2000 AAC 4.51.83 min ptn  
18 52 Kok, Luna 11-12-2000 AV NEA-Volharding 4.57.12 min ptn  
19 98 Loo, Bibi te 05-02-2000 AC Waterland 5.08.40 min ptn  
20 69 Welling, Quinty 24-07-2000 AV Atos 5.28.40 min ptn  
21 66 Aalbers, Jael 16-04-2000 AV Atos 6.27.40 min ptn  
  99 Wals, Didi 18-01-2000 AC Waterland dns min ptn  
  126 Jebose, Sophie 03-08-2000 AAC dns min ptn  
  102 Klooster, Rianne 19-06-2000 AC Waterland dns min ptn  
  101 Kooij, Carmen 21-02-2000 AC Waterland dns min ptn  
4x60m20 deelnemer(s)
1 126 126,128,129,130,   AAC MPA2-1 34.55 sec ptn  
2 50 50,51,53,57,   AV NEA-Volharding MPA2-1 38.06 sec ptn  
3 99 99,98,101,102,   AC Waterland MPA2-1 38.28 sec ptn  
4 52 52,54,55,56,   AV NEA-Volharding MPA2-2 39.83 sec ptn  
5 66 66,67,68,69,   AV Atos MPA2-1 40.64 sec ptn  

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Jan 2020 | nov.2019 | aug.2019 |

Volg ons op Twitter
Praat mee op Disqus
Volg ons op Facebook