Net als de twee voorgaande jaren wederom een prachtige zomeravond met maar weinig wind. De opkomst was met 119 deelnemers weer hoger dan ooit.

Met temperaturen van rond de 20 graden was het weer fantastisch loopweer, wellicht mede door onze sponsor Stadverwarming Purmerend.

uitslagen.nl

MAN, 3000 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mike de Dood 2001 NEA Volharding 11:06  
2 Frederik van Baar 1972 NEA Volharding 13:17  
3 Jan Zwemstra 1952 NEA Volharding 15:23  
4 Kees de Haas 1968 Beverwijk 15:59  
5 Henk Bond 1960 Volendam 19:29  
6 Dick Bond 1965 Volendam 19:29  
7 Paul Korthout 1968 NEA Volharding 20:02  
8 Ivan v.d. Molen 1968 Purmerend 20:33  
9 Dennis Hoff 1981 Purmerend 21:20  
10 Peter van de Stelt 1952 Purmerend 25:11  
 
VROUW, 3000 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eline Mast 2003 NEA Volharding 11:48  
2 Kim Flucht 1991 NEA Volharding 20:54  
3 Mandy Pisano 1988 Purmerend 20:57  
4 Petra Croeze 1973 Purmerend 22:51  
 
MAN, 5000 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Richard Geijteman 1969 Purmerend 19:31  
2 Marck de Haan 1986 Purmerend 19:49  
3 Henk Kuijper 1964 Ursem 20:51  
4 Koos Pier 1987 Volendam 21:58  
5 Raymond van der Linden 1968 Purmerend 23:00  
6 Daan Sietses 1988 Purmerend 23:18  
7 Jaap Sietses 1954 Purmerend 23:32  
8 Martin Doeleman 1958 Purmerend 24:35  
9 Jordi Klomp 1992 NEA Volharding 24:36  
10 Andre Dam 1963 Purmerend 24:59  
11 Cornelis Groot 1961 NEA Volharding 25:48  
12 Jereon van Eeten 1979 NEA Volharding 26:38  
13 Robert Wienke 1960 Zaandam 27:09  
14 Jeffrey Wijnen 1989 SVP Purmerend 28:03  
15 Martijn Quatfass 1995 Purmerend 28:31  
16 Robert Hoornik 1965 NEA Volharding 28:37  
17 Martijn Roest 2005 Purmerend 28:59  
18 Sonny Roest 1968 Purmerend 29:01  
19 Sidney Butter 1990 Edam 29:21  
20 Rob Rossewij 1962 NEA Volharding 29:35  
21 Cees Esser 1944 NEA Volharding 31:16  
22 Gijs de Man 1958 SVP Purmerend 31:59  
23 Stephan Huisman 1978 SVP Purmerend 32:56  
24 Marcel de Haas 1962 NEA Volharding 32:58  
25 Ron Peters 1963 NEA Volharding 44:34  
 
VROUW, 5000 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Michaela Buunk 1996 Edam 24:09  
2 Linda Kes 1981 AV Edam 25:00  
3 Kim Veerman 1993 Volendam 25:50  
4 Ine Hersbach 1964 NEA Volharding 26:48  
5 Sabrina Gortzak 1979 NEA Volharding 27:06  
6 Anja Rooze 1967 Purmerend 27:15  
7 Jessica Lagendijk 1978 NEA Volharding 30:54  
8 Cora Jongens 1959 NEA Volharding 31:10  
9 Sandra Kaaijmolen 1973 Purmerend 31:19  
10 Sonja Spierdijk 1994 NEA Volharding 31:52  
11 Silvana Castelijn 1965 Purmerend 32:14  
12 D. Lindeman 1980 Purmerend 33:03  
13 Wilma Vestering 1958 NEA Volharding 33:25  
14 Marjo Verheij 1969 Edam 34:14  
15 Evelien van Geemen 1984 NEA Volharding 34:45  
16 Simone v.d. Meijden 1959 Purmerend 35:05  
17 Femke van de Waerdt 1984 NEA Volharding 35:35  
18 Stefanie de Pater 1972 NEA Volharding 36:22  
19 Janneke Hohmann 1967 NEA Volharding 36:50  
20 Cecile de Haas 1999 NEA Volharding 38:05  
21 Annemarie Doran 1981 NEA Volharding 40:41  
22 Carola de Groot 1973 NEA Volharding 45:43  
 
MAN, 10000 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Serge Pals 1978 Purmerend 40:52  
2 Steven Jansen 1972 Purmerend 43:07  
3 Peter rogge 1955 NEA Volharding 43:11  
4 Jeroen van Vuuren 1975 Loopgroep Aart Stigter 43:14  
5 Norbert Oud 1968 SVP Purmerend 43:31  
6 Martijn van Lier 1972 SVP Purmerend 44:11  
7 Evert Nagel 1977   46:04  
8 Matthijs van ankeren 1969 Purmerend 47:15  
9 Roald Helm 1966 SVP Purmerend 47:22  
10 Ad Meijer 1953 Purmerend 47:26  
11 Maurice Draisma 1984 SVP Purmerend 47:33  
12 Rob Wassink 1960 NEA Volharding 48:23  
13 Rene de Git 1963   49:51  
14 Michael Goedman 1970 Purmerend 50:27  
15 Rick Slingen 1975 Purmerend 50:49  
16 Bart Gortzak 1976 Purmerend 50:59  
17 M. van den Bergh 1975 Hoorn 51:54  
18 Fred Fokke 1963 NEA Volharding 51:58  
19 Sjoerd Tuinstra 1989 SVP Purmerend 52:48  
20 Walter Hukema 1973 Purmerend 53:06  
21 Kees Janssen 1949   53:10  
22 Roel Vos 1962 NEA Volharding 53:40  
23 Faruk Kibaroglu 1978 SVP Purmerend 54:27  
24 Jordy Zuijdwegt 1976 Purmerend 54:31  
25 Harold van de Burgh 1963 Purmerend 55:29  
26 Eli Pieters 1968 Edam 55:58  
27 Rene van Wijk 1970 NEA Volharding 56:08  
28 C. de Grefre 1971 Purmerend 56:10  
29 Lex de Boer 1947 Avenhorn 56:26  
30 Hans Buis 1951 Midwout 58:26  
31 Karen Maassen 1980 Purmerend 58:39  
32 Jeffrey de Leeuw 1991 NEA Volharding 58:45  
33 Anton Schuurman 1936 Amsterdam 1:01:59  
34 Frank de Kruijf 1969 Opmeer 1:02:32  
35 Jos Rutten 1961 Purmerend 1:03:07  
36 Wim Bakels 1957 Edam 1:05:20  
37 Jaques Sengers 1948 Edam 1:05:23  
38 Hans Mast 1956 Hollandia 1:06:05  
39 Gijs Honing 1945 Blokker 1:25:00  
 
VROUW, 10000 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sonja van Zeelt 1960 Wormerveer 53:02  
2 Debby Bonekamp 1976 SVP Purmerend 56:47  
3 Denise Gerrissen 1974 Purmerend 57:46  
4 Rosanne Molendijk 1985 Purmerend 58:39  
5 Allisha Schouten 2000 NEA Volharding 59:28  
6 Ilona Holthaus 1988 Zuid Oost Beemster 1:00:52  
7 Ellen Oud 1987 Zuid Oost Beemster 1:00:52  
8 Diana ter Mull 1977 Purmerend 1:01:20  
9 Anne Zijlstra 1986 Purmerend 1:02:20  
 
www.uitslagen.nl 16-06-2016 22:37

 

 

Evenementen

Geen weer te geven evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |