Uitslagen clubkampioenschappen 2011 - NEA/ACW

Alle categorieën samen.

 

De kampioenen staan in vet gedrukte letters.


 

Jongens pupillen inimini

StnrNaamClubgeb40m600mVerspringenBalwerpenPunten
195 Fawzi Nait Aicha NEA 2006 8.67 2.39.84 2.29 9.94 772
194 Timo van der Molen NEA 2006 8.97 2.52.80 1.74 7.73 498

 

Meisjes pupillen inimini

StnrNaamClubgeb40m600mVerspringenBalwerpenPunten
193 Laura Babucci NEA 2006 10.75 3.29.05 1.65 5.79 116

 

Jongens pupillen mini

StnrNaamClubgeb40m600mVerspringenBalwerpenPunten
198 Ties Arensman NEA 2004 8.44 2.39.83 2.60 24.15 1090
203 Stijn Uittenboogaard NEA 2005 9.21 2.40.08 2.25 10.21 696
200 Milan Dias Gago NEA 2005 9.14 2.53.62 2.03 10.89 595
202 Jeroen Otten NEA 2005 9.22 3.05.43 1.92 14.94 576
201 Tristan Nijman NEA 2005 9.75 2.57.49 1.79 9.89 433
199 Sonny Blaas NEA 2004 10.56 3.20.20 1.82 7.39 208

 

Meisjes pupillen mini

StnrNaamClubgeb40m600mVerspringenBalwerpenPunten
263 Fee Gereats ACW 2004 8.44 2.32.48 2.05 11.27 833
196 Eva Bak NEA 2004 8.55 3.21.15 2.35 13.32 673
286 Sarah Schouten NEA 2004 9.17 3.03.94 2.38 9.25 577
197 Samira van Rookhuizen NEA 2004 9.69 2.57.83 1.98 9.64 472

 

Jongens pupillen C

StnrNaamClubgeb40m600mVerspringenBalwerpenPunten
218 Collin Geugjes NEA 2003 7.12 2.07.67 3.74 27.96 1856
264 Seb Wals ACW 2003 7.09 2.09.52 3.44 23.35 1728
265 Dante Hussain NEA 2003 8.26 2.38.76 2.31 21.02 1026

 

Meisjes pupillen C

StnrNaamClubgeb40m600mVerspringenBalwerpenPunten
215 Thyra Terwey NEA 2003 7.04 2.09.54 3.50 16.84 1658
217 Rosaly Zomerdijk NEA 2003 7.10 2.19.41 3.36 17.78 1543
216 Laura Wilde NEA 2003 7.00 2.21.32 3.33 13.18 1470
207 Gwen Broek NEA 2003 7.42 2.26.99 3.12 12.13 1279
209 Julia Jongejeugd NEA 2003 8.01 2.34.76 3.05 19.45 1219
206 Marit Bout NEA 2003 7.37 2.40.40 2.99 14.79 1218
213 Eline Mast NEA 2003 7.69 2.25.51 2.64 12.06 1141
208 Britt van 't Hoff NEA 2003 8.01 2.31.05 2.67 16.35 1122
214 Dagmar Poot NEA 2003 7.77 2.39.14 2.99 12.33 1107
270 Anne van Dijk ACW 2003 7.72 2.39.53 2.83 10.08 1039
268 Isabel d' Matton ACW 2003 8.15 2.42.18 3.00 12.31 1025
205 Silvia Bloemendaal NEA 2003 7.88 2.28.66 2.10 10.72 951
210 Milou Jongeneel ACW 2003 8.59 2.38.17 2.68 12.46 921
266 Eline Couwenberg ACW 2003 8.29 2.33.18 2.36 10.72 903
204 Elisa Babucci NEA 2003 8.79 2.50.32 2.45 9.92 725
269 Emma Franssen ACW 2003 8.85 2.40.69 2.34 8.11 714
212 Robin Kuller NEA 2003 9.03 2.55.51 2.42 12.68 710
211 Marit Kaptein NEA 2003 8.55 dns 2.73 11.13 709
271 Jonna Geukens ACW 2003 8.80 dns 1.86 9.79 473
267 Anouk Wals ACW 2003 dns dns dns dns 0

 

Jongens pupillen B

StnrNaamClubgeb40m1000mVerspringenBalwerpenPunten
228 Jeroen van het Hof NEA 2002 7.19 4.08.36 3.78 35.40 1864
230 Yousri Nait Aicha NEA 2002 7.74 4.28.89 3.25 28.64 1490
227 Cody Bakker NEA 2002 7.59 4.33.62 3.02 18.39 1320
229 Timothy Mulder NEA 2002 7.67 4.23.18 3.19 14.09 1312
272 Sander Hospers ACW 2002 dns dns dns dns 0

 

Meisjes pupillen B

StnrNaamClubgeb40m1000mVerspringenBalwerpenPunten
274 Anika Klooster ACW 2002 7.64 4.32.43 3.25 21.38 1404
273 Emily Klooster ACW 2002 7.72 4.38.86 3.21 21.41 1358
222 Mellani Goezinnen NEA 2002 7.85 4.28.31 2.99 16.61 1261
225 Isabel Worp NEA 2002 8.03 4.18.65 2.87 12.91 1184
224 Francis van Rookhuizen NEA 2002 8.09 4.44.28 3.13 14.71 1159
223 Emilie Jacques NEA 2002 7.63 4.44.14 2.49 14.47 1108
220 Sophie van Assema NEA 2002 8.22 4.30.55 2.88 12.15 1094
221 Tiara Dias Gago NEA 2002 7.76 5.28.75 2.90 16.14 1061
219 Merel van Amsterdam NEA 2002 8.12 5.15.53 2.56 15.25 953
226 Rosalinde Wück NEA 2002 8.47 4.46.35 2.25 15.94 936

 

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamClubgeb60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
243 Raoul van de Laar NEA 2001 9.67 3.49.15 3.53 6.57 1864
248 Roel Wilde NEA 2001 10.01 3.56.20 3.50 5.88 1726
241 Milo Haanen NEA 2001 10.39 4.06.66 3.61 5.70 1631
242 Max van Harten NEA 2001 10.45 4.01.50 3.48 5.04 1578
276 Sjoerd Nicolai ACW 2001 10.19 4.11.21 3.34 5.59 1578
246 Jarno de Vries NEA 2001 10.22 4.08.64 3.47 4.26 1521
245 Sam Visser NEA 2001 10.67 4.37.47 3.19 5.49 1371
244 Kyllian Spee NEA 2001 10.58 4.33.15 3.15 4.87 1349
240 Björn Bloemendaal NEA 2001 11.56 4.24.07 2.93 4.68 1204
275 Stein Franssen ACW 2001 11.10 4.41.83 2.97 4.54 1191
247 Thomas Wijkstra NEA 2001 11.28 4.55.34 3.02 5.06 1170
284 Kasper Karmiggelt NEA 2001 11.87 4.53.58 2.69 3.82 952
278 Luc Drost ACW 2001 dns dns dns dns 0
277 Freek Drost ACW 2001 dns dns dns dns 0

 

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamClubgeb60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
279 Emma Kant ACW 2001 10.26 3.49.43 3.60 5.18 1698
234 Amber van der Klei NEA 2001 10.34 4.08.79 3.52 3.86 1482
233 Linda van der Klei NEA 2001 10.21 4.18.02 3.38 4.01 1444
231 Lisa de Boer NEA 2001 10.51 4.18.87 3.22 4.31 1389
238 Lotte Veerman NEA 2001 10.50 4.20.06 3.20 3.73 1338
237 Birthe Poot NEA 2001 10.75 4.33.44 2.88 5.02 1282
235 Mila Kuller NEA 2001 11.12 4.26.14 3.04 4.84 1280
239 Sanne Weistra NEA 2001 11.06 4.19.02 2.79 3.98 1205
236 Shevan Nijman NEA 2001 11.41 4.11.70 2.85 3.52 1169
232 Saartje Gerritsen NEA 2001 10.91 5.15.31 2.66 3.81 994
280 Sophie Hussain ACW 2001 11.99 5.33.52 2.57 3.61 785

 

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamClubgeb60m1000mHoogspringenBalwerpenPunten
259 Bas Hoonhout NEA 2000 9.03 3.34.51 1.20 26.93 2092
257 Thomas Arensman NEA 2000 9.23 3.41.12 1.25 22.78 2000
262 Finn Schmidt NEA 2000 9.99 4.07.60 1.25 42.67 1962
258 Sem Haan NEA 2000 9.60 4.01.78 1.10 33.05 1842
260 Kyle Mossing NEA 2000 10.16 3.51.21 1.15 23.93 1735
285 Yarran Brunt ACW 2000 10.43 4.40.30 1.05 20.21 1363
261 Quenten Rost NEA 2000 10.41 5.58.74 1.00 18.08 1082

 

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamClubgeb60m1000mHoogspringenBalwerpenPunten
281 Didi Wals ACW 2000 9.04 3.56.15 1.25 23.70 1968
253 Nina van Luijn NEA 2000 9.69 3.52.32 1.10 19.57 1707
256 Nikki van Wees NEA 2000 10.06 3.54.98 1.20 18.61 1695
282 Rianne Klooster ACW 2000 10.08 4.18.16 1.25 21.00 1657
249 Noa Butter NEA 2000 9.88 4.03.73 1.15 19.43 1655
252 Luna Kok NEA 2000 10.57 4.29.83 1.00 17.42 1304
255 Evelyn Vletter NEA 2000 10.49 4.22.40 1.00 11.18 1239
254 Maaike Uittenboogaard NEA 2000 10.54 4.24.79 0.90 12.25 1170
283 Bibi te Loo ACW 2000 10.62 4.48.33 1.00 13.64 1170
250 Lotte de Graaf NEA 2000 10.23 dns 1.05 21.31 1158
251 Haneen Hamdan NEA 2000 11.66 5.45.55 0.85 14.69 790

 

Jongens junioren D(1e jrs)

StnrNaamClubgeb80m1000mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
301 Kiowa Roukema NEA 1999 12.21 3.45.96 3.92 9.24 30.78 2219
310 Nando Kok NEA 1999 11.56 3.59.68 3.95 6.80 20.75 1947
302 Sam Coehoorn NEA 1999 11.43 4.37.90 3.95 7.68 24.55 1925
313 Jens Tolboom NEA 1999 12.68 3.59.71 3.56 8.17 26.28 1890
300 Ramon Kohlhof NEA 1999 12.52 3.52.40 3.40 6.69 22.93 1776
307 Camiel van Assema NEA 1999 13.11 4.19.32 3.22 6.96 16.15 1428
321 Menno Looijen ACW 1998 13.63 4.14.26 3.05 5.74 10.03 1139
322 Ryan van de Brink ACW 1998 16.66 5.40.43 2.27 3.80 13.08 407

 

Meisjes junioren D(1e jrs)

StnrNaamClubgeb60m600mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
306 Abigail Roes NEA 1998 9.08 2.09.65 3.72 9.55 17.35 1995
305 Caroline Salzet NEA 1999 9.41 2.09.66 3.75 7.92 22.45 1954
311 Emma van Rongen NEA 1999 9.12 1.59.45 3.73 7.02 15.48 1921
314 Rosa van der Slikke NEA 1999 9.40 2.14.33 3.82 7.42 14.71 1746
317 Fien van Berkel ACW 1998 9.50 2.00.15 3.71 6.34 10.91 1695
303 Sabine Voogt NEA 1999 10.88 2.25.38 3.10 5.99 12.66 1157

 

Jongens junioren D(2e jrs)

StnrNaamClubgeb80m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenPunten
309 Kay Jacobs NEA 1998 11.80 4.04.42 3.83 1.20 7.10 1934
308 Justin Noorlander NEA 1998 12.17 3.58.10 3.50 1.15 6.69 1786
320 Steven Niedenzu ACW 1998 12.82 3.52.99 3.37 1.05 7.39 1670
335 Jesper Lust NEA 1998 13.63 5.15.75 3.32 dnf 5.34 853

 

Meisjes junioren D(2e jrs)

StnrNaamClubgeb60m600mVerspringenHoogspringenKogelstotenPunten
318 Romee Nicolai ACW 1998 9.25 2.03.53 3.98 1.30 7.38 2153
319 Noa Smolenaars ACW 1998 dns dns dns dns dns 0

 

Jongens junioren C

StnrNaamClubgeb100m800mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
312 Björn Tolboom NEA 1996 14.01 3.18.70 4.40 8.50 21.64 2039
331 Cas Letschert NEA 1996 14.92 3.07.68 3.70 5.70 22.23 1705
336 Joamo Alfons NEA 1997 14.89 3.25.57 3.84 5.93 21.74 1643
316 Nelson Monteiro NEA 1996 14.32 2.48.26 3.42 6.75 dnf 1550

 

Meisjes junioren C

StnrNaamClubgeb80m600mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
333 Nienke Huisman NEA 1996 11.08 dns 4.38 8.08 18.71 1824

 

Jongens junioren B

StnrNaamClubgeb100m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenPunten
330 Ralph van der Heijden ACW 1994 12.44 dns 5.15 1.35 6.92 1356
329 Alex Beekman ACW 1994 13.29 dns 2.79 dns 6.87 551
328 Kaz Brillman ACW 1994 dns dns dns dns dns 0

 

Meisjes junioren B

StnrNaamClubgeb100m800mVerspringenHoogspringenKogelstotenPunten
323 Fenna van der Kleij ACW 1994 14.10 2.33.89 4.62 1.60 8.51 3022
324 Lotte van Elst ACW 1994 13.97 2.27.44 4.54 1.55 7.65 2975

 

Jongens junioren A

StnrNaamClubgeb100m1500mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
332 Rick Schagen NEA 1992 14.06 5.18.10 4.55 6.00 24.90 1162

 

Meisjes junioren A

StnrNaamClubgeb100m800mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
325 Rosa Vermeulen ACW 1992 13.86 2.33.86 4.30 6.60 19.03 2377
315 Marije Wever NEA 1993 dns 2.15.53 dns dns dns 848

 

Mannen Senioren

StnrNaamClubgeb100m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenPunten
326 Nicander Kemper ACW 1990 12.63 4.30.15 4.77 1.50 7.82 2046
327 Diem Kemper ACW 1990 12.40 4.39.45 4.80 1.40 6.79 1847
334 Tim Roos ACW 1990 12.73 5.05.64 4.56 1.40 6.19 1519

 

Vrouwen Senioren

StnrNaamClubgeb100m800mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
304 Johanneke Ernsting NEA 1982 19.16 4.05.92 3.00 9.15 24.43 1186

 

Mannen Masters

StnrNaamClubgeb100m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenPunten
338 Veron Lust NEA 1965 15.57 4.59.81 3.30 1.20 6.01 636
337 Arjan Hemminga NEA 1970 dns dns dns dns 6.71 196

 


 

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Jan 2020 | nov.2019 | aug.2019 |

Volg ons op Twitter
Praat mee op Disqus
Volg ons op Facebook