5 November 2017, een dag met een prachtige zonnige start, weinig wind en einde met regen en koude wind. De opkomst was met 171 deelnemers overweldigend.

Onderstaand de uitslagen.

Foto's

 


De uitslagen zijn daarnaast ook terug te vinden op www.uitslagen.nl

Uitslagen Nea Cross        
Purmerend - Zondag 5 november 2017    
           
MAN, 2.8 KM CROSS        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Aodhan WADEY 2005 NEA Volharding 12:44  
2 Ties Arensman 2004 NEA Volharding 13:27  
3 Darron WADEY 1970 Purmerend 13:32  
4 Dick Bond 1965 NEA Volharding 17:00  
5 Tim van Cromvoirt 2003 Purmerend 17:33  
6 Martin ten hove 1976 Purmerend 17:51  
7 Jordy Sproet 1987 Purmerend 19:11  
8 Paul van Cromvoirt 1971 Purmerend 19:37  
9 Thijmen Dijkman 2007 NEA Volharding 19:53  
           
VROUW, 2.8 KM CROSS        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lisette de Koning 1987 Middelie 17:11  
2 Erna Dijkers 1965 NEA Volharding 19:12  
3 Jaira van Cromvoirt 2006 Purmerend 19:33  
           
MAN, 5,6 KM CROSS        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zaid Bouferrah 2001 NEA Volharding 28:26:00  
2 Fred van Wees 1962 NEA Volharding 28:56:00  
3 Yarno Dijkman 2005 NEA Volharding 31:29:00  
4 Martin Dijkman 1977 NEA Volharding 31:39:00  
5 Cees Esser 1944 NEA Volharding 40:01:00  
6 Veron Lust 1963 NEA Volharding 41:28:00  
7 Ron Tel 1945 Purmerend 42:41:00  
8 Milco Tel 1970 Purmerend 42:45:00  
           
VROUW, 5,6 KM CROSS        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jose van Meetelen 1966 NEA Volharding 37:25:00  
2 Frenchie de Kander 1989 Hollandia 37:51:00  
3 Kelly van Randeraat 1990 Purmerend 39:11:00  
4 Sophie Koopmans 2001 Purmerend 39:37:00  
5 Lucille Hogendijk 1995 NEA Volharding 41:27:00  
           
MAN, 8,4 KM CROSS        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Joey Plat 1997 AV Edam 32:56:00  
2 Tyas Visser 1988 AV Edam 33:22:00  
3 Menno Merlijn 1976 NEA Volharding 33:24:00  
4 Johan Smit 1981 AV Edam 33:46:00  
5 Nico Zwarthoed 1987 AV Edam 34:25:00  
6 Olivier Jacques 1967 NEA Volharding 34:37:00  
7 Jeffrey van der Park 1991 DOKEV 34:49:00  
8 Ronald de Wit 1978 Running Holland vereni gin    35 :28
9 Marco Rol 1971 NEA Volharding 35:44:00  
10 Jeroen Lautenschutz 1976 AV Edam 35:54:00  
11 Simon Kroon 1968 AV Edam 36:26:00  
12 Rinse v.d. Onweelen 1975 Purmerend 36:56:00  
13 Martin Hoogland 1986   37:26:00  
14 Henry Kwakman 1971 Volendam 38:16:00  
15 Iwan Lautenschutz 1969 AV Edam 38:19:00  
16 Jaap Schilder de Bok 1969 AV Edam 39:22:00  
17 Richard Geyteman 1969 Purmerend 39:28:00  
18 Jeroen Filarski 1964 Purmerend 39:52:00  
19 Richard de Wit 1966 NEA Volharding 40:07:00  
20 Dick Kwakman 1953 AV Edam 40:36:00  
21 Hein Kroon 1966   40:46:00  
22 Jeroen Kuyper 1969 NEA Volharding 41:02:00  
23 Jan Steur 1958 AV Edam 41:04:00  
24 Evert Smit 1962   41:07:00  
25 Peter Goertoror 1963   41:19:00  
26 Arno van Ballegooij 1968 Edam 41:33:00  
27 Rene Bosma 1973 AV Edam 41:53:00  
28 Tom mossel 1960 Volendam 42:14:00  
29 Erik Hartog 1970 AV Edam 42:51:00  
30 Henk Meester 1961 NEA Volharding 42:56:00  
31 Ruud Kras 1982 AV Edam 43:18:00  
32 Peter Meijer 1973 Purmerend 43:20:00  
33 Dick Tuyp 1959 Volendam 43:34:00  
34 Lody Peeters 1950 AV Edam 43:50:00  
35 Louis Lautenschutz 1987 AV Edam 44:09:00  
36 Helmus de Kruijff 1965 NEA Volharding 44:19:00  
37 Nico Kras 1954 AV Edam 44:40:00  
38 Erik Bond 1968 Volendam 44:46:00  
39 Chavardes 1975 Purmerend 44:48:00  
40 Vince Holtkamp 1980 Purmerend 44:56:00  
41 John Stevens 1965 Purmerend 45:27:00  
42 Jan dorland 1949 AV Edam 45:33:00  
43 Eric Knook 1968 NEA Volharding 45:35:00  
44 Cees Haan 1946 Edam 45:44:00  
45 Ed Steur 1968 AV Edam 46:01:00  
46 Jan Nieuweboer 1970 Purmerend 46:36:00  
47 Ben de Winter 1965 NEA Volharding 46:46:00  
48 Jack Tol 1966 Volendam 46:49:00  
49 Hans Mets 1947 Purmerend 47:15:00  
50 Jacques Roodenburg 1965 Edam 47:54:00  
51 Ton Mosch 1963 AV Edam 47:57:00  
52 Jeffrey 1973 NEA Volharding 48:27:00  
53 Marcel Vermeulen 1967 AV Edam 49:35:00  
54 Ruud van Tilborg 1967 NEA Volharding 49:56:00  
55 Simon Mooijer 1972 AV Edam 50:02:00  
56 Jan KoK 1943 AV Edam 50:23:00  
57 Henk Kuhlman 1952 avVN 50:26:00  
58 Henky Overeem 1946 AV Edam 51:02:00  
59 Peter Nuyens 1948 AV Edam 51:04:00  
60 Sander de Jong 1971 Purmerend 52:24:00  
61 Ben Bruidegom 1947 Hobrede 52:58:00  
62 Arjen Meijer 1971 Purmerend 53:27:00  
63 Fred Sinselmeijer 1949 AV Edam 53:46:00  
64 Martin Pool 1948 AV Edam 53:52:00  
65 Willem Donk 1949 AV Edam 54:10:00  
66 Peter Bond 1987 AV Edam 56:25:00  
67 Cor Edam 1959 AV Edam 01:01:04  
68 Wiep Waal 1945 Purmerend 01:02:33  
69 Jan Jonk 1951 AV Edam 01:03:01  
           
VROUW, 8.4 KM CROSS        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lily Kluit 1999 Beets Nh 41:29:00  
2 Bernadette Lohmann 1980 Purmerend 41:57:00  
3 Angelique Kroon 1972 AV Edam 43:51:00  
4 Willeke Kwakman 1967 AV Edam 44:25:00  
5 Margriet Sta van Uiter 1978 AV Edam 44:34:00  
6 Alie Zwarthoed 1960 AV Edam 44:49:00  
7 Hilly Jonk 1955 AV Edam 45:21:00  
8 Lissete Hartwijk 1980 NEA Volharding 45:39:00  
9 Carina mossel 1963 Volendam 46:21:00  
10 Gisele Muhren 1969 AV Edam 46:39:00  
11 Ellen Molenaar 1965 AV Edam 47:11:00  
12 Yvonne Bond 1975 AV Edam 47:21:00  
13 Emma Van Poorten 1995 Purmerend 47:26:00  
14 Elsa Lautenschutz 1967 AV Edam 47:54:00  
15 Ineke van Boesschoten 1959 AV Edam 48:10:00  
16 Lorance Gosselink 1976 Purmerend 48:13:00  
17 Rafaela Colina 1968 AV '23 50:24:00  
18 Lida Kwakman 1961 AV Edam 50:36:00  
19 Tini Kolijn-Zwarthoed 1952 AV Edam 51:24:00  
20 Marga Tol 1968 Volendam 51:36:00  
21 Danielle Burger 1979 AV Edam 52:27:00  
22 Christel van Ingen 1982 Purmerend 53:29:00  
23 Irma Veerman-Kok 1964 AV Edam 53:39:00  
24 Fatima van den Kommer 1968 NEA Volharding 54:11:00  
25 Janneke Klouwer 1957 AV Edam 54:47:00  
26 Faiza Bensi Ali 1980 NEA Volharding 55:16:00  
27 Hester Tol 1982 Volendam 57:37:00  
28 Steffy Roodenburg 1966 AV Edam 58:27:00  
29 Jessica van Eeten 1978 NEA Volharding 59:02:00  
30 Michelle van der Heul 1971 NEA Volharding 59:08:00  
31 Yvonne Venneker 1961 Beets Nh 01:01:36  
32 Marga Tuyp 1962 Volendam 01:07:24  
           
JEUGD, 1.0 KM JEUGD        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marc Chavardes 2005 Purmerend 03:30  
2 Nienke Mast 2006 NEA Volharding 04:00  
3 Rowan de Wit 2007 NEA Volharding 04:07  
4 Jelle Rol 2007 NEA Volharding 04:18  
5 Dave Gortzak 2010 NEA Volharding 04:24  
6 Ryan Rodriques 2006 Purmerend 04:27  
7 Pieter Bron 2008 NEA Volharding 04:29  
8 Vicky de Haan 2007 NEA Volharding 04:31  
9 Elisa Hartwijk 2009 NEA Volharding 04:32  
10 Sienna Akkers 2009 NEA Volharding 04:37  
11 Brenda de Vos 2006 NEA Volharding 04:44  
12 Maurits Nibbering 2008 NEA Volharding 04:45  
13 Tim Gortzak 2008 NEA Volharding 04:46  
14 Maartje Rol 2010 NEA Volharding 04:47  
15 Kirsten Hartwijk 2007 NEA Volharding 05:07  
16 Mylene Merlijn 2007 NEA Volharding 05:14  
17 Britt 2009 NEA Volharding 05:21  
18 Jaiden Gotje 2009 Purmerend 05:31  
19 Zoey Bakker 2009 NEA Volharding 05:32  
20 Laurens Nibbering 2010 NEA Volharding 05:33  
21 Leonardo Carpagnano 2011 NEA Volharding 05:52  
22 Collin Gotje 2013 Purmerend 06:14  

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |