Het was een stuk minder koud dan de vorige editie en dat leverde een deelname op van meer dan 160.

 

M5KM, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Peter van Orsouw 1953   25:08
2 Jeroen Arensman 1969 NEA Volharding 25:28
3 Marco van Zwol 1973   25:31
4 Thomas Wijkstra 2002 NEA Volharding 28:52
5 P. Lippmann 1972   29:24
6 kobus Wijkstra 1967 NEA Volharding 29:47
7 Cw Boer 1960 Purmerend 31:11
8 Peter Korfage 1956 Purmerend 32:23
9 Larry Sadler 1945   45:07

 

V5KM, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mila Kuller 2001 NEA Volharding 25:35
2 Francis van Rookhuizen 2002 NEA Volharding 25:37
3 Silvia Arntz 1967 Loopgroep Hoorn 25:41
4 Renate Geerts 1974 Zaanland 29:00
5 Brigitte Maas 1966 NEA Volharding 30:11
6 Joke de Vries 1949   30:15
7 Judith Spaan 1979   30:28
8 Kerstin Boer 1987 Purmerend 31:13
9 Rosa Ixcot 1969 Purmerend 33:16
10 Marjolijn de Heer 1955 Zaanland 34:46
11 Allisha Schouten 2000 NEA Volharding 34:48
12 Alma Lakeman 1977   34:49
13 Ilja van de Manden 1994   35:38
14 Bea Voogd Boom 1961 Purmerend 37:35
15 Anke Hogenkamp 1957 Purmerend 37:36
16 Deborah Esser 1980   40:40
17 Jackie Leppers 1968   42:52
18 Astrid van de Voet 1970   42:54

 

M10KM, 10 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tyas Visser 1989 AV Edam 37:42
2 Richard Wuisman 1983 Loopgroep Hoorn 37:52
3 Peter Koens 1964 GAC Hilversum 40:41
4 Ronald Gordijn 1965 NEA Volharding 41:20
5 Mark Moerland 1990   41:40
6 Alex Kok 1977 Hollandia 41:48
7 Arnaud van Kuijk 1991   42:16
8 Dennis Geertman 1979 NEA Volharding 42:23
9 Rene Oldenbering 1972   45:25
10 Raymond J. Visser 1968 Purmerend 45:59
11 Gerrit van Essen 1949 AV Edam 46:18
12 Rene Mijnen 1962   46:44
13 Hermen Kuller 1968 NEA Volharding 47:54
14 Harry Stam 1959 Loopgroep Hoorn 48:18
15 Bob Renkema 1949 Phanos 48:44
16 Arron Bell 1972   49:22
17 Eddy Veld 1969 NEA Volharding 49:38
18 Rene Nieuwehuyse 1965   49:41
19 Marco Rol 1971 NEA Volharding 49:46
20 Edsel Clemensia 1957   50:13
21 Theo Burger 1958 Phanos 52:30
22 Martin Pool 1948 AV Edam 52:36
23 Erik Telman 1972 AV Monnickendam 52:38
24 Eric Knook 1968 NEA Volharding 53:27
25 Peter Out 1971   53:39
26 Michael Kemper 1982   54:22
27 Jan Dekker 1951 Loopgroep Hoorn 55:01
28 Wytzel Zweers 2000   55:05
29 Rutger Goldschmeding 1961   55:41
30 Paul Lewin 1956 Purmerend 55:47
31 Kenneth Sulkers 1985 NEA Volharding 56:04
32 S. Visser 1954   57:01
33 Willem Blom 1950 NEA Volharding 57:10
34 Cees Esser 1944 NEA Volharding 58:34
35 Wouter Allan 1971   59:29
36 Kees Oudewortel 1958 NEA Volharding 59:31
37 Rene van Wijk 1970 NEA Volharding 59:47
38 Fred van de Laar 1964 NEA Volharding 1:00:03
39 Peter Lansbergen 1954   1:00:05
40 Piet Dewaide 1962   1:00:19
41 Jurrien Krol 1963 Lycurgus 1:00:36
42 Marco van Rookhuizen 1972 NEA Volharding 1:01:38
43 George Hulstede 1949 Loopgroep Hoorn 1:04:50
44 Elmar Wilson 1979 NEA Volharding 1:05:32
45 Gijs Honig 1946 avVN 1:11:09

 

V10KM, 10 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisanne Korfage 1990 Purmerend 50:43
2 Petra Lievendag 1970 AV Monnickendam 52:40
3 Sonja van Zeelt 1965   53:50
4 Cindy de Jong 1988   56:02
5 Cora Jongens 1960 NEA Volharding 57:57
6 Jannet van Juno 1961   59:33
7 Sigrid van der Pels 1975   1:00:03
8 Fatima van de Kommer 1968   1:02:15
9 Femke Ryan 1978 Purmerend 1:04:40
10 Dana Zwarthoed 1983   1:08:01
11 Loes van der Horst 1959 Purmerend 1:08:03
12 Jurria Hollak 1957 Loopgroep Hoorn 1:08:21
13 Emmy van de Berg 1963   1:08:52

 

M25KM, 25 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Reinoud van Laar 1971 Haarlemmermeer 1:38:17
2 Coen van de Luytgaarde 1961 Schagen 1:41:40
3 Menno Merlijn 1977   1:42:07
4 Theo Quist 1977 Loopgroep Hoorn 1:44:00
5 Peter van Rij 1973 Waterland 1:46:43
6 Jan van Emaus 1956 Waterland 1:55:13
7 H. Rijkenberg 1959   1:58:49
8 Gerrit-Jan Scholtens 1958 Loopgroep Hoorn 2:00:22
9 Eric van den Berg 1974 Loopgroep Hoorn 2:00:23
10 Marcel Beentjes 1963 Hollandia 2:00:24
11 Roberto van Steijn 1973 NEA Volharding 2:01:07
12 Jan van Zalingen 1955 avVN 2:04:51
13 Arie Bierhaalder 1948 NEA Volharding 2:05:44
14 Jeroen van Vuuren 1975 Loopgroep Aart Stigt 2:06:37
15 Jeroen Kuyper 1969 NEA Volharding 2:07:01
16 Steven van Muijden 1974   2:08:29
17 Mike Henkes 1971   2:08:35
18 Paul Vosse 1973   2:09:48
19 Rene Arntz 1968 Loopgroep Hoorn 2:11:09
20 Eric Wolfswinkel 1970 AV Monnickendam 2:11:21
21 Jaap Ligthart 1970 Loopgroep Hoorn 2:11:58
22 C. van Breugel 1979 Loopgroep Hoorn 2:11:59
23 Wout Visser 1965 Loopgroep Hoorn 2:13:09
24 Johan van kampen 1968 Purmerend 2:13:17
25 Cor Bobeldijk 1958 Loopgroep Hoorn 2:13:21
26 Jos Cornelissen 1960 Dutch Runners 2:13:31
27 Rob Wassink 1961 NEA Volharding 2:14:07
28 Arnaud van de Laken 1970   2:16:30
29 Theo van Vliet 1942 Loopgroep Hoorn 2:17:48
30 P. Blokland 1955 Loopgroep Hoorn 2:17:48
31 Dirk Exalto 1955 Loopgroep Hoorn 2:19:41
32 Martin Muuren 1964   2:20:15
33 A.S. de Boer 1947 Loopgroep Hoorn 2:20:36
34 Marco van Eijk 1966 Aalsmeer 2:20:59
35 Rogier Hoekema 1967 Loopgroep Hoorn 2:23:10
36 Theo Dannerberg 1955 Loopgroep Hoorn 2:23:19
37 Cornelis Groot 1961 NEA Volharding 2:25:14
38 Ronald Bos 1963   2:29:19
39 Peter Sobel 1967 Loopgroep Hoorn 2:31:52
40 Hans Buis 1951   2:36:23
41 Jean-Marc Bovaam 1970 Loopgroep Hoorn 2:39:28

 

V25KM, 25 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Willy Risselada 1969 Loopgroep Hoorn 2:00:21
2 Linda Bosch 1967 AV Monnickendam 2:06:29
3 Karin Abelskamp 1971   2:20:00
4 Lydia Brouwer 1966 AV Monnickendam 2:25:38
5 Debby Kuijper 1968   2:33:50
6 Anja Roozen 1968   2:35:38
7 S. de Rooij 1964 Loopgroep Hoorn 2:39:27

 

1.5KM, 1,5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeroen van 't Hof 2003 AV Edam 5:25
2 Milan Biesheuvel 2003   5:54
3 Ties Arensman 2005 NEA Volharding 6:04
4 Milou Jongeneel 2003 NEA Volharding 6:11
5 Timo van der Molen 2006 NEA Volharding 6:13
6 Timothy Mulder 2003 NEA Volharding 6:41
7 Charlotte Meurs 2006 NEA Volharding 6:57
8 Eliza Babucci 2004 NEA Volharding 7:02
9 Robin Kuller 2004 NEA Volharding 7:03
10 Keira Mulder 2003 NEA Volharding 7:05
11 Romy Leenstra 2004 NEA Volharding 7:09
12 Laura Babucci 2007 NEA Volharding 7:19
13 Shamira van Rookhuizen 2005 NEA Volharding 7:39
14 Jelle Rol 2007 NEA Volharding 7:46
15 Iris van Muijden 2007 NEA Volharding 7:49

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |