Na de onbedoelde extra ronde van 400 meter die de 10 en 15 km lopers hebben gelopen, hebben we dit met enig improvisatie vermogen toch nog op weten te lossen. De gelopen afstanden waren uiteindelijk exact 10 km en 14,95 km.

MSEN, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eric van Santen 85 AV Edam 52:22
2 Bjorn Heijnen 91 Zaanland 1:00:22
3 Dennis Geertman 79 NEA Volharding 1:01:21
4 Guus de Puig 88   1:29:16
5 Elmar Wilson 79 NEA Volharding 1:31:21

 

M35, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Olivier Jaques 69 NEA Volharding 54:40
2 Marco Rol 71 NEA Volharding 1:01:16
3 Seppo Spaapen 70   1:04:36
4 Marcel Harnelwaard 70   1:15:55
5 Sander Veenhoven 76   1:23:14

 

M45, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Christiaan van der Neu 61 Startbaan 58:12
2 Coen vd Luytgaarden 61 TAS '82 59:44
3 Ben van der Heul 67 MarathonPlus 1:04:26
4 Jeroen Heijnen 61 Zaanland 1:13:02
5 Rob Meiland 61   1:15:56
6 Ben de Winter 65 NEA Volharding 1:15:58
7 Robert Schwenniker 59 NEA Volharding 1:16:10
8 Rene Nieuwehuijse 64   1:16:13
9 Jos Deen 57   1:21:15

 

M55, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 J. van Zalinge 55 avVN 1:08:17
2 Onno Oudewortel 56   1:10:12
3 Harry Reij 54 NEA Volharding 1:13:00
4 Rien de Vreede 57 Midden Beemster 1:17:07
5 Klaas Lakeman 48   1:22:27
6 M. Peters 57 Lycurgus 1:26:16
7 Kees Oudewortel 57 NEA Volharding 1:27:12
8 Maarten Tieman 54 Purmerend 1:28:21

 

M65, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alfred van Cadsand 46   1:14:01

 

DSEN, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Donna Mircandela 78   1:22:47

 

D45, 15 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Diana Wester 55   1:23:03
2 Marian van Gestel 55 Zaandam 1:24:56

 

TRIML, 10 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sander Heesen 74 Atos 36:01
2 J. Smit 81 AV Edam 37:37
3 Fred Spruit 71 Loopgroep Hoorn 39:02
4 Menno Merlijn 76   40:14
5 Mark Slor 91   40:46
6 Natasha Dawson 90   40:47
7 Richard Wuisman 82 Hoorn Nh 40:49
8 Rick Schagen 92 NEA Volharding 41:31
9 Niels Kunzel 60   42:39
10 Veron Lust 63 NEA Volharding 42:41
11 David Leinwand recte R 78 Amsterdam 43:34
12 Ruud van Breukelen 61 Hollandia 43:40
13 Cees Beets 67 AV Edam 44:12
14 Brian Bruist 79   44:21
15 Erwin Meijer 74   44:50
16 Mark van de Velde 84   45:11
17 Jan-Willem de Bie 80 NEA Volharding 45:26
18 Marco Ploeger 62 NEA Volharding 45:50
19 Kenneth Sulkers 84 NEA Volharding 46:16
20 Rob Hillebrand 65 Dutch Runners 47:30
21 Jelle Uyttenbogaard 61 NEA Volharding 48:07
22 Lens 58 Lycurgus 48:26
23 Nico van de Velde 87   48:57
24 Cor Ruigendijk 54 Loopgroep Aart Stigt 49:31
25 Remco Slotboom 80 Volendam 50:27
26 Thom Hersbach 91   52:17
27 Jantje Stil 61   53:11
28 Wouter ten Veen 68 NEA Volharding 53:21
29 Maria Molenaar 61 AV Edam 54:35
30 Ronald de Jong 59   54:35
31 Peter Lansbergen 53   55:38
32 Annelies Metselaar 72   56:12
33 Eric Knook 68 NEA Volharding 56:57
34 Cora Jongens 59 NEA Volharding 57:00
35 Divone van Breukelen 67 Wieringermeer 57:36
36 Sylvia Tolboom 67 purmerend 58:18
37 Jaklien van Dongen 77   58:40
38 Trudy Smit 86   58:43
39 J. Sengers 48   58:48
40 Petra Lippman 72   59:02
41 Pascal van Remmerden 92 Driebergen-Rijsenbur 59:14
42 Gina Bakker-Tol 64   59:34
43 Gerrit Hofmeijer 43   1:00:35
44 Janet Ket 71 NEA Volharding 1:00:48
45 Saskia Kroon 76   1:01:35
46 Carin Fortuyn 83 NEA Volharding 1:01:56
47 Michelle van der Heul 71 NEA Volharding 1:03:54
48 Annemiek Meijer 73 NEA Volharding 1:03:56
49 Fred van de Laar 64 NEA Volharding 1:03:58
50 Nancy Molema 80   1:03:59
51 Jolanda Huijs 65   1:04:25
52 Jessica Okkerman 87 Edam 1:04:25
53 Marco van Rookhuizen 72 NEA Volharding 1:05:34

 

TRIML, 5 KM TRIMLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Ruigendijk 80 Loopgroep Aart Stigt 18:10
2 Rene Vos 81   18:31
3 Melle de Vries 97 Da Vinci 19:00
4 Marcel Poort 73   19:07
5 Job The 95   19:50
6 Quinten Mudole 95   20:57
7 Jesse Boon 97 Da Vinci 21:19
8 Sjoerd Los 97 Da Vinci 21:20
9 Angelo de Voer 97 Da Vinci 21:27
10 Ruben den Boer 97 Da Vinci 21:42
11 Victor Droogendijk 97 Da Vinci 22:07
12 Jordy Ferwerda 97 Da Vinci 22:38
13 Alex Out 97 Da Vinci 22:45
14 Jeroen Lonnee 77 NEA Volharding 23:42
15 Arend ter Hoeve 63 Purmerend 23:45
16 Efecan Kaya 96 Da Vinci 23:56
17 Cor Bodeldijk 51 DEM 24:11
18 Jesse Buffing 97 Da Vinci 24:20
19 P.A de Voer 68   24:47
20 Marius Konijn 96 Da Vinci 24:55
21 Hanna Jonker 96 Da Vinci 25:08
22 Heleen de Vreede 97 Da Vinci 25:40
23 Jens Tolboom 99 NEA Volharding 25:50
24 Joey Oehlers 97 Da Vinci 25:51
25 Thomas Arensman 00 NEA Volharding 25:52
26 Jordi Klomp 03 NEA Volharding 25:55
27 Esmee van Stralen 96 Da Vinci 25:58
28 Lotte Kohne 97 Da Vinci 26:24
29 Daan Aru 96 Da Vinci 26:52
30 Annabel Schermer 97 Da Vinci 27:27
31 Tara den Hartog 97 Da Vinci 27:28
32 Lisa Windau 97 Da Vinci 27:29
33 Danny Lok 97 Da Vinci 28:06
34 Sonja Mayr 71 Purmerend 28:40
35 Dixie Bakker 97 Da Vinci 29:02
36 Nicole Enthoven 96 Da Vinci 29:25
37 Marijn van Niekerken 97 Da Vinci 30:07
38 Piet Dewaide 61   30:07
39 Milan Cerutti 97 Da Vinci 30:10
40 Amanda Vlieger 97 Da Vinci 30:15
41 Jesper Lust 98 NEA Volharding 30:23
42 Lieneke de Koning-Sche 51 NEA Volharding 30:27
43 Kelly van Roosmaden 75   30:32
44 Lawa len Have 84   30:33
45 Isabeun v Tilburg 98   30:34
46 Ruud Dug 67 NEA Volharding 32:11
47 Shairah van Bosse 97 Da Vinci 32:13
48 Mandy Kraamwinkel 96 Da Vinci 32:14
49 Ruud Kajuiten 58   32:48
50 Astrid Waernes-Poort 70 Purmerend 33:08
51 Fred Fokke 63 Purmerend 33:08
52 Marianne de Graaf 66 Purmerend 33:55
53 Siem Visser 45   34:30
54 Arjan van Rees 82 Volendam 37:00
55 Jenny Duister 62 NEA Volharding 40:06
56 Lia Fokke 66 NEA Volharding 42:07

 

JEUGD, JEUGDLOOP

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bas Hoonhout 00 NEA Volharding 5:32
2 Jeroen vh Hof 02 NEA Volharding 5:56
3 Noa Butter 00 NEA Volharding 6:02
4 Ryan Luton 00   6:07
5 Evelyn Vletten 00 NEA Volharding 6:09
6 Colin Heugjes 03 NEA Volharding 6:14
7 Maaike Uitenbogaard 01 NEA Volharding 6:21
8 Linda vd Klei 01 NEA Volharding 6:24
9 Amber vd Klei 01 NEA Volharding 6:38
10 Francis van Rookhuizen 02 NEA Volharding 6:41
11 Stevan Neijman 01 NEA Volharding 6:47
12 Milou Jongeneel 03 NEA Volharding 6:48
13 Ties Arensman 04 NEA Volharding 6:50
14 Kelly Luton 02 NEA Volharding 6:51
15 Stijn Uitenboogaard 01 NEA Volharding 6:52
16 Tristan Neijman 05 NEA Volharding 6:56
17 Timo vd Molen 06 NEA Volharding 7:03
18 Kjell Bijl 05 NEA Volharding 7:14
19 Noa Butter 00 NEA Volharding 7:26
20 Timothy Mulder 02 NEA Volharding 7:35
21 Milton Lus 00   7:35
22 Bas Langerak 00 NEA Volharding 7:38
23 Romy Leenstra 04 NEA Volharding 7:38
24 Sophie Stokman 01   7:42
25 Samina van Rookhuizen 05 NEA Volharding 7:43
26 Cody Bakker 02 NEA Volharding 7:44
27 Julia Butter 04   7:45
28 Keira Mulder 05 NEA Volharding 7:51
29 Robin Kuller 03 NEA Volharding 7:51
30 Laura Babucci 06 NEA Volharding 7:58
31 Joep van Hamburger 06 NEA Volharding 8:12
32 Sorcha Bijl 05   8:29
33 Daan vad Bal 04 NEA Volharding 8:33
34 Giovanni Meijer 05   9:04
35 Nick vd Bal 08   9:23
36 Abbika Vletten 05 NEA Volharding 9:51

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |