Uitslagen Munnikloop Purmerend - Zondag 12 maart 2017

Ook op uitslagen.nl terug te vinden, maar voor de volledigheid hier ook de uitslagen van de Munnikloop.

Het was een zonnige dag met een ietwat frisse wind. Heerlijk hardloopweer!

 

 

MAN, 5 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marco Rol 1971 NEA Volharding 19:21  
2 Richard Geijteman 1969 Purmerend 19:29  
3 Rene Vos 1981 AV Edam 19:49  
4 Frederik van Baar 1972   23:41  
5 Maarten Jimmink 1948 Lycurgus 28:24:00  
6 Martin ten Hove 1976 Purmerend 28:36:00  
7 Timothy Mulder 2002 NEA Volharding 30:29:00  
8 Renee 1994   32:51:00  
9 Pieter Rol 1947 Purmerend 33:20:00  
10 Bleekemolen 1968 NEA Volharding 34:40:00  
11 R. van der Pal 1969   38:44:00  
           
VROUW, 5 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Eline Mast 2003 NEA Volharding 20:18  
2 Morgareth Smod 1965 Hollandia 23:12  
3 Milou Jongeneel 2003 NEA Volharding 25:03:00  
4 Renate Geerts 1974 Zaanland 28:10:00  
5 Rita Hooimans 1980   29:55:00  
6 Bianca Boekhoff 1970   32:16:00  
7 Sandra Nieuwenhuis 1971   32:16:00  
8 Marjolein de Heer 1955 Zaandam 37:58:00  
9 Ineke V.d.hoek 1946 Friesland 39:31:00  
           
MAN, 10 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Robin Kras 1988 AV Edam 45:53:00  
2 Edwin Scheffer 1972 NEA Volharding 49:40:00  
3 Paul Mast 1958   50:44:00  
4 Jeffres van het Hof 1973 NEA Volharding 50:51:00  
5 Nico Kras 1954 Volendam 51:09:00  
6 Jerry donk 1989 Purmerend 51:34:00  
7 Rene Mijnen 1961   52:02:00  
8 Henk Kuhlman 1952 avVN 52:52:00  
9 Arjan Hoekman 1976 Purmerend 54:51:00  
10 Lex de Boer 1947 Loopgroep Hoorn 56:04:00  
11 Wim Edam 1950   58:14:00  
12 Sander de Jong 1971 NEA Volharding 58:44:00  
13 Anthony van de peppel 1993 Purmerend 01:05:25  
14 A. Schuurman 1936 avVN 01:06:17  
15 M. Wezel 1952 Zaanland 01:06:59  
16 Rob Groot 1949   01:16:40  
           
VROUW, 10 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Froukje Mijnen 1989 AV Heerenveen 46:55:00  
2 Gizelle Rijnen 1975 NEA Volharding 48:48:00  
3 Joke de Vries 1948 Purmerend 01:05:25  
4 Linda Westra 1993 Benschop 01:06:59  
           
MAN, 25 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jeroen Linting 1977 TAS '82 01:45:20  
2 Ruben Ruigendijk 1980 Loopgroep Aart Stigter 01:45:55  
3 Jan Gerrand 1982 AV Edam 01:49:44  
4 Peter Rogge 1955 NEA Volharding 01:52:44  
5 Serge Pals 1978 Purmerend 01:52:44  
6 Rob Wams 1960 Loopgroep Hoorn 01:59:22  
7 Helmus de Kruijff 1965 NEA Volharding 02:03:12  
8 Barry Kamping 1978 NEA Volharding 02:06:08  
9 Jeroen van der Stokker 1976 AV Aalsmeer 02:10:14  
10 Evert Nagel 1977 Purmerend 02:11:16  
11 Hans Zevenhoven 1963 AAV '36 02:17:28  
12 Boris Korlaar 1972 Amsterdam 02:23:06  
13 Diederick Stoel 1966 Phanos 02:23:06  
           
VROUW, 25 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mijke Smits 1974 ZOEV 02:08:19  
2 Marischa van Zantvoort 1971 ZOEV 02:20:12  
           
MAN, 1500 JEUGD        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ties Arendsman 2005 NEA Volharding 06:53  
2 Jelle Rol 2008 NEA Volharding 07:30  
3 Ryan Rodriques 2006   07:49  
4 Mauro Rodriques 2006 NEA Volharding 08:11  
5 Jacco Schoutsen 2009 NEA Volharding 08:27  
6 Maurits Nibbering 2009   08:56  
           
VROUW, 1500 JEUGD        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Maartje Rol 2011 NEA Volharding 07:58  
2 Lieke Kamping 2010 NEA Volharding 08:01  
3 Mylene Merlijn 2008 NEA Volharding 09:50  
4 Angela Haasakker 2009 NEA Volharding 10:42  

Evenementen

Geen weer te geven evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |