artikel in het NHD over NEA Run 2013

Hieronder de uitslagen van de NEARun 2013.  De weervoorspellingen waren niet geweldig, maar het was met wat wind en een enkele bui prima loopweer. Als eerste ging de jeugd enthousiast van start voor hun 1,5km en al na 5:07 minuten kwam Eline Mast als eerste over de finish. 

Daarna was het de beurt aan de 10km en 15km lopers, waaronder een echte wereldkampioen meeliep, namelijk Bert Schalkwijk, wereldkampioen op de 10km 65+.

Als laatste startte de 5km, waar de grootste opkomst was. Ruben Ruigendijk passeerde als eerste de finishlijn in een tijd van 18:09 minuten.

Na 36:05 minuten kwam daar Remyo Tielsema al aan als eerste finisher op de 10km en bij de 15km kwam Robert Boersma (onze ultraloper) in 57:05 minuten over de finish.


Al met al weer een geslaagde NEA Run met goed loopweer, een mooie opkomst en enthousiaste lopers. Tot 8 december in het Purmerbos bij de Purmerbosmarathon.

 Voor foto's klik hier.

 
JEUGD, JEUGDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eline Mast 2003 NEA Volharding 5:07  
2 Quieroz Kuiper 2003 Hollandia 5:17  
3 Jeroen van 't Hof 2002 AV Edam 5:22  
4 Collin Geugjes 2003 NEA Volharding 5:35  
5 Enzo Hagen 2005 NEA Volharding 5:43  
6 Mirco Gramsma 2004 NEA Volharding 5:46  
7 Noa Butter 2000 NEA Volharding 5:57  
8 Benthe Mast 2002   6:00  
9 Marit Kaptijn 2003 NEA Volharding 6:04  
10 Ties Arensman 2004 NEA Volharding 6:06  
11 Stijn Uijttenboogaard 2005 NEA Volharding 6:10  
12 Sylvia Bloemendaal 2003 NEA Volharding 6:12  
13 Evelyn Vletter 2000 NEA Volharding 6:26  
14 Sheralda Bottse 2001 NEA Volharding 6:33  
15 Zoe Riepen 2001 NEA Volharding 6:34  
16 Chevan Nijman 2001 NEA Volharding 6:39  
17 Thomas Wijkstra 2002 NEA Volharding 6:40  
18 Carmen de Wit 2005 NEA Volharding 6:43  
19 Allisha Schouten 2000 NEA Volharding 6:49  
20 Lotte Waldram 2003 NEA Volharding 6:51  
21 Francis van Rookhuizen 2002 NEA Volharding 6:52  
22 Eliza Babucci 2003 NEA Volharding 6:59  
23 Robin Kuller 2003 NEA Volharding 7:04  
24 Laura Babucci 2006 NEA Volharding 7:15  
25 Sophie Bergman 2006 NEA Volharding 7:27  
26 Samira van Rookhuizen 2005 NEA Volharding 7:36  
27 Romy Leenstra 2004 NEA Volharding 7:37  
28 Keira Mulder 2005 NEA Volharding 7:39  
29 Luna Meyer 2005 NEA Volharding 7:40  
30 Kardo Heijt 2003   8:02  
31 Jesper Lust 1999 NEA Volharding 8:03  
32 Annika Vletter 2005 NEA Volharding 8:05  
33 Emma Rozema 2005   8:06  
34 Marije Vletter 2003 NEA Volharding 8:07  
35 Jorinde Wuck 2007 NEA Volharding 8:15  
36 Jasmijn Hooyer 2011   10:30  
 
VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jacqueline Brugge 1968   27:32  
2 Maaike Uijttenboogaard 2001 NEA Volharding 27:40  
3 Mila Kuller 2001 NEA Volharding 27:41  
4 Melanie Honig 1998   28:43  
5 Rosalinde Wuck 2002 NEA Volharding 28:44  
6 Marissa Van Baal 2008   28:45  
7 Marella Ossendorp 1973   28:45  
8 Ida Bettist 1958   29:28  
9 Chantionne Blomont 2000 NEA Volharding 29:58  
10 Brigitte Maas 1965 NEA Volharding 30:09  
11 Loraine Boering 1990   30:32  
12 Rosalie de Vries 1986 Nieuwegein 30:36  
13 Cynthia Buijs 1998   31:17  
14 Shairah Van Bosse 1998   31:17  
15 Lieneke de Koning 1951 NEA Volharding 31:49  
16 Demi Okhuijsen 1998   31:59  
17 Bets Slor 1957   32:49  
18 Tanja Wuck 1965   33:20  
19 Jiska Sandbrink 1971 NEA Volharding 33:25  
20 Nanette Gerritsen 1967 NEA Volharding 33:27  
21 Bonny van Belle 1976 Purmerend 33:35  
 
MAN, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ruben Ruigendijk 1980 Loopgroep Aart Stigt 18:09  
2 Jaimie Jacobs 1997   18:14  
3 Abdirahman Mohamed 1994 Phanos 18:18  
4 Dennis Janssen 1998   18:48  
5 Mike de Boer 1996 Purmerend 20:11  
6 Tim Van Putten 1998   20:56  
7 Roy Schaper 1998   21:04  
8 Louis Jong 1978   22:18  
9 Jeroen de Boer 1996 Purmerend 22:22  
10 Pascal Schotanus 1978 Purmerend 22:34  
11 Cornelis Groot 1961 NEA Volharding 22:59  
12 Dennis van Deelen 1981 Amsterdam 23:56  
13 Marco Rusker 1998   24:33  
14 Maas 1978   25:37  
15 Thomas Arensman 2000 NEA Volharding 26:19  
16 Romeo Fecunda 1998   26:28  
17 Tim Van Duuren 1998   26:31  
18 Daan Aru 1996   26:38  
19 Milan Cerutti 1998   26:42  
20 Roman Bettist 1998   29:24  
21 P. Steenman 1989   29:57  
22 Frits Boering 1959   30:28  
23 M. Steenman 1964   30:33  
24 R. Steenman 1991   30:35  
25 Martijn Wuck 1975 NEA Volharding 33:18  
26 Jan Punt 1965 Atos 37:02  
27 Peter Bartels 1953 Atos 43:54  
28 Marc Van Beijnen 1971   48:36  
 
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 N. Willemse 1986   52:09  
2 Sandra Hoogeboom 1976 Amsterdam 53:24  
3 Ingrid Nooy 1970   53:40  
4 Melanie Klinkhamer 1986   56:54  
5 Divone Van Breukelen 1967 Wieringermeer 57:36  
6 Louisa Heddes 1971   58:08  
7 Bianca Peters 1974   58:14  
8 Martine Oortwijn 1972 NEA Volharding 1:02:12  
9 Caroline Pelle 1970   1:02:49  
 
MAN, 10 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Remyo Tielsema 1990 Purmerend 36:05  
2 Menno Merlijn 1976   37:06  
3 Peter-Derk Wekx 1973 KAV Holland 37:42  
4 Mark Slor 1991   38:05  
5 Bas Briefjes 1977 AV Castricum 38:18  
6 Bert Schalkwijk 1948 Atos 38:37  
7 Fjodor Hooijer 1973   43:02  
8 Cees Beets 1967 AV Edam 44:39  
9 Kenneth Sulkers 1984 NEA Volharding 44:52  
10 Gerard Das 1967   46:21  
11 Ron Gans 1960   47:05  
12 Tom Riepen 1971   47:11  
13 Lens 1958   48:06  
14 Mike Henkes 1971   48:06  
15 Harry Benit 1961   48:08  
16 Niels Delkers 1978   48:25  
17 Edwin de Vries 1972 Heerhugowaard 48:42  
18 Veron Lust 1963 NEA Volharding 50:30  
19 Edwin 1970   53:15  
20 Raymon Lustig 1974   53:24  
21 Ingmar Kaptijn 1965   53:25  
22 M. Van Geemen 1966 NEA Volharding 53:47  
23 Jos Deen 1957   54:43  
24 Harry De Gier 1942   54:46  
25 Willem Blom 1950 NEA Volharding 55:56  
26 Ruud van Breukelen 1961 Hollandia 57:38  
27 Mark Kreuzelman 1965 Purmerend 58:43  
28 Jos van Gastelen 1962 Purmerend 58:54  
29 Maarten Tieman 1959   59:14  
30 Guido Gerritsen 1966 NEA Volharding 1:00:15  
31 W.R.I. Hollenkamp 1948 avVN 1:01:36  
32 Arie Hoogeboom 1943 De Rijp 1:08:05  
33 Jeroen Ruitenbeek 1958 Middenbeemster 1:08:25  
 
VROUW, 15 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rietje de Weger 1957 Hollandia 1:13:40  
2 Dewi Vringer 1988 's-Gravenhage 1:18:54  
3 Miranda Grigonadis 1972 NEA Volharding 1:47:07  
 
MAN, 15 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Robert Boersma 1968 NEA Volharding 57:05  
2 Paul Olij 1968 Lycurgus 58:21  
3 Yuuki Maruyama 1983 Running Holland vere 1:00:28  
4 Marco Rol 1971 NEA Volharding 1:00:50  
5 Dennis Geertman 1979 NEA Volharding 1:01:55  
6 Paolo Waguardia 1976   1:04:16  
7 J. van Zalinge 1955 avVN 1:08:47  
8 Arend ter Hoeve 1963 NEA Volharding 1:11:14  
9 Adrie Brands 1959   1:11:24  
10 Bob Renkema 1949 Phanos 1:13:41  
11 Eric Knook 1968 NEA Volharding 1:17:29  
12 Rocco Migliarini 1964 Purmerend 1:18:01  
13 Marcel Harrelwaard 1970   1:18:47  
14 Ronald Bos 1962   1:19:00  
15 Marcelo Tyszler 1980 Nieuwegein 1:19:10  
16 Felix Groot 1960 Monnickendam 1:21:42  
17 Jochem Tuin 1974   1:23:20  
18 Raymond Ferdinandus 1965   1:24:37  
19 Peter Jorna 1969   1:47:06  
 

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |