Uitslagen   Munnikloop Purmerend - Zondag 8 maart   2015

Ook op uitslagen.nl terug te vinden, maar voor de volledigheid hier ook de uitslagen van de Munnikloop. De foto's van de Munnikloop kun je ook online terugkijken.

Het was een zeer zonnige dag met een matige zuidwester wind.

 

 

MAN, 5 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mike de Dood 2002 NEA Volharding 20:42
2 Koen Logchies 1994   22:01
3 Sidney Butter 1990 Purmerend 23:09
4 Thomas Arensman 2000 NEA Volharding 23:30
5 Remco Smit 1982 Hoorn Nh 23:32
6 Mike Henkes 1971 amersfoort 24:30
7 Bart Boschert 1966   26:03
8 Milton Pus 2000   26:06
9 Eric Bijtelaar 1974 Purmerend 26:12
10 Jeroen Arensman 1969 NEA Volharding 26:43
11 Ruud Harmelwaard 1952 Purmerend 29:54
12 Jaques Sengers 1948 Purmerend 30:41
13 Theo List 1955 Wieringermeer 31:14
14 Piet Dewaide 1961 Loopgroep RDJ 31:26
15 Hermen Kuller 1967 NEA Volharding 31:58
16 Rene van der Pal 1969   36:42
         
VROUW, 5 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ilse 1994 GAC Hilversum 23:03
2 Mila Kuller 2001 NEA Volharding 24:08
3 Nanda Klok 1982 NEA Volharding 24:27
4 Francis van Rookhuizen 2002 NEA Volharding 26:01
5 Ellen Smit 2000 NEA Volharding 26:30
6 Mandy Pisano 1988 Purmerend 27:21
7 Milou Jongeneel 2003 NEA Volharding 28:12
8 Karina Everaars 1985 Alkmaar 28:21
9 Daielle Burger 1979 AV Edam 28:27
10 Christien Smit 1969 Vaassen 29:12
11 Michaela Buunk 1996 Purmerend 31:53
12 Robin Kuller 2003 NEA Volharding 31:59
13 Marjo Bijsterveld 1955 Helmond 32:35
14 Rosa Ixcot 1969 Purmerend 32:54
15 Bea Voogd Boom 1961 Purmerend 32:57
16 Marjo verheij 1969 Edam 33:20
17 Els de Zoet Minneboo 1955 Amsterdam 34:25
18 Clenda Bekebrede 1975 Purmerend 39:59
19 Marjolein De Heer 1955   41:44
20 Christine Lohmann 1956   41:48
         
MAN, 10 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thomas Merlijn 1978 Loopgroep PK 35:04
2 Richard Wuisman 1982 Hollandia 38:08
3 Jan Zwarthoed 1953 AV Edam 39:42
4 Stephan Mol 1985   39:53
5 John Buikman 1968 AV Edam 40:44
6 Bert Schalkwijk 1948 Atos 40:48
7 Ronald Gordijn 1964 NEA Volharding 41:03
8 Sjaak van Diepen 1962 Hollandia 42:46
9 Marcel Beentjes 1963 Hollandia 43:59
10 Kenneth Sulkers 1984 NEA Volharding 44:54
11 Peter Nuyens 1948 Volendam 45:02
12 Rob Spijker 1954 Purmerend 45:30
13 Erik Heerschop 1979   45:51
14 Pieter Dijkman 1959 Markenbinnen 46:29
15 Rene Mijnen 1961   47:13
16 Eric Wolfswinkel 1970 AV Monnickendam 47:27
17 Jeroen Kerkhof 1972 Hanzesport 47:48
18 Ronald Kaaijenvanger 1960   47:55
19 John Stevens 1966 Purmerend 48:20
20 Visser 1966   48:21
21 Frits van der Horst 1963 Enkhuizen 48:29
22 Gert-Jan de Jong 1967 Volendam 48:31
23 Hendrik Lens 1958 Lycurgus 49:46
24 Wouter Allan 1970   50:10
25 Jan Biels 1955   50:21
26 Herman v.d. Sluijs 1963 AV Monnickendam 50:58
27 Jacco Kaarsemaker 1976   51:54
28 Huib Brokkelkamp 1961   52:41
29 Henk Overeem 1946 AV Edam 52:45
30 Harald v.d. Burgh 1963 Purmerend 52:53
31 Huub Bonte 1972 AV Monnickendam 52:57
32 Roland Zwerwer 1978 Middenbeemster 54:26
33 Rikus Beemster 1946 AV Monnickendam 54:28
34 Victor de Jong 1998 Volendam 54:38
35 Marco van de Voort 1971   55:00
36 Ronald Heijeler 1954 AV Edam 55:12
37 Sander Slager 1975 Purmerend 55:14
38 Marcel van Ballegooij 1964   55:47
39 Michael Vessies 1976   55:50
40 Ronald Nooij 1951 AV Monnickendam 56:01
41 Jos Mascini 1956   56:11
42 Barry Rozema 1970 Purmerend 56:53
43 Wim Roozendaal 1955 Amstelveen 57:14
44 Nico Mul 1959   57:52
45 Harry de Gier 1942   58:05
46 Rene van Wijk 1970 NEA Volharding 59:25
47 Wiep Waal 1945   59:40
48 Peter Lansbergen 1953   1:01:31
49 Roel Vos 1962 NEA Volharding 1:01:57
50 Wim Bakels 1957 Volendam 1:04:22
51 M. Wezel 1953 Zaanland 1:05:08
52 Erik van der Vaart 1956 Dutch Runners 1:05:23
53 Fred van de Laar 1964 NEA Volharding 1:06:10
54 Rob Groot 1949   1:09:21
         
VROUW, 10 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bernadette Lohmann 1980 Purmerend 44:47
2 Tanja de Groot 1967 Atos 44:54
3 Lonneke Tol 1976 Loopgroep Hoorn 45:05
4 Truus Piels 1960 AV Monnickendam 45:46
5 Froukje Mijnen 1989   49:55
6 Sonja van Zeelt 1965   50:25
7 Melissa Pieterse 1989 Loopgroep RDJ 52:53
8 Annemieke Knuwer 1952 AV Monnickendam 56:55
9 Naomi Oostveer 1984   1:03:03
10 Laura Ten Have - Krieger 1984   1:03:05
11 P. Lippmann 1972   1:03:12
12 Mariska Reurs 1977   1:03:12
13 Louisa Heddes 1971 Loopgroep Medemblik 1:04:09
14 Bianca Peters 1975   1:04:09
15 Carla Beertsen 1982 SAV 1:05:28
16 Loes van der horst 1959 Purmerend 1:06:09
17 Jurria Hollak 1957 Loopgroep Hoorn 1:07:44
18 Joke de Vries 1948   1:08:44
19 Froukje Vloet 1979 Purmerend 1:09:14
20 Jackie Leppers 1967   1:09:19
21 Marion Beertsen 1957 SAV 1:10:35
22 Ineke V.d.hoek 1946 Friesland 1:19:01
         
MAN, 25 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Menno Merlijn 1976 Purmerend 1:38:22
2 Ruben Ruigendijk 1980 Loopgroep Aart Stigter 1:38:27
3 Sander Groot 1975 Loopgroep Hoorn 1:38:51
4 Olivier Jacques 1967 NEA Volharding 1:41:10
5 Marco Rol 1971 NEA Volharding 1:45:26
6 Norbert Bijvoet 1976 Hollandia 1:46:08
7 Sjaak Mettes 1965 Hollandia 1:48:54
8 Frank janssen 1967 DEM 1:52:41
9 Rob van Heerden 1960   1:53:36
10 J. van Emans 1956 Waterland 1:54:18
11 Robbert van de Waerdt 1980 Hilversum 1:55:27
12 Rob Dirkzwager 1970 AV Aalsmeer 1:56:51
13 Gerrit-Jan Scholtens 1958 Loopgroep Hoorn 1:59:18
14 Jurriaan Smit 1964 Purmerend 2:00:04
15 Peter Rogge 1955 NEA Volharding 2:00:38
16 Mark Wijbenga 1979 Hollandia 2:02:10
17 Frank Brink 1979   2:02:28
18 Tom Souverein 1965 Loopgroep Hoorn 2:06:49
19 Arjen Smit 1971 Purmerend 2:07:44
20 Elmar Westerveld 1985 NEA Volharding 2:07:49
21 Nick Oud 1983 Berkhout 2:08:14
22 Jelle Uijttenboogaard 1961 NEA Volharding 2:09:30
23 Charll Hoogstraten 1974 Leiden Road Runners Club 2:12:16
24 Ton Hollak 1953 Loopgroep Hoorn 2:12:25
25 J. van Zalinge 1955 avVN 2:13:18
26 Arko van Noppen 1967   2:19:31
27 Marc Berghuis 1967 Ermelo 2:19:48
28 Marco Roos 1967 Almere 2:21:03
29 Edwin Koopmans 1969   2:22:24
30 Bob Renkema 1949 Phanos 2:23:30
31 Ewoud Kraaij 1955 Woudrunners Leiden 2:24:31
32 Hans Buis 1951 avVN 2:24:59
33 Cornelis Groot 1961 NEA Volharding 2:31:17
34 Colja Blom 1959 NEA Volharding 2:36:46
35 Paul Tijsen 1947 Startbaan 2:39:52
36 Anton Schuurman 1936 Amsterdam 2:44:20
         
VROUW, 25 KM TRIMLOOP        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Moma Marrabou 1962   1:54:18
2 Willy Risselada 1969 Loopgroep Hoorn 1:54:57
3 Linda Bosch-Lievendag 1967 AV Monnickendam 2:13:24
4 Maria Menheere 1965 Woudrunners Leiden 2:24:31
5 Patricia Leeninga 1983 Berkhout 2:25:08
6 Anja Blom 1953 Startbaan 2:26:12
         
KOPPE, 25 KM KOPPEL        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Egbert en Manon Jansen   Purmerend 2:07:45
2 Kees Esser en Marco van Zwol   Purmerend 2:15:10
3 Martine en Sandra Oortwijn   Zuidoostbeemster 2:28:29
         
JEUGD, 1.5 KM JEUGD        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Enzo Hagen 2005 NEA Volharding 5:57
2 Rosaly Zomerdijk 2003 NEA Volharding 6:04
3 Ties Arensman 2004 NEA Volharding 6:04
4 Femke Drijfhout 2003 Lycurgus 6:07
5 Yarno Dijkman 2005 NEA Volharding 6:19
6 Mostafa Al-Bayati 2007 NEA Volharding 6:25
7 Jelle van Wees 2005 NEA Volharding 6:29
8 Rens Koopmans 2004 Purmerend 6:30
9 Tristan Koopmans 2006 NEA Volharding 6:44
10 Jayda Essenburg 2006 Waterland 6:54
11 Lindsey Helstone 2009 NEA Volharding 6:55
12 Jelle Rol 2007 NEA Volharding 6:58
13 Mauro Rodrigus 2006 NEA Volharding 7:00
14 Casper van der Putte 2006 NEA Volharding 7:07
15 Tijmen Dijkman 2008 NEA Volharding 7:08
16 Jordy Drijfhout 2003 Lycurgus 7:50
17 Keira Mulder 2005 NEA Volharding 7:51
18 Maurits Nibbering 2009 NEA Volharding 8:03
         
Runnersworld Purmerend        

nog

dagen uur min sec

tot onze 100e verjaardag

#NEA100

Evenementen

Geen weer te geven evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Jun 2017 | feb.2017 | dec.2016 |