Uitslagen Jubileumloop Purmerend - Donderdag 18 mei 2017

Ook op uitslagen.nl terug te vinden, maar voor de volledigheid hier ook de uitslagen van de Jubileumloop.

 

 

 

M/V, 2.5 KM          
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mostafa Al-Bayati 2007 NEA Volharding 9:56  
2 Rowan de Wit 2007 NEA Volharding 10:30  
3 Ties Arensman 2004 NEA Volharding 10:39  
4 Nienke Mast 2006 NEA Volharding 10:59  
5 Firas Al-Bayati 2004 NEA Volharding 11:21  
6 Laura Babucci 2006 NEA Volharding 11:22  
7 Brenda de Vos 2006 NEA Volharding 11:22  
8 Jelle Rol 2007 NEA Volharding 11:25  
9 Aodhan Wadey 2005 Purmerend 11:40  
10 Darron Wadey 1970 Purmerend 11:40  
11 Daniel 2005 Purmerend 11:59  
12 Ivan Nillesen 2007 NEA Volharding 12:08  
13 Henri Nillesen 1969 NEA Volharding 12:20  
14 Kees de Haas 1968 NEA Volharding 12:41  
15 Dick Bond 1965 Volendam 12:51  
16 Koen van Broekhoven 2007 NEA Volharding 13:06  
17 Keira Mulder 2005 NEA Volharding 13:13  
18 Ali Al-Bayati 1966 NEA Volharding 13:15  
19 Lieke Kamping 2009 NEA Volharding 13:15  
20 Barry Kamping 1978 NEA Volharding 13:22  
21 Simon 2005 Purmerend 13:24  
22 Jeroen Kuyper 1969 NEA Volharding 13:44  
23 Wim Dekker 1950 NEA Volharding 13:46  
24 Jay van Wanrooij 2008 NEA Volharding 14:07  
25 Dave van Wanrooij 1974 NEA Volharding 14:07  
26 Thijmen Dijkman 2007 NEA Volharding 15:06  
27 Marit 2002 Purmerend 15:10  
28 Peter Bleekemolen 1968 Purmerend 17:21  
29 Chiara Frelink 2007 NEA Volharding 17:21  
30 Bindiya Frelink 1977 Purmerend 17:22  
31 Naomi Frelink 2005 Purmerend 17:22  
32 Daniel Frelink 1974 Purmerend 17:22  
33 Iwan v.d. Molen 1968 Purmerend 17:44  
           
M/V, 5.0 KM          
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Walid 1998 Purmerend 16:54  
2 ziad Bouferrah 2001 Purmerend 18:05  
3 Mike de Dood 2001 Lycurgus 18:13  
4 Marco Rol 1971 NEA Volharding 19:06  
5 Eline Mast 2003 NEA Volharding 20:47  
6 Thomas Jellema 2003 NEA Volharding 21:10  
7 Ykalo 1996 Asmara Eritrea 21:15  
8 Veron Lust 1963 NEA Volharding 21:15  
9 Frederik van Baar 1972 Purmerend 22:00  
10 Jeroen Vleeshouwer 1983 Purmerend 23:10  
11 Arwen de Wit 2004 NEA Volharding 23:28  
12 Loïc Brandsma 1979 NEA Volharding 23:33  
13 Regina 1956 Purmerend 23:38  
14 Nico Noort 1960 NEA Volharding 23:59  
15 Fred van Wees 1962 NEA Volharding 23:59  
16 Paul Mast 1958 Purmerend 24:08  
17 Paul Berghout 1970 Purmerend 24:20  
18 Sheralda Bottse 2001 NEA Volharding 24:22  
19 Timothy Mulder 2002 NEA Volharding 24:32  
20 Marco de Jong 1971 Purmerend 24:34  
21 Stefan van Broekhoven 1970 Purmerend 24:34  
22 Ronald 1959 Purmerend 24:45  
23 Yarno Dijkman 2005 NEA Volharding 24:53  
24 Martin Dijkman 1977 NEA Volharding 24:58  
25 Laura de Groot 2001 NEA Volharding 25:06  
26 Rens Veerman 2002 Wijdewormer 25:12  
27 Annelies Metselaar 1972 Middenbeemster 26:06  
28 Hanna Pieterse 1963 Purmerend 26:17  
29 Ellen Dijkman 1965 NEA Volharding 26:28  
30 Josefine Breetveld 1963 NEA Volharding 26:34  
31 Bart Bloemendaal 1972 Purmerend 26:36  
32 Petra Plugge 1984 Purmerend 26:36  
33 Edwin Otto 1970 NEA Volharding 26:42  
34 Melissa Pieterse 1989 Purmerend 26:50  
35 Barry Rosema 1970 Purmerend 27:22  
36 Johan Arp 1946 NEA Volharding 27:27  
37 Sabrina Gortzak 1979 NEA Volharding 27:37  
38 Running Betty 1983 NEA Volharding 27:37  
39 Francis van Rookhuizen 2002 NEA Volharding 27:37  
40 Ray Vletter 1971 NEA Volharding 28:26  
41 Marit Bout 2003 NEA Volharding 28:51  
42 Elisa Babucci 2003 NEA Volharding 29:18  
43 Julia Jongejeugd 2003 NEA Volharding 29:18  
44 Dirk van Lier 1961 NEA Volharding 29:19  
45 Marco van Rookhuizen 1972 NEA Volharding 29:25  
46 Cora Jongens 1959 NEA Volharding 29:26  
47 Veron Lust 1963 NEA Volharding 29:45  
48 Lucille Hoogerdijk 1995 Purmerend 29:45  
49 J. Sengers 1948 NEA Volharding 29:59  
50 Robin Kuller 2003 NEA Volharding 30:01  
51 Silvia Bloemendaal 2003 NEA Volharding 30:05  
52 Jacco Schoutsen 2008 NEA Volharding 30:18  
53 Rob Schoutsen 1973 Wijdewormer 30:18  
54 Joke de Vries 1948 Purmerend 30:48  
55 Mirte de Wit 1999 NEA Volharding 30:53  
56 Wim Bakels 1957 NEA Volharding 30:53  
57 Zoe Riepen 2001 NEA Volharding 30:56  
58 Annemieke Jansen 1959 Purmerend 31:09  
59 Ima Hoornik-v.d. Kom 1968 NEA Volharding 31:28  
60 Bob van Meetelen 1961 NEA Volharding 31:28  
61 Gert Oud 1963 NEA Volharding 32:20  
62 Nel Reijne 1953 NEA Volharding 32:20  
63 Cees Esser 1944 NEA Volharding 32:46  
64 Pieter Rol 1947 Purmerend 32:46  
65 Ilse Wikkel 1975 Zuidoost Beemster 32:54  
66 Samira Rookhuizen 2004 NEA Volharding 33:02  
67 Èli Pieters 1968 NEA Volharding 33:16  
68 Walter Hollenkamp 1948 Purmerend 33:26  
69 Ildiko Fokke 1993 NEA Volharding 33:33  
70 Annemarie de Groot 1971 Purmerend 33:56  
71 Lieneke de Koning-Schelli 1951 NEA Volharding 34:07  
72 Marga Kemper 1970 Purmerend 34:10  
73 Lia Fokke-Rademaker 1966 NEA Volharding 34:35  
74 Marjolein Deheer 1955 Zaandam 35:07  
75 Joke ter Veer-de Kok 1964 NEA Volharding 35:45  
           
M/V, 7.5 KM          
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ziad Bouferrah 1970 Purmerend 28:02  
2 Peter Rogge 1955 NEA Volharding 34:00  
3 M. van Ankeren 1970 Purmerend 36:23  
4 Jordi Klomp 1992 NEA Volharding 37:09  
5 Arjen v.d. Merwe 1966 NEA Volharding 37:35  
6 Rebecca van Mourik 1994 Midden-Beemster 40:18  
7 Rene van Wijk 1970 NEA Volharding 42:01  
8 Dylan de Leuw 2002 Purmerend 42:30  
9 Rob Rossewij 1962 NEA Volharding 44:15  
10 Astrid van Mourik 1961 Midden-Beemster 47:12  
           
M/V, 10.0 KM          
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Walid 1998 Purmerend 33:47  
2 Menno Merlijn 1976 NEA Volharding 37:22  
3 Olivier Jacques 1967 NEA Volharding 37:50  
4 Marck De Haan 1986 Purmerend 38:28  
5 Richard de Wit 1966 NEA Volharding 42:14  
6 Rob Wassink 1960 NEA Volharding 43:46  
7 Bas Poot 1970 NEA Volharding 44:42  
8 Rob spijker 1954 NEA Volharding 45:52  
9 Arnold Kop 1969 Avenhorn 46:00  
10 Sandra Butter 1967 AV Edam 46:44  
11 Helmus de Kruijff 1965 NEA Volharding 46:55  
12 Arnold ter Veer 1959 Purmerend 48:27  
13 Kitty Baars 1969 NEA Volharding 50:30  
14 Egbert Jansen 1956 NEA Volharding 50:36  
15 Jeffrey de Leuw 1991 NEA Volharding 51:20  
16 Lisette Hartwijk-de Jonge 1980 NEA Volharding 51:32  
17 Fred Fokke 1963 NEA Volharding 52:40  
18 Linda Boonen 1973 NEA Volharding 54:36  
19 Tom Riepen 1970 Purmerend 54:36  
20 Maik Van oostenbrugge 1971 Wormerveer 54:58  
21 A. van Velthoven 1949 Haarlem 55:07  
22 Roland Greven 1960 NEA Volharding 55:28  
23 Jurrien Krol 1970 avVN 57:17  
24 Roel Vos 1962 NEA Volharding 58:26  
25 Michaella 1961 NEA Volharding 1:00:22  
26 Lorenzo 1992 NEA Volharding 1:00:31  
27 Kees van Rijn 1950 NEA Volharding 1:00:39  
28 Carola Mijné 1969 Purmerend 1:02:21  
29 Sharon da Cunha 1971 NEA Volharding 1:02:21  
30 Jan Dubbeld 1936 NEA Volharding 1:02:29  
31 Anton Schuurman 1936 Amsterdam 1:03:32  
           
M/V, 10.0 KM ESTAFET          
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Brood Purmerend   NEA Volharding 48:50  
2 De Witte Tornado's 2003 Zuidoostbeemster 52:50  

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |