Onderstaand de uitslagen van de NEA Run 2014. Deze NEA Run zal waarschijnlijk de boeken in gaan als de warmste ooit in november. Wat een geweldig weer. Als eerste ging de jeugd enthousiast van start voor hun 1,5km en al na 5:41 minuten kwam Angelo Visser als eerste dame over de finish. Eline Mast die vorig jaar eerste was met 5:07 werd nu eerste op de 5 km met een tijd van 20:49.

Daarna was het de beurt aan de 10 km en 15 km lopers.
Na 36:25 minuten kwam daar Thomas Merlijn al aan als eerste finisher op de 10km en bij de 15km kwam Vincent Bruijns na 53:24 minuten over de finish.

Als laatste startte de 5km, waar de grootste opkomst was. Ruben Ruigendijk passeerde als eerste de finishlijn in een tijd van 18:20. vorig jaar was zijn finishtijd 18:09 minuten.

Al met al weer een geslaagde NEA Run met goed loopweer, een mooie opkomst en enthousiaste lopers. Tot zondag 7 december in het Purmerbos bij de Purmerbosmarathon.

Voor de uitslagen:

 

Uitslagen Nea Run  
Purmerend - Zondag 2 november 2014  
           
MAN, 15 KM TRIMLOOP  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Vincent Bruins 1976 Hollandia 53:24  
2 Menno Merlijn 1976   56:35  
3 Ron Kuijer 1964 Lycurgus 58:26  
4 Marco Rol 1971 NEA Volharding 1:02:46  
5 Chris van der Neut 1961 Startbaan 1:04:42  
6 Dennis Geertman 1979 NEA Volharding 1:04:50  
7 Jaap Fl"otman 1964   1:05:43  
8 Evert Nagel 1977 Purmerend 1:08:21  
9 Nico Vergouw 1946 Zaanland 1:09:59  
10 J. van Zalinge 1955 avVN 1:10:12  
11 Rob Wassink 1960 NEA Volharding 1:11:39  
12 Jan grevenstuk 1966 Purmerend 1:11:57  
13 Arend ter Hoeve 1963 NEA Volharding 1:12:16  
14 Robert Haakman 1964   1:12:27  
15 Frits van der Horst 1963 Enkhuizen 1:13:25  
16 Adrie Brands 1959   1:14:18  
17 Robert Eveleens 1971 Purmerend 1:22:46  
18 Cornelis Groot 1961 NEA Volharding 1:26:29  
19 Jan Dubbeld 1936 NEA Volharding 1:28:20  
20 Chris de Vries 1958   1:31:59  
           
VROUW, 15 KM TRIMLOOP  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rietje de Weger 1957 Hollandia 1:13:44  
2 Karin Kide Jong 1962   1:19:57  
3 Fatima vd Kommer 1968 NEA Volharding 1:22:50  
4 Barbara Zemering 1973 Purmerend 1:23:39  
5 Astrid v Mourik 1961   1:33:47  
           
MAN, 10 KM TRIMLOOP  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thomas Merlijn 1978 Loopgroep PK 36:25  
2 Paolo Laguardia 1976   41:48  
3 Tjarko Gramsma 1968 NEA Volharding 43:53  
4 Gerrit van den Berg 1951 Lycurgus 44:23  
5 Marco van Grevenbroek 1971 Purmerend 45:07  
6 Helmes de Kruijff 1965   45:39  
7 Tim Muntslag 1987 Amsterdam 46:18  
8 Jaap Sietses 1954   47:45  
9 Hans Bakker 1970 Purmerend 47:51  
10 Ed Tuyp 1970 AV Edam 48:19  
11 Hendrik Lens 1958 Lycurgus 48:40  
12 Rene Nieuwenhuijse 1964   48:53  
13 Wouter Allan 1970   50:28  
14 Wayne Neijhorst 1980 Purmerend 52:19  
15 Bert Tishauser 1960 NEA Volharding 52:57  
16 Willem Blom 1950 NEA Volharding 55:06  
17 Jos Deen 1957   55:22  
18 Kees Oudewortel 1957 NEA Volharding 57:03  
19 Harry de Gier 1942 Broek in Waterland 57:39  
20 Robert Meeder 1960 NEA Volharding 58:50  
21 Cees Esser 1944 NEA Volharding 1:00:21  
22 Walter Hollenkamp 1948 avVN 1:00:54  
23 Han van Kuik 1953 Atos 1:01:59  
24 Fred Fokke 1963 NEA Volharding 1:02:26  
25 Rene de Jong 1965 Purmerend 1:04:22  
26 Teun Bogaard 1953 Haarlemmermeer 1:05:14  
27 Joop Keetman 1944 Lycurgus 1:07:19  
28 Gert Jan Hafkamp 1955 Heiloo 1:10:42  
           
VROUW, 10 KM TRIMLOOP  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ingrid Nooij 1970   51:18  
2 Judith Goedhart 1974 NEA Volharding 55:29  
3 Judith Spaan 1978   59:50  
4 Cora Jongens 1959 NEA Volharding 1:00:21  
5 Mariska Reurs 1977   1:01:59  
6 P. Lippmann 1972   1:01:59  
7 Judith Pfaff-Toebak 1968 NEA Volharding 1:04:24  
8 Dorien Loermans - Rep 1972 Purmerend 1:07:49  
           
MAN, 5 KM TRIMLOOP  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ruben Ruigendijk 1980 Loopgroep Aart Stigt 18:20  
2 Dennis Hulst 1973 NEA Volharding 20:36  
3 Mike de Dood 2001 NEA Volharding 20:42  
4 Richard de Wit 1966 NEA Volharding 21:15  
5 Fred van Wees 1962 NEA Volharding 21:28  
6 Jeroen Lonnel 1977   22:05  
7 Jelle Uijttenboogaard 1961 NEA Volharding 22:10  
8 Michiel de Graaf 1973 Almere 22:40  
9 Erik Tol 1978   23:23  
10 Milkon Pus 2000   23:45  
11 Harold vd Burgh 1963   25:02  
12 Michael Vessies 1976 Purmerend 25:12  
13 Rens van Grevenbroek 2002 Purmerend 25:40  
14 H. Fl"otman 1940   26:05  
15 Timo Roeleveld 1983 Purmerend 26:20  
16 Milo van Garderen 2006   26:55  
17 Marco van Rookhuizen 1992 NEA Volharding 27:42  
18 J. Smit 1953   28:33  
19 Ischa Sachs 2005 AV '23 29:31  
20 Jesper van Garderen 2002   29:44  
21 Rob Rossewij 1962 Purmerend 29:50  
22 Frits Boering 1959   30:23  
23 Rick A-Tjak 1959 Purmerend 31:27  
24 Faruk Sert 1985 Amsterdam 34:11  
           
VROUW, 5 KM TRIMLOOP  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eline Mast 2003 NEA Volharding 20:49  
2 Floor Noels 1998 Sint Pancras 23:28  
3 Mila Kuller 2001 NEA Volharding 24:23  
4 Nanda Klok 1982 NEA Volharding 24:44  
5 Francis van Rookhuizen 2002 NEA Volharding 25:21  
6 Maaike Uijttenboogaard 2000 NEA Volharding 25:30  
7 Annelies Metselaar 1972 Middenbeemster 26:51  
8 Jennifer Delano 1983 Haarlemmermeer 27:28  
9 Kitty Sachs 1970 Amsterdam 29:42  
10 Marijn Broek 2001 Warder 29:49  
11 Lorraine Boering 1991   30:21  
12 Rosalinde Wück 2002 NEA Volharding 31:08  
13 Allisha Schouten 2000 NEA Volharding 31:40  
14 Joke Martens 1964   31:57  
15 Els de Soet - Minneboo 1955   32:15  
16 Lia Fokke-Rademaker 1966 NEA Volharding 32:52  
17 Carla Bos 1964 NEA Volharding 32:52  
18 Dijst Monique 1964 Purmerend 38:16  
           
JEUGD, 1500 MTR JEUGD  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Angelo Visser 2002 NEA Volharding 5:41  
2 Enzo Hagen 2005 NEA Volharding 5:44  
3 Jelle Groen 2005 NEA Volharding 5:55  
4 Mirco Gramsma 2004 NEA Volharding 6:04  
5 Timo van der Molen 2006 NEA Volharding 6:07  
6 Milou Jongeneel 2003 NEA Volharding 6:11  
7 Arwen de Wit 2004 NEA Volharding 6:21  
8 Rowan de Wit 2007 NEA Volharding 6:24  
9 Charlotte Meurs 2005 NEA Volharding 6:36  
10 Yarno Dijkman 2005 NEA Volharding 6:39  
11 Robin Kuller 2003 NEA Volharding 6:49  
12 Laura Babucci 2006 NEA Volharding 6:52  
13 Ruben Huygens 2002 NEA Volharding 7:02  
14 Elisa Babucci 2003 NEA Volharding 7:06  
15 Mauro Rodrigues 2006 NEA Volharding 7:10  
16 Thijmen Dijkman 2005 NEA Volharding 7:17  
17 Jelle Rol 2008 NEA Volharding 7:19  
18 Martijn de Witte 2003 NEA Volharding 7:20  
19 Brenda de Vos 2006 NEA Volharding 7:25  
20 Jeslyn Doran 2006 NEA Volharding 7:30  
21 Keira Mulder 2005 NEA Volharding 7:51  
22 Samira Rookhuizen 2004 NEA Volharding 7:58  
23 Casper vd Putte 2006 NEA Volharding 8:03  
24 Valentijn Oskam 2007 NEA Volharding 8:04  
25 Jelte Vessies 2008 Purmerend 8:37  
26 Jasper Goedhart 2004 Purmerend 8:45  
27 Lisa Goedhart 2006 Purmerend 10:03  

Evenementen

Geen weer te geven evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |