Net als vorig jaar een prachtige zomeravond met maar weinig wind. De opkomst was met ruim 100 deelnemers weer hoger dan ooit.

Met temparaturen van boven de 20 graden was het lekker warm, wellicht mede door onze sponsor Stadverwarming Purmerend.

uitslagen.nl fotoverslag


 

MAN, 3000 METER JEUGD

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1 Mike de Dood 2001 Purmerend 11:07
2 Angelo Visser 2003 Purmerend 11:30
3 Ties Arensman 2005 Purmerend 17:15
4 Jelle van Wees 2004 Purmerend 17:19

 

VROUW, 3000 METER JEUGD

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1 Eline Mast 2003 Purmerend 11:52
2 Nikki van Wees 2000 NEA Volharding 17:15
3 Keira Mulder 2005 Purmerend 17:42
4 Ineke Brouwer 1949 Badhoevedorp 18:06
5 Evelyn Vletter 2000 Purmerend 18:10

 

MAN, 5000 METER TRIM

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1 Ruben Ruigendijk 1980 Purmerend 17:30
2 Carlo Jonk 1987 Edam 19:44
3 Koos Pier 1987 Purmerend 20:50
4 Perry Bothof 1972 Purmerend 21:09
5 Martijn Lahekveld 1979 Purmerend 21:13
6 Jeroen van Vuuren 1975 Loopgroep Aart Stigter 21:59
7 Fred van Wees 1962 NEA Volharding 22:11
8 Peter Peerdeman 1988 Purmerend 24:24
9 Huub Groenestem 1991 Purmerend 24:27
10 Jacques Lezer 1956 Amersfoort 24:29
11 startnummer 360 1975 Purmerend 24:30
12 Sae Jong 1971 Purmerend 25:37
13 Menno van Diepen 1992 Purmerend 26:40
14 Joost BelleSchmidt 1976 SVP Purmerend 26:55
15 Ray Vletter 1975 Purmerend 27:53
16 Ed Bruin 1968 Purmerend 28:17
17 Rob Rossewij 1962 Purmerend 28:23
18 Milton Pus 2001 Purmerend 29:04
19 Timotay Mulder 2002 Purmerend 29:13
20 Menno Costa 1970 Purmerend 29:57
21 Stephen Huisman 1978 SVP Purmerend 30:12
22 Frank de Koning 1969 Purmerend 30:14
23 Hugo Hanegraaf 1962 Purmerend 30:45
24 Steven Verhoeven 1960 SVP Purmerend 31:13
25 Menno van Diepen 1992 Purmerend 31:45
26 Dick Tol 1978 Purmerend 33:28
27 Gijs de Man 1958 SVP Purmerend 33:33
28 Tat Choi 1960 SVP Purmerend 33:34
29 George Moses 1968 Purmerend 33:46
30 Tom Gaspersz 2005 Purmerend 33:47
31 M. van der Sluijs 1984 Edam 34:54
32 Niels van Beusekom 1996 Purmerend 36:46
33 Roysten Smit 2005 Purmerend 40:02
35 Stefan Smit 1975 Purmerend 40:04
36 Eric Valent 1968 Purmerend 41:17

 

VROUW, 5000 METER TRIM

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1 Luna de Bruin 2004 Amersfoort 21:03
2 Lobke Weijer 1997 Purmerend 24:03
3 Mila Kuller 2001 Purmerend 25:35
4 Anoeska Groot 1983 Edam 26:19
5 E Wielkens 1973 Purmerend 26:30
6 Sandra Kaaijmolen 1973 Purmerend 27:05
7 Kim Veerman 1993 Purmerend 27:28
7 Karen Maassen 1975 Purmerrunners 27:28
8 Marieke Nieuwenhuijs 1978 Purmerend 27:59
9 Mirjam van Es 1967 Purmerend 28:28
10 Marie-Therese Tetteroo 1978 SVP Purmerend 28:34
11 Daniëlle Burger 1979 Edam 28:59
12 Karmi Doeland 1980 NEA Volharding 29:24
13 Yulia van Buren 1976 Purmerend 29:45
14 Annemieke Juulen 1960 Purmerend 30:19
15 Ineke Brouwer 1949 Badhoevedorp 30:24
16 Debbie Bonenkamp 1976 SVP Purmerend 30:31
17 Anne de Haas 1995 Purmerend 31:24
18 Sophie Stokman 2001 Purmerend 31:36
19 Carola Mijné 1969 Purmerend 31:38
20 Sabrina van der Wal 1974 Purmerend 31:44
21 Isabelle Smit 1996 Purmerend 31:45
22 Erna Dijkers 1965 Purmerend 31:46
23 Joke de Vries 1948 Dutch Runners 32:18
24 Mariska Reurs 1991 Purmerend 32:19
25 Judith Kilsdonk 1967 SVP Purmerend 32:20
26 Joyce Ijsselstijn 1991 Purmerend 32:24
27 Sonja Spierdijk 1994 Purmerend 32:35
28 Helen Lammertsen 1965 Purmerend 32:38
29 Lieneke de Koning 1952 Purmerend 32:51
30 Marjo Verheij 1970 Purmerend 33:49
31 Mireille van Boxtel 1972 Purmerend 34:00
32 Katinka Groot 1980 Edam 34:55
33 Ineke v.d. Hoek 1946 Friesland 37:58
34 Jasmijn van Beusekom 1993 Purmerend 38:15
35 Margriet Boots 1966 Middenbeemster 38:18
36 Lotte van Putten 1990 Amsterdam 39:03
37 Van der Zee 1966 Purmerend 47:43

 

MAN, 10000 METER TRIM

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1 Veron Lust 1963 Purmerend 38:58
2 Martijn Kamp 1980 Purmerend 40:31
3 B. Wateringen 1971 Purmerend 40:43
4 Dennis Geertman 1979 Purmerend 42:08
5 Martijn van Lier 1972 SVP Purmerend 45:06
6 Raymond van der Linden 1968 Purmerend 45:54
7 Rob Wassink 1961 Middelie 46:06
8 Michael Goedman 1970 Purmerend 48:21
9 Arend ter Hoeve 1963 Purmerend 48:22
10 Egbert Jansen 1956 Purmerend 49:30
11 Jaap Sietsers 1954 Purmerend 50:24
12 Eric Prins 1958 Purmerend 50:31
13 Lex de Boer 1948 Hoorn 52:30
14 Harold van der Burgh 1963 Purmerend 52:50
15 Marco van Zwol 1972 Purmerend 53:07
16 Eric Knook 1968 Purmerend 53:13
17 Barry Kamping 1978 Purmerend 54:32
18 Pieters 1968 Purmerend 55:05
19 Kees Mijnders 1964 Purmerend 56:54
20 Roland Greven 1960 Purmerend 57:06
21 Hans Buis 1951 Dutch runners 57:48
22 Erik Mijnders 1960 Purmerend 57:55
23 Jurrien Krol 1962 Krommenie 58:28
24 Sidney Butter 1990 Purmerend 59:44
25 Jan Dubbeld 1937 Purmerend 1:00:17
26 Maarten Tieman 1954 Purmerend 1:03:03
27 Cees Esser 1944 Purmerend 1:04:14
28 Rik Diepenburg 1958 Purmerend 1:05:32
29 J. Sengers 1948 Purmerend 1:09:13

 

VROUW, 10000 METER TRIM

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1 Linda Valent 1971 Aart Stigter 45:50
2 Kirsten van Kasteren 1991 Purmerend 47:49
3 Caroline van Leijenhorst 1960 Purmerend 56:04
4 Diana Michel 1972 Purmerend 57:06
5 Wendy Stam 1985 Purmerend 1:01:02
6 Diana ter Mull 1977 Purmerend 1:03:10
7 Michaell Buunk 1996 Purmerend 1:09:14

Evenementen

Geen weer te geven evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |