Munnikloop 13 maart 2011

  Jeugd 1.5 KM Trimloop      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 44 Bas Hoonhout Nea Volh 0:05:4 10
2 34 Jeroen v.h Hof Nea Volh 0:06:11 8
3 42 Linda v.d Klei nea volh 0:06:25 9
4 36 Jian Schmidt nea volh 0:06:32 10
5 33 Noa butter nea volh 0:06:33 10
6 41 Marieke Uitenboogaard nea volh 0:06:36 10
7 43 Amber v.d Klei nea volh 0:06:43 9
8 45 Shevan Nijman nea volh 0:06:50 9
9 35 Milo Jeaanen nea volh 0:06:56 10
10 24 Mike Camara geen 0:06:56 9
11 37 Thomas Wijkstra nea volh 0:07:04 9
12 30 Mila Kuller nea volh 0:07:05 9
13 28 Francis v.d Rookhuizen nea volh 0:07:30 8
14 39 Kardo Heijt nea volh 0:07:32 7
15 47 Sophie v.d Assema nea volh 0:07:36 8
16 38 Elisa Bakker nea volh 0:07:41 7
17 32 Joost Keyer nea volh 0:07:42 7
18 25 Cody Bakker nea volh 0:07:49 8
19 26 Ties Arensman nea volh 0:08:04 6
20 29 Samira v.d Rookhuizen nea volh 0:08:05 6
21 27 Emma v.d Heul nea volh 0:08:07 9
22 31 Robin Kuller nea volh 0:08:07 7
23 40 Stijn Uitenboogaard nea volh 0:08:10 5
24 23 Nhima Camara geen 0:09:06 5
25 46 Tristan Nijman nea volh 0:09:11 5
           
  5 KM Trimloop      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 91 Rick Schagen Nea volh 0:20:38 18
2 90 Dennis Hulst Nea volh 0:20:59 37
3 86 Linda Overeem Av Edam 0:24:47 36
4 76 Cor Bobeldijk geen 0:24:59 60
5 80 Dennis Schmidt geen 0:25:18 41
6 85 Mark Nijman geen 0:23:34 40
7 87 Nico Overeem geen 0:27:53 37
8 83 Ingrid Nooy geen 0:28:07 40
9 89 Tim v.d Velden geen 0:28:08 10
10 88 Annette Ridderbos Nea Volh 0:28:09 41
11 78 Micheal Besselink geen 0:28:40 42
12 77 Jos Leger de kluivenier 0:28:54 44
13 84 Bianca Nijman geen 0:30:05 37
14 79 R.J Pruijn geen 0:30:28 42
15 81 Lynette Hoonhout geen 0:34:40 48
16 82 Chris Woerden geen 0:38:47 68
           
           
  10 KM Trimloop      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 109 Henry Kwakman geen 0:37:45 40
2 138 Tyas Visser AV Edam 0:39:23 22
3 113 R.kwakman AV Edam 0:39:28 37
4 116 Mark Slor geen 0:39:31 19
5 114 Fred Smit AV Edam 0:41:13 52
6 103 Sander Dreier geen 0:42:23 36
7 124 Froukje Mijnen geen 0:42:48 21
8 117 Marco Rol Nea Volh. 0:42:55 39
9 130 W. Blom geen 0:43:36 45
10 112 Frank Aafjes Nea Volh. 0:44:26 44
11 126 Rob Wassink Nea Volh. 0:44:37 50
12 123 R.Mijnen Nea Volh. 0:45:00 49
13 146 Marco Ploeger Nea Volh. 0:45:04 48
14 129 Jan Koning geen 0:45:18 48
15 133 Tijs Joris Groot hucbald 0:47:52 22
16 104 Erwin Zebvelder geen 0:48:00 40
17 131 Rick Veerman geen 0:48:29 18
18 106 Henk Overeem AV Edam 0:48:45 64
19 139 Kees Junssen geen 0:49:12 62
20 143 Gerard Smak Nea Volh. 0:49:26 51
21 121 Peter Hansbergen Le champion 0:50:37 57
22 148 Tim van Malssen geen 0:51:07 43
23 125 Wim Niggebrugge geen 0:52:19 46
24 115 Dennis Sterkman Nea Volh. 0:53:42 44
25 122 Rene van Wijk Nea Volh. 0:53:43 41
26 108 B.Bosch Nea Volh. 0:53:45 47
27 128 Jan Tol Nea Volh. 0:53:55 60
28 147 Martin Janse geen 0:55:31 44
29 111 Nico Molenaar geen 0:56:29 46
30 105 Fiedo Golstum geen 0:57:04 53
31 141 Theo Breebaart Nea Volh. 0:57:47 56
32 137 Thom Hersbach Nea Volh. 0:58:10 19
33 132 Daan Groot Nea Volh. 0:58:52 24
34 107 Fred van der Laar Nea Volh. 0:58:53 47
35 135 Jaap De Goede Nea Volh. 0:58:57 49
36 142 Ramona Smak Nea Volh. 0:58:58 25
37 145 Yvonne Buurman Nea Volh. 0:59:47 43
38 144 Monique Linanes Nea Volh. 0:59:48 41
39 127 Jolanda v.d Akker geen 0:59:57 -
40 149 Piet Dewaide T.V.P 1:00:18 49
41 120 Herman Bosschert Nea Volh. 1:00:43 74
42 101 C. v.d. Pol AV Haarlemmermeer 1:00:48 53
43 102 Siem Visser geen 1:01:07 66
44 136 Ine Hersbach Nea Volh. 1:02:00 47
45 140 Wendy Smak Nea Volh. 1:02:13 28
46 118 Natalie Henhoff geen 1:02:34 31
47 119 Marieke Baans geen 1:02:35 30
48 100 M.Wezel Le champion 1:03:29 58
49 110 Treasure Molenaar nea Volh. 1:06:34 16
50 134 Martin De Goede geen 1:06:49 54
           
           
  25 KM Heren Senioren      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 214 Martijn Hagens geen 1:58:15 31
2 219 Jan Koning geen 1:59:35 29
           
  25 KM Heren Masters 35      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 204 Marco van Nek Loopgroep PK 1:41:37 43
2 217 Frans Woerden De Veenlopers 1:47:43 40
3 200 Ben van der Heul AV Nea Volh 1:55:50 44
4 207 Ronald de Boer AV Nea Volharding 1:58:05 44
5 220 Rene de Groot geen 1:58:24 41
6 218 Bob Veenman geen 1:59:35 39
7 223 Roberto van Steijn AV Nea Volharding 2:06:19 37
           
  25 KM Heren Masters 45      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 205 Coen van de Luytgaarden Schagen 1:43:21 49
2 224 Chris van der Neut AV Startbaan 1:45:54 49
3 206 Timo Haan Duchrunners Gold 1:47:08 49
4 211 Gerard Jongen geen 1:47:38 46
5 208 Leo Vloon AC Waterland 1:57:42 51
6 222 Ron Schoenmaker geen 2:03:07 51
7 225 Ino Sohl Loopgroep PK 2:07:54 52
8 221 Alfred Schoen AV Nea Volharding 2:13:40 52
9 212 Richard Pieters geen 2:18:29 48
10 210 Simon Doorgeest AV Zaanland 2:29:57 54
11 209 Andries Goedhart AC Waterland 2:29:57 51
           
  25 KM Heren Masters 55start     leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 201 Jan van Zalinge AV Vet Ned 2:07:43 55
2 213 Arie Bierhaalder AV Nea Volharding 2:08:15 63
3 215 Arie Wijbenga Hollandia 2:20:06 64
           
           
  25 KM Dames Masters 35      
  start       leef
  no naam vereniging tijd tijd
1 216 Jolanda ten Brinke AKU 1:47:23 40

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |