Meisjes pupillen mini

StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
377 Melanie Zonnenschijn 2004 9.45 3.07.37 2.15 4.86 375 ptn
333 Samira van Rookhuizen 2004 9.83 3.01.30 1.70 7.26 224 ptn

 


 

Jongens pupillen mini

StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
320 Stan Tool 2004 8.25 2.37.45 2.59 20.95 1091 ptn
334 Ties Arensman 2004 8.91 2.41.84 2.23 15.76 817 ptn
319 Leandro Ouwehand 2004 8.64 2.49.48 2.27 12.00 754 ptn
335 Sonny Blaas 2004 10.75 3.17.17 1.67 10.42 226 ptn
336 Stijn Uittenboogaard 2005 10.36 3.08.71 1.49 5.48 153 ptn
378 Tristan Nijman 2004 11.10 3.26.23 1.32 9.30 138 ptn

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
344 Thyra Terwey 2003 7.58 2.16.69 3.13 10.99 1315 ptn
332 Chimene van Velden 2003 7.65 2.34.60 2.96 17.70 1240 ptn
338 Gwen Broek 2003 7.94 2.31.34 2.88 9.89 1060 ptn
340 Julia Jongejeugd 2003 8.00 2.45.05 2.81 15.77 1052 ptn
345 Laura Wilde 2003 8.00 2.31.34 2.65 8.85 983 ptn
339 Britt van 't Hoff 2003 8.38 2.45.94 2.46 8.89 791 ptn
341 Marit Kaptein 2003 8.59 2.39.07 2.41 8.57 785 ptn
383 Rosaly Zomerdijk 2003 8.50 2.40.04 2.23 9.85 782 ptn
382 Dagmar Poot 2003 8.31 2.45.59 2.15 9.60 756 ptn
330 Alyssa Awad 2003 8.41 2.49.21 2.35 8.69 742 ptn
422 Britt Nederveen 2003 8.43 3.15.86 2.46 8.62 630 ptn
381 Kim Kok 2003 8.94 2.48.62 1.99 9.72 618 ptn
337 Elisa Babucci 2003 8.67 2.49.36 2.18 6.20 611 ptn
343 Robin Kuller 2003 9.37 2.58.20 2.18 11.14 578 ptn
331 Morgane den Uyl 2003 9.49 3.02.75 2.55 7.72 543 ptn
342 Frederique Kreffer 2003 9.36 2.44.11 1.86 4.86 449 ptn
379 Mara de Bruijn 2003 9.67 3.00.42 1.82 9.70 430 ptn
380 Lisa Kok 2003 9.87 4.00.77 1.81 8.76 308 ptn

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
403 Seb Wals 2003 7.79 2.16.01 2.97 20.31 1396 ptn
384 Collin Geugjes 2003 7.65 2.15.83 3.09 15.89 1382 ptn
411 Jasper Bookelman 2003 8.86 2.39.53 2.34 23.24 967 ptn
415 Dante Hussain 2003 8.41 2.40.64 2.12 16.33 884 ptn
316 Merlijn van der Velden 2003 dns dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mHoogspringenKogelstotenptn
317 Yvonne Schokker 2002 7.68 4.25.52 0.95 4.68 1343 ptn
347 Emilie Jacques 2002 7.48 4.33.54 1.00 3.14 1267 ptn
407 Emmelie Klooster 2002 8.19 4.34.51 1.00 4.48 1243 ptn
321 Joelle Wagemaker 2002 7.73 4.15.70 0.75 3.94 1173 ptn
406 Annika Klooster 2002 8.21 4.26.94 0.95 3.56 1162 ptn
348 Francis van Rookhuizen 2002 8.16 4.47.21 0.90 3.50 1055 ptn
385 Sophie van Assema 2002 8.13 4.59.77 0.90 2.81 961 ptn
346 Mellani Goezinnen 2002 8.24 4.44.67 0.70 3.59 911 ptn
349 Rosalinde Wück 2002 8.63 5.01.77 0.75 3.10 794 ptn
423 Alessia van Lier 2002 8.12 dns dns dns 338 ptn
372 Emma Bakker 2002 dns dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mHoogspringenKogelstotenptn
373 Bram Klap 2002 7.85 3.55.92 1.00 4.75 1485 ptn
386 Perre Schmidt 2002 7.41 4.16.87 1.05 4.67 1467 ptn
329 Lex Brinkman 2002 7.95 4.05.11 1.00 4.89 1433 ptn
351 Jeroen van het Hof 2002 7.63 dnf 1.05 4.88 1135 ptn
350 Cody Bakker 2002 7.86 4.59.79 0.90 4.28 1126 ptn
353 Yoursi Nait Aicha 2002 7.92 5.00.52 0.95 3.92 1122 ptn
352 Timothy Mulder 2002 8.12 4.37.19 0.90 3.19 1071 ptn
387 Sam Stenvers 2002 dns dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A1

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
375 Sienna Klous 2001 10.09 4.00.87 4.05 24.03 1775 ptn
404 Emma Kant 2001 10.40 3.46.31 3.89 19.78 1714 ptn
418 Aniska Sinnige 2001 10.64 4.26.54 3.60 24.98 1508 ptn
354 Linda van der Klei 2001 10.76 4.01.16 3.45 12.36 1383 ptn
421 Lois Nederveen 2001 10.51 4.27.68 3.44 13.23 1316 ptn
391 Mila Kuller 2001 11.27 4.29.41 2.95 13.72 1123 ptn
356 Jenna van der Meijden 2001 11.72 4.36.81 3.12 15.38 1104 ptn
388 Lisa de Boer 2001 10.96 4.35.89 2.85 10.73 1063 ptn
357 Shevan Nijman 2001 11.59 4.24.65 2.98 10.71 1054 ptn
392 Birthe Poot 2001 11.25 4.27.18 2.78 9.08 1012 ptn
390 Anna Hilgevoord 2001 11.48 4.44.90 3.00 9.99 983 ptn
393 Britt van Putten 2001 11.39 4.54.10 2.66 14.03 969 ptn
389 Saartje Gerritsen 2001 11.52 4.50.62 2.89 10.89 955 ptn
394 Laura Vonk 2001 12.70 4.43.85 2.70 13.91 870 ptn
416 Sophia Hussain 2001 12.18 5.01.31 2.66 8.98 765 ptn
355 Amber van der Klei 2001 dns dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A1

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
358 Raoul van de Laar 2001 9.92 3.51.14 3.75 23.96 1788 ptn
324 Thomas Mol 2001 10.39 3.55.24 3.27 25.27 1617 ptn
409 Sjoerd Nicolai 2001 10.22 4.01.48 3.29 21.20 1563 ptn
376 Jarett Zonnenschijn 2001 10.42 3.58.97 3.44 17.70 1526 ptn
359 Jarno de Vries 2001 10.70 4.15.54 3.03 14.03 1272 ptn
395 Koen van Alen 2001 11.68 4.31.78 2.75 15.57 1056 ptn
360 Thomas Wijkstra 2001 11.37 4.41.45 2.76 12.56 1009 ptn
413 Jesse Robijns 2001 11.87 4.28.33 2.62 11.27 948 ptn

Meisjes pupillen A2

StnrNaamgeb60m1000mHoogspringenKogelstotenptn
325 Lisanne Schoonebeek 2000 9.37 3.29.06 1.35 7.32 2250 ptn
408 Didi Wals 2000 9.30 3.46.18 1.25 7.76 2113 ptn
371 Annerice Bakker 2000 9.74 3.49.52 1.20 7.46 1967 ptn
369 Amina Schellekens 2000 10.12 3.31.44 1.15 6.53 1921 ptn
322 Lotte Runia 2000 9.85 4.02.60 1.10 6.56 1759 ptn
323 Shanna Mol 2000 9.87 4.13.46 1.20 5.46 1713 ptn
400 Nikki van Wees 2000 10.52 3.46.71 1.10 5.27 1659 ptn
361 Nina van Luijn 2000 10.20 4.01.92 1.10 5.32 1633 ptn
368 Lindy van der Wouden 2000 10.27 4.23.94 1.15 5.89 1599 ptn
397 Noa Butter 2000 10.59 4.16.43 1.05 5.94 1514 ptn
412 Rianne Klooster 2000 10.69 4.15.71 1.20 5.79 1491 ptn
396 Chantionne Blomont 2000 10.54 4.09.42 1.05 4.94 1486 ptn
410 Carmen Kooij 2000 10.62 4.21.88 1.05 5.00 1426 ptn
417 Francis Karsten 2000 10.46 4.04.46 0.95 4.38 1408 ptn
428 Pauline Hondema 2000 9.77 5.00.11 0.95 5.77 1396 ptn
363 Sandra Uijtten-Boogaard 2000 10.60 4.45.79 1.15 4.56 1384 ptn
398 Tess Hali 2000 10.68 4.35.43 1.05 4.35 1320 ptn
419 Luna Kok 2000 10.63 4.25.59 0.90 5.00 1301 ptn
399 Allisha Schouten 2000 10.78 4.13.61 0.95 4.07 1301 ptn
420 Kayleigh Bok 2000 9.83 dns 1.10 5.48 1294 ptn
374 Isabelle Klap 2000 11.51 4.08.44 0.95 4.27 1248 ptn
362 Maaike Uijttenboogaard 2000 10.50 4.28.85 0.85 4.06 1202 ptn
364 Evelyn Vletter 2000 dns 4.17.46 dns dns 337 ptn
405 Bibi te Loo 2000 dns dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A2

StnrNaamgeb60m1000mHoogspringenKogelstotenptn
366 Sem Haan 2000 9.82 4.04.95 1.30 8.10 1985 ptn
367 Bas Hoonhout 2000 9.42 3.39.67 1.05 6.75 1925 ptn
365 Thomas Arensman 2000 9.50 3.59.73 1.10 5.97 1795 ptn
402 Finn Schmidt 2000 9.84 9.84 1.10 6.82 1760 ptn
318 Jordi Ouwehand 2000 10.13 3.55.39 1.05 7.32 1758 ptn
370 David Maarleveld 2000 10.62 3.50.95 1.05 5.58 1606 ptn
414 Yaman Brunt 2000 10.73 4.49.84 1.05 5.05 1313 ptn
328 Lukas Ekkelkamp 2000 10.34 dns 1.05 6.38 1235 ptn
401 Quenten Rost 2000 10.99 4.30.37 0.95 4.30 1223 ptn
327 Niels Brinkman 2000 12.58 dns 0.95 5.65 853 ptn
315 Daan van der Velden 2000 dns dns dns dns 0 ptn
326 Eloka Ayers 2000 dns dns dns dns 0 ptn

Meisjes junioren D1

60m12 deelnemer(s)
1 310 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 9.17 sec ptn  
2 283 Roes, Abigail 03-03-1999 AV NEA-Volharding 9.43 sec ptn  
3 249 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 9.44 sec ptn  
4 285 Rongen, Emma van 21-10-1999 AV NEA-Volharding 9.49 sec ptn  
5 239 Tool, Nienke 26-03-1999 SAV 9.52 sec ptn  
6 277 Bouma, Andrea 1999 De Spartaan 9.53 sec ptn  
7 250 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 9.55 sec ptn  
  294 Berkel, Fien van 1999 AV Waterland 9.62 sec ptn  
  246 Salzet, Caroline 1999 AV NEA-Volharding 9.71 sec ptn  
10 304 Kuiper, Renate 1999 AV Hollandia 9.85 sec ptn  
11 267 Stijn, Lotte van 02-08-1999 De Spartaan 10.18 sec ptn  
  303 Lind, Lisse 1999 AV Hollandia dns sec ptn  
600m14 deelnemer(s)
  267 Stijn, Lotte van 02-08-1999 De Spartaan 1.58.98 min ptn  
  263 Brinkerhof, Jasmin 18-02-1999 De Spartaan 1.59.82 min ptn  
  294 Berkel, Fien van 1999 AV Waterland 2.01.47 min ptn  
  285 Rongen, Emma van 21-10-1999 AV NEA-Volharding 2.01.81 min ptn  
  250 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 2.02.46 min ptn  
  217 Pröpper, Lotte 03-07-1999 Phanos 2.03.11 min ptn  
  277 Bouma, Andrea 1999 De Spartaan 2.06.39 min ptn  
  304 Kuiper, Renate 1999 AV Hollandia 2.10.75 min ptn  
  273 Daan, Lianne 1999 De Spartaan 2.26.02 min ptn  
  284 Voogt, Sabine 1999 AV NEA-Volharding 2.29.71 min ptn  
  219 Karamowa, Laura 05-06-1999 Phanos dns min ptn  
  310 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV dns min ptn  
  249 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam dns min ptn  
  303 Lind, Lisse 1999 AV Hollandia dns min ptn  
60mh10 deelnemer(s)
1 211 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 11.75 sec ptn  
2 285 Rongen, Emma van 21-10-1999 AV NEA-Volharding 13.04 sec ptn  
3 219 Karamowa, Laura 05-06-1999 Phanos 13.62 sec ptn  
4 283 Roes, Abigail 03-03-1999 AV NEA-Volharding 13.94 sec ptn  
5 282 Slikke, Rosa v.d. 02-01-1999 AV NEA-Volharding 14.35 sec ptn  
6 272 Verdoes, Sanne 02-02-1999 De Spartaan 14.98 sec ptn  
7 284 Voogt, Sabine 1999 AV NEA-Volharding 16.45 sec ptn  
  310 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV dnf sec ptn  
  303 Lind, Lisse 1999 AV Hollandia dns sec ptn  
  217 Pröpper, Lotte 03-07-1999 Phanos dns sec ptn  
ver14 deelnemer(s)
1 211 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 4.19 m ptn  
2 310 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 4.14 m ptn  
3 250 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 4.00 m ptn  
4 263 Brinkerhof, Jasmin 18-02-1999 De Spartaan 3.95 m ptn  
5 249 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 3.79 m ptn  
6 246 Salzet, Caroline 1999 AV NEA-Volharding 3.67 m ptn  
7 239 Tool, Nienke 26-03-1999 SAV 3.48 m ptn  
8 219 Karamowa, Laura 05-06-1999 Phanos 3.45 m ptn  
9 283 Roes, Abigail 03-03-1999 AV NEA-Volharding 3.39 m ptn  
10 294 Berkel, Fien van 1999 AV Waterland 3.29 m ptn  
11 277 Bouma, Andrea 1999 De Spartaan 3.12 m ptn  
12 267 Stijn, Lotte van 02-08-1999 De Spartaan 3.10 m ptn  
13 272 Verdoes, Sanne 02-02-1999 De Spartaan 3.09 m ptn  
14 284 Voogt, Sabine 1999 AV NEA-Volharding 2.80 m ptn  
kogel10 deelnemer(s)
1 211 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 10.15 m ptn  
2 249 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 9.67 m ptn  
3 250 Schokker, Lisa 27-03-1999 AV Edam 9.21 m ptn  
4 310 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 9.11 m ptn  
5 239 Tool, Nienke 26-03-1999 SAV 8.82 m ptn  
6 283 Roes, Abigail 03-03-1999 AV NEA-Volharding 8.08 m ptn  
7 246 Salzet, Caroline 1999 AV NEA-Volharding 7.33 m ptn  
8 272 Verdoes, Sanne 02-02-1999 De Spartaan 6.60 m ptn  
9 267 Stijn, Lotte van 02-08-1999 De Spartaan 6.54 m ptn  
10 273 Daan, Lianne 1999 De Spartaan 5.98 m ptn  
speer9 deelnemer(s)
  211 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 23.89 m ptn  
  310 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 19.72 m ptn  
  217 Pröpper, Lotte 03-07-1999 Phanos 18.93 m ptn  
  273 Daan, Lianne 1999 De Spartaan 14.75 m ptn  
  263 Brinkerhof, Jasmin 18-02-1999 De Spartaan 14.13 m ptn  
  277 Bouma, Andrea 1999 De Spartaan 13.90 m ptn  
  282 Slikke, Rosa v.d. 02-01-1999 AV NEA-Volharding 13.16 m ptn  
  239 Tool, Nienke 26-03-1999 SAV 12.08 m ptn  
  303 Lind, Lisse 1999 AV Hollandia dns m ptn  

Jongens junioren D1

80m11 deelnemer(s)
  233 Boers, Isahay 1999 Phanos 11.53 sec ptn  
2 245 Coehoorn, Sam 22-05-1999 AV NEA-Volharding 11.72 sec ptn  
3 232 Lenkadiyo, Somo 22-11-1999 Phanos 12.11 sec ptn  
4 306 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding 12.69 sec ptn  
5 260 Tolboom, Jens 1999 AV NEA-Volharding 13.14 sec ptn  
6 308 Jacques, Nathan 1999 AV NEA-Volharding 13.19 sec ptn  
7 231 Spieker, Seiji 1999 Phanos 13.24 sec ptn  
8 209 Koenders, Mitchel 1999 Phanos 13.66 sec ptn  
9 302 Vink, Wouter 1999 AV Hollandia 14.59 sec ptn  
  221 Maas, Yoshua 1999 Phanos dns sec ptn  
  223 Hekkelman, Jeroen 02-03-1999 Phanos dns sec ptn  
1000m11 deelnemer(s)
1 236 Brinkman, Jasper 30-01-1999 AV Startbaan 3.43.84 min ptn  
2 270 Nederpel, Wolf 1999 De Spartaan 3.58.78 min ptn  
3 306 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding 3.59.03 min ptn  
4 308 Jacques, Nathan 1999 AV NEA-Volharding 4.00.59 min ptn  
5 233 Boers, Isahay 1999 Phanos 4.06.78 min ptn  
6 231 Spieker, Seiji 1999 Phanos 4.07.16 min ptn  
7 299 Looijen, Menno 20-08-1999 AC Waterland 4.23.29 min ptn  
8 302 Vink, Wouter 1999 AV Hollandia 4.38.94 min ptn  
9 278 Assema, Camiel van 09-08-1999 AV NEA-Volharding 4.52.86 min ptn  
  260 Tolboom, Jens 1999 AV NEA-Volharding dns min ptn  
  223 Hekkelman, Jeroen 02-03-1999 Phanos dns min ptn  
ver14 deelnemer(s)
1 259 Wezelenburg, Sjoerd 06-01-1999 AV Lycurgus 4.16 m ptn  
2 245 Coehoorn, Sam 22-05-1999 AV NEA-Volharding 4.11 m ptn  
3 233 Boers, Isahay 1999 Phanos 4.06 m ptn  
4 232 Lenkadiyo, Somo 22-11-1999 Phanos 3.90 m ptn  
5 243 Roukema, Kiowa 1999 AV NEA-Volharding 3.74 m ptn  
6 266 Zwet, Jurgen van der 1999 De Spartaan 3.56 m ptn  
7 209 Koenders, Mitchel 1999 Phanos 3.51 m ptn  
8 278 Assema, Camiel van 09-08-1999 AV NEA-Volharding 3.41 m ptn  
9 231 Spieker, Seiji 1999 Phanos 3.27 m ptn  
10 260 Tolboom, Jens 1999 AV NEA-Volharding 3.14 m ptn  
11 299 Looijen, Menno 20-08-1999 AC Waterland 2.91 m ptn  
12 302 Vink, Wouter 1999 AV Hollandia 2.87 m ptn  
  223 Hekkelman, Jeroen 02-03-1999 Phanos dns m ptn  
  221 Maas, Yoshua 1999 Phanos dns m ptn  
80mh10 deelnemer(s)
1 259 Wezelenburg, Sjoerd 06-01-1999 AV Lycurgus 16.13 sec ptn  
2 266 Zwet, Jurgen van der 1999 De Spartaan 16.14 sec ptn  
3 245 Coehoorn, Sam 22-05-1999 AV NEA-Volharding 16.15 sec ptn  
4 232 Lenkadiyo, Somo 22-11-1999 Phanos 17.06 sec ptn  
5 209 Koenders, Mitchel 1999 Phanos 17.65 sec ptn  
6 270 Nederpel, Wolf 1999 De Spartaan 17.85 sec ptn  
7 236 Brinkman, Jasper 30-01-1999 AV Startbaan 19.50 sec ptn  
8 278 Assema, Camiel van 09-08-1999 AV NEA-Volharding 19.58 sec ptn  
9 302 Vink, Wouter 1999 AV Hollandia 20.30 sec ptn  
  221 Maas, Yoshua 1999 Phanos dns sec ptn  
kogel7 deelnemer(s)
1 243 Roukema, Kiowa 1999 AV NEA-Volharding 8.88 m ptn  
2 260 Tolboom, Jens 1999 AV NEA-Volharding 7.70 m ptn  
3 278 Assema, Camiel van 09-08-1999 AV NEA-Volharding 6.38 m ptn  
4 231 Spieker, Seiji 1999 Phanos 5.69 m ptn  
5 236 Brinkman, Jasper 30-01-1999 AV Startbaan 5.58 m ptn  
6 302 Vink, Wouter 1999 AV Hollandia 4.70 m ptn  
7 232 Lenkadiyo, Somo 22-11-1999 Phanos 4.70 m ptn  
speer10 deelnemer(s)
1 243 Roukema, Kiowa 1999 AV NEA-Volharding 29.10 m ptn  
2 245 Coehoorn, Sam 22-05-1999 AV NEA-Volharding 22.96 m ptn  
3 306 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding 22.05 m ptn  
4 266 Zwet, Jurgen van der 1999 De Spartaan 21.02 m ptn  
5 260 Tolboom, Jens 1999 AV NEA-Volharding 20.11 m ptn  
6 236 Brinkman, Jasper 30-01-1999 AV Startbaan 19.10 m ptn  
7 259 Wezelenburg, Sjoerd 06-01-1999 AV Lycurgus 18.79 m ptn  
8 270 Nederpel, Wolf 1999 De Spartaan 18.22 m ptn  
9 209 Koenders, Mitchel 1999 Phanos 16.28 m ptn  
10 302 Vink, Wouter 1999 AV Hollandia 8.80 m ptn  

Meisjes junioren D2

60m2 deelnemer(s)
1 234 Huitema, Meijra 30-04-1998 Phanos 10.81 sec ptn  
  228 Gnimavo, Liliy 1998 Phanos dns sec ptn  
600m4 deelnemer(s)
  297 Nicolai, Romee 1998 AC Waterland 2.01.51 min ptn  
  305 Zwaag, Naomie 1998 AV Hollandia 2.01.83 min ptn  
  257 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 2.08.33 min ptn  
  237 Wagemaker, Demi 09-08-1998 SAV 2.12.68 min ptn  
60mh2 deelnemer(s)
1 297 Nicolai, Romee 1998 AC Waterland 12.20 sec ptn  
2 276 Hoogkamer, Mariska 23-01-1998 De Spartaan 12.61 sec ptn  
ver4 deelnemer(s)
1 276 Hoogkamer, Mariska 23-01-1998 De Spartaan 4.04 m ptn  
2 297 Nicolai, Romee 1998 AC Waterland 3.98 m ptn  
3 305 Zwaag, Naomie 1998 AV Hollandia 3.84 m ptn  
  228 Gnimavo, Liliy 1998 Phanos dns m ptn  
kogel4 deelnemer(s)
1 235 Goossen, Lisa 20-01-1998 AV '40 13.96 m ptn  
2 257 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 10.00 m ptn  
3 237 Wagemaker, Demi 09-08-1998 SAV 7.98 m ptn  
  228 Gnimavo, Liliy 1998 Phanos dns m ptn  
speer4 deelnemer(s)
1 235 Goossen, Lisa 20-01-1998 AV '40 34.41 m ptn  
2 257 Ketting, Caitlin 20-01-1998 SAV 23.87 m ptn  
3 237 Wagemaker, Demi 09-08-1998 SAV 13.35 m ptn  
4 234 Huitema, Meijra 30-04-1998 Phanos 9.00 m ptn  

Jongens junioren D2

80m8 deelnemer(s)
  292 Makkinga, Elmer 17-07-1998 AV Atos 11.53 sec ptn  
2 248 Dijk, Peter van 25-03-1998 AV Edam 11.79 sec ptn  
3 220 Fodi, Imre 16-05-1998 Phanos 11.84 sec ptn  
4 212 Stjeward, Quincy 1998 Phanos 12.02 sec ptn  
5 208 Zeeman, Daan 1998 AV NEA-Volharding 12.20 sec ptn  
6 224 Schaaf, Liam van der 1998 Phanos 12.29 sec ptn  
7 240 Karremans, Etienne 1998 AV NEA-Volharding 12.64 sec ptn  
8 230 Burger, Felix 16-04-1998 Phanos 12.92 sec ptn  
1000m10 deelnemer(s)
1 248 Dijk, Peter van 25-03-1998 AV Edam 3.19.48 min ptn  
2 220 Fodi, Imre 16-05-1998 Phanos 3.31.61 min ptn  
3 222 Gridelli, Rafael 1998 Phanos 3.34.02 min ptn  
4 204 Winter, Dion de 20-06-1998 AV NEA-Volharding 3.48.98 min ptn  
5 300 Niedenzu, Steven 29-12-1998 AC Waterland 3.49.73 min ptn  
6 281 Pal, Sietse van der 1998 AV Zaanland 3.56.14 min ptn  
7 240 Karremans, Etienne 1998 AV NEA-Volharding 4.06.81 min ptn  
8 229 Wieser, Basile 1998 Phanos 4.08.11 min ptn  
  208 Zeeman, Daan 1998 AV NEA-Volharding dns min ptn  
  292 Makkinga, Elmer 17-07-1998 AV Atos dns min ptn  
80mh3 deelnemer(s)
1 224 Schaaf, Liam van der 1998 Phanos 15.21 sec ptn  
2 220 Fodi, Imre 16-05-1998 Phanos 15.77 sec ptn  
3 208 Zeeman, Daan 1998 AV NEA-Volharding 16.27 sec ptn  
ver8 deelnemer(s)
1 220 Fodi, Imre 16-05-1998 Phanos 4.59 m ptn  
2 204 Winter, Dion de 20-06-1998 AV NEA-Volharding 3.88 m ptn  
3 208 Zeeman, Daan 1998 AV NEA-Volharding 3.81 m ptn  
4 292 Makkinga, Elmer 17-07-1998 AV Atos 3.69 m ptn  
5 300 Niedenzu, Steven 29-12-1998 AC Waterland 3.61 m ptn  
6 230 Burger, Felix 16-04-1998 Phanos 3.61 m ptn  
7 240 Karremans, Etienne 1998 AV NEA-Volharding 3.42 m ptn  
  212 Stjeward, Quincy 1998 Phanos dns m ptn  
speer5 deelnemer(s)
1 248 Dijk, Peter van 25-03-1998 AV Edam 30.90 m ptn  
2 224 Schaaf, Liam van der 1998 Phanos 27.23 m ptn  
3 204 Winter, Dion de 20-06-1998 AV NEA-Volharding 23.42 m ptn  
4 230 Burger, Felix 16-04-1998 Phanos 16.77 m ptn  
  212 Stjeward, Quincy 1998 Phanos dns m ptn  
kogel2 deelnemer(s)
1 292 Makkinga, Elmer 17-07-1998 AV Atos 6.67 m ptn  
2 240 Karremans, Etienne 1998 AV NEA-Volharding 6.52 m ptn  

Meisjes junioren C

80m17 deelnemer(s)
1 247 Wijck, Gabriëlla van der 27-03-1997 AV Edam 10.80 sec ptn  
2 274 Loos, Jaimy 08-08-1997 De Spartaan 10.93 sec ptn  
3 301 Ekelmans, Astrid 31-10-1996 AV Hollandia 11.16 sec ptn  
4 214 Erp, Lotje van 17-02-1997 Phanos 11.21 sec ptn  
5 206 Huisman, Nienke 1996 AV NEA-Volharding 11.27 sec ptn  
6 210 Constancia, Sharitté 08-06-1996 Phanos 11.27 sec ptn  
7 207 Nekkers, Mariska 04-03-1996 AV NEA-Volharding 11.51 sec ptn  
8 268 Vermeij, Sanne 06-06-1997 De Spartaan 11.75 sec ptn  
9 251 Schokker, Monique 11-12-1996 AV Edam 11.90 sec ptn  
10 269 Poel, Zyna van de 23-07-1997 De Spartaan 12.03 sec ptn  
11 293 Wely, Bente van 1997 AV NEA-Volharding 12.17 sec ptn  
12 215 Kievit, Imme 06-10-1997 Phanos 12.35 sec ptn  
13 262 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 12.57 sec ptn  
14 309 Bart, Lotte 1997 AV NEA-Volharding 12.91 sec ptn  
  312 Meester, Noor 1996 AV NEA-Volharding dns sec ptn  
  227 Johnson, Lucy 1997 Phanos dns sec ptn  
  226 Danner, Sarah 20-07-1996 Phanos dns sec ptn  
600m7 deelnemer(s)
1 210 Constancia, Sharitté 08-06-1996 Phanos 1.43.74 min ptn  
2 251 Schokker, Monique 11-12-1996 AV Edam 1.47.97 min ptn  
3 213 Klop, Floor 23-11-1996 Phanos 1.50.44 min ptn  
  309 Bart, Lotte 1997 AV NEA-Volharding dnf min ptn  
  227 Johnson, Lucy 1997 Phanos dns min ptn  
  215 Kievit, Imme 06-10-1997 Phanos dns min ptn  
  225 Kühn, Giula 26-10-1996 Phanos dns min ptn  
80mh8 deelnemer(s)
1 264 Brinkerhof, Tunde 01-06-1996 De Spartaan 12.73 sec ptn  
2 214 Erp, Lotje van 17-02-1997 Phanos 12.90 sec ptn  
3 265 Beelen, Kaylee van 26-03-1996 De Spartaan 13.17 sec ptn  
4 301 Ekelmans, Astrid 31-10-1996 AV Hollandia 13.39 sec ptn  
5 268 Vermeij, Sanne 06-06-1997 De Spartaan 13.62 sec ptn  
6 207 Nekkers, Mariska 04-03-1996 AV NEA-Volharding 13.69 sec ptn  
7 293 Wely, Bente van 1997 AV NEA-Volharding 16.10 sec ptn  
8 262 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 17.40 sec ptn  
ver13 deelnemer(s)
1 247 Wijck, Gabriëlla van der 27-03-1997 AV Edam 4.70 m ptn  
2 301 Ekelmans, Astrid 31-10-1996 AV Hollandia 4.61 m ptn  
3 274 Loos, Jaimy 08-08-1997 De Spartaan 4.59 m ptn  
4 269 Poel, Zyna van de 23-07-1997 De Spartaan 4.58 m ptn  
5 268 Vermeij, Sanne 06-06-1997 De Spartaan 4.56 m ptn  
6 207 Nekkers, Mariska 04-03-1996 AV NEA-Volharding 4.47 m ptn  
7 265 Beelen, Kaylee van 26-03-1996 De Spartaan 4.26 m ptn  
8 264 Brinkerhof, Tunde 01-06-1996 De Spartaan 4.21 m ptn  
9 293 Wely, Bente van 1997 AV NEA-Volharding 4.08 m ptn  
10 213 Klop, Floor 23-11-1996 Phanos 3.82 m ptn  
  225 Kühn, Giula 26-10-1996 Phanos dns m ptn  
  251 Schokker, Monique 11-12-1996 AV Edam dns m ptn  
  226 Danner, Sarah 20-07-1996 Phanos dns m ptn  
kogel10 deelnemer(s)
1 241 Oud, Michelle 19-07-1996 SAV 11.04 m ptn  
2 269 Poel, Zyna van de 23-07-1997 De Spartaan 9.67 m ptn  
3 426 Gemerts, Laqisha 1997 AV NEA-Volharding 9.45 m ptn  
4 274 Loos, Jaimy 08-08-1997 De Spartaan 9.23 m ptn  
5 301 Ekelmans, Astrid 31-10-1996 AV Hollandia 8.75 m ptn  
6 206 Huisman, Nienke 1996 AV NEA-Volharding 8.63 m ptn  
7 251 Schokker, Monique 11-12-1996 AV Edam 7.64 m ptn  
8 262 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 7.00 m ptn  
  225 Kühn, Giula 26-10-1996 Phanos dns m ptn  
  226 Danner, Sarah 20-07-1996 Phanos dns m ptn  
speer8 deelnemer(s)
1 241 Oud, Michelle 19-07-1996 SAV 35.24 m ptn  
2 264 Brinkerhof, Tunde 01-06-1996 De Spartaan 30.98 m ptn  
3 213 Klop, Floor 23-11-1996 Phanos 27.95 m ptn  
4 426 Gemerts, Laqisha 1997 AV NEA-Volharding 27.91 m ptn  
5 265 Beelen, Kaylee van 26-03-1996 De Spartaan 23.78 m ptn  
6 269 Poel, Zyna van de 23-07-1997 De Spartaan 23.53 m ptn  
7 262 Kate, Annemarie ten 06-10-1997 De Spartaan 19.37 m ptn  
8 215 Kievit, Imme 06-10-1997 Phanos 18.53 m ptn  

Jongens junioren C

100m9 deelnemer(s)
1 291 Vugts, Bas 1996 AV Monnickendam 13.33 sec ptn  
2 254 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 13.35 sec ptn  
3 205 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 13.73 sec ptn  
4 425 Jantjes, Landolin 1997 AV Lycurgus 13.96 sec ptn  
5 271 Verdoes, Jesse 01-02-1997 De Spartaan 14.83 sec ptn  
6 275 Dofferhoff, Thijmen 03-03-1997 De Spartaan 15.29 sec ptn  
7 311 Bol, Erskine 15-03-1997 AV Monnickendam 15.30 sec ptn  
8 290 Hoonakker, Wouter 24-12-1997 AV Monnickendam 15.70 sec ptn  
  216 Berenschot, David 1997 Phanos dns sec ptn  
ver7 deelnemer(s)
1 291 Vugts, Bas 1996 AV Monnickendam 4.95 m ptn  
2 254 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 4.93 m ptn  
3 205 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 4.38 m ptn  
4 271 Verdoes, Jesse 01-02-1997 De Spartaan 4.27 m ptn  
  216 Berenschot, David 1997 Phanos dns m ptn  
  290 Hoonakker, Wouter 24-12-1997 AV Monnickendam dns m ptn  
  275 Dofferhoff, Thijmen 03-03-1997 De Spartaan dns m ptn  
kogel5 deelnemer(s)
1 291 Vugts, Bas 1996 AV Monnickendam 10.22 m ptn  
2 254 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 9.18 m ptn  
3 205 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 8.10 m ptn  
4 218 Pröpper, Henrik 31-10-1997 Phanos 7.67 m ptn  
5 311 Bol, Erskine 15-03-1997 AV Monnickendam 6.43 m ptn  
100mh3 deelnemer(s)
1 291 Vugts, Bas 1996 AV Monnickendam 16.76 sec ptn  
2 271 Verdoes, Jesse 01-02-1997 De Spartaan 17.08 sec ptn  
3 425 Jantjes, Landolin 1997 AV Lycurgus 22.48 sec ptn  
speer5 deelnemer(s)
1 291 Vugts, Bas 1996 AV Monnickendam 36.98 m ptn  
2 254 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 34.00 m ptn  
3 218 Pröpper, Henrik 31-10-1997 Phanos 33.35 m ptn  
4 275 Dofferhoff, Thijmen 03-03-1997 De Spartaan 27.39 m ptn  
5 258 Alfons, Joamo 18-12-1997 AV NEA-Volharding 24.75 m ptn  
1000m5 deelnemer(s)
1 254 Ouwehand, Johan 11-08-1997 AV Edam 3.04.63 min ptn  
2 205 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 3.04.90 min ptn  
3 218 Pröpper, Henrik 31-10-1997 Phanos 3.14.81 min ptn  
4 275 Dofferhoff, Thijmen 03-03-1997 De Spartaan 3.15.24 min ptn  
5 271 Verdoes, Jesse 01-02-1997 De Spartaan 3.46.11 min ptn  

Meisjes junioren B

100m2 deelnemer(s)
1 286 Kok, Judith 30-08-1995 SAV 13.82 sec ptn  
2 244 Elmoicadem, Cleo 23-12-1995 AV NEA-Volharding 17.44 sec ptn  
100mh1 deelnemer(s)
  238 Runia, Anna Sjoukje 19-02-1995 SAV dns sec ptn  
1500m0 deelnemer(s)
800m3 deelnemer(s)
1 296 Elst, Lotte van 18-10-1995 AC Waterland 2.30.63 min ptn  
2 279 Pal, Femke van der 17-08-1995 AV Zaanland 2.35.46 min ptn  
3 280 Pal, Jeske van der 05-02-1997 AV Zaanland 2.39.01 min ptn  
hoog7 deelnemer(s)
1 286 Kok, Judith 30-08-1995 SAV 1.60 m ptn  
2 298 Klei, Fenna van der 07-08-1995 AC Waterland 1.50 m ptn  
3 207 Nekkers, Mariska 04-03-1996 AV NEA-Volharding 1.45 m ptn  
4 206 Huisman, Nienke 1996 AV NEA-Volharding 1.40 m ptn  
5 244 Elmoicadem, Cleo 23-12-1995 AV NEA-Volharding 1.00 m ptn  
  312 Meester, Noor 1996 AV NEA-Volharding dns m ptn  
  238 Runia, Anna Sjoukje 19-02-1995 SAV dns m ptn  
kogel2 deelnemer(s)
1 286 Kok, Judith 30-08-1995 SAV 8.84 m ptn  
2 244 Elmoicadem, Cleo 23-12-1995 AV NEA-Volharding 6.67 m ptn  
speer1 deelnemer(s)
  238 Runia, Anna Sjoukje 19-02-1995 SAV dns m ptn  
5000m0 deelnemer(s)

Jongens junioren B

100m1 deelnemer(s)
1 255 Kaars, Danny 12-02-1995 AV Edam 13.20 sec ptn  
110mh0 deelnemer(s)
1500m0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
hoog2 deelnemer(s)
1 255 Kaars, Danny 12-02-1995 AV Edam 1.60 m ptn  
2 290 Hoonakker, Wouter 24-12-1997 AV Monnickendam 1.35 m ptn  
kogel0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)

Meisjes junioren A

100m0 deelnemer(s)
100mh0 deelnemer(s)
1500m1 deelnemer(s)
1 295 Vermeulen, Rosa 13-04-1993 AC Waterland 5.25.10 min ptn  
800m0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Jongens junioren A

100m1 deelnemer(s)
1 424 Jantjes, Maurice 1993 AV Lycurgus 12.82 sec ptn  
110mh1 deelnemer(s)
1 424 Jantjes, Maurice 1993 AV Lycurgus 19.32 sec ptn  
1500m0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
speer2 deelnemer(s)
1 288 Bak, Robin 16-02-1992 AV NEA-Volharding 58.47 m ptn  
2 427 Schol, Tim 1993 AV NEA-Volharding 38.53 m ptn  

Vrouwen Senioren

100m0 deelnemer(s)
800m0 deelnemer(s)
1500m0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)
100mh0 deelnemer(s)
hoog1 deelnemer(s)
1 256 Huisman, Joyce 05-05-1989 Phanos 1.70 m ptn  
kogel1 deelnemer(s)
1 261 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 11.42 m ptn  
speer2 deelnemer(s)
1 242 Hoos, Lisanne 02-07-1987 AV Lycurgus 37.42 m ptn  
2 261 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 33.35 m ptn  

 


 

Vrouwen Masters

100m1 deelnemer(s)
1 252 Schokker, Gonny 1968 AV Edam 14.89 sec ptn  
800m0 deelnemer(s)
1500m0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)
100mh0 deelnemer(s)
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Mannen Senioren

100m2 deelnemer(s)
1 314 Doodewaerd, Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 12.54 sec ptn  
  313 Doodewaerd, Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus dns sec ptn  
800m0 deelnemer(s)
1500m1 deelnemer(s)
  287 Sneek, Erwin 05-05-1991 AV Startbaan dns min ptn  
5000m0 deelnemer(s)
110mh1 deelnemer(s)
  313 Doodewaerd, Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus dnf sec ptn  
hoog1 deelnemer(s)
1 314 Doodewaerd, Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 1.80 m ptn  
kogel0 deelnemer(s)
speer1 deelnemer(s)
1 429 Kroon, Anner 1990 AV Lycurgus 45.53 m ptn  

 


 

Mannen Masters

100m3 deelnemer(s)
  307 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding dns sec ptn  
  289 Braak, Cor 21-03-1931 AC Monnickendam dns sec ptn  
  253 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding dns sec ptn  
800m0 deelnemer(s)
1500m0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)
110mh0 deelnemer(s)
hoog3 deelnemer(s)
1 253 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding 1.50 m ptn  
  307 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding dns m ptn  
  289 Braak, Cor 21-03-1931 AC Monnickendam dns m ptn  
kogel1 deelnemer(s)
  289 Braak, Cor 21-03-1931 AC Monnickendam dns m ptn  
speer3 deelnemer(s)
1 253 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding 37.08 m ptn  
2 307 Flücht, Uli 10-10-1959 AV NEA-Volharding 32.16 m ptn  
3 289 Braak, Cor 21-03-1931 AC Monnickendam 29.35 m ptn  

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2018 | mei.2018 | mrt.2018 |