Zondag 6 april 2014 - Openingswedstrijd Purmerend

Droog, 17 graden, zwakke zw wind.

MpupC JpupC JpupB MpupB JpupA1 JpupA2 MpupA1 MpupA2    
JjunD1 JjunD2 MjunD1 MjunD2 JjunC MjunC JjunB MjunB JjunA MjunA
Mannen Vrouwen Masters              

 


 

Pupillen

Meisjes pupillen C, 6 deelnemers

StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
442 Brenda de Vos 2006 7.88 2.28.86 2.68 12.14 1091 ptn
441 Nienke Mast 2006 8.50 2.38.42 2.47 7.91 799 ptn
439 Laura Babucci 2006 8.56 2.41.99 2.31 8.90 758 ptn
440 Sophie Bergman 2006 9.25 3.01.89 2.25 8.46 533 ptn
433 Laura van Genderen 2007 9.57 2.58.02 1.94 4.94 366 ptn
486 Isa Schram 2006 dns dns dns dns 0 ptn

 

Jongens pupillen C, 15 deelnemers

StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
267 Florian Vriezen 2006 7.45 2.07.36 3.37 28.78 1728 ptn
447 Fawzi Nait Aicha 2006 7.23 2.07.42 3.35 20.09 1657 ptn
489 Sem van de Aar 2006 7.37 2.16.78 3.20 23.33 1556 ptn
491 Boris Borgmann 2006 7.62 2.29.37 3.08 31.27 1480 ptn
372 Vasco Mosselman 2006 7.80 2.16.90 2.91 18.40 1346 ptn
446 Timo van der Molen 2006 7.99 2.14.39 2.86 16.27 1293 ptn
475 Casper van der Putte 2006 8.22 3.07.43 2.91 18.91 968 ptn
444 Wessel Groen 2006 8.31 2.43.26 2.41 13.48 895 ptn
436 Chris de Jong 2007 8.20 2.41.13 1.67 15.30 808 ptn
435 Tim Brinkhof 2007 8.58 2.46.42 2.50 9.22 773 ptn
443 Vince Geugjes 2006 8.45 3.08.71 2.27 10.38 657 ptn
445 Mike Kooijman 2006 8.38 dns 2.40 9.79 642 ptn
438 Rown de Wit 2007 9.11 dns 2.04 13.44 535 ptn
437 Ivan Nillesen 2007 10.55 3.33.19 2.05 5.80 215 ptn
434 Robin Bergman 2008 9.23 3.35.63 1.37 4.18 189 ptn

 

Jongens pupillen B, 9 deelnemers

StnrNaamgeb40m1000mHoogspringenKogelstotenptn
456 Milan Dias Gago 2005 7.28 4.09.74 1.00 5.15 1555 ptn
457 Jelle Groen 2005 7.10 4.02.95 0.90 5.06 1544 ptn
458 Enzo Hagen 2005 7.37 3.54.33 0.90 4.73 1509 ptn
246 Rik Grapendaal 2005 7.50 4.14.99 0.95 5.63 1484 ptn
490 Daan Ranzijn 2005 7.61 4.14.17 1.00 4.37 1416 ptn
494 Damina Paap 2005 7.23 4.59.23 1.00 3.82 1286 ptn
459 Jerre Heijnis 2005 8.23 4.53.04 0.85 4.00 1027 ptn
460 Rens de Vries 2005 8.31 4.56.00 0.65 3.45 816 ptn
455 Bas Bekebrede 2005 dns dns dns dns 0 ptn

 

Meisjes pupillen B, 14 deelnemers

StnrNaamgeb40m1000mHoogspringenKogelstotenptn
371 Debora van Langen 2005 6.84 3.50.77 1.05 4.96 1765 ptn
451 Luna Meijer 2005 6.83 4.22.76 1.00 3.18 1451 ptn
365 Donna Morauw 2005 7.69 4.07.34 1.00 3.93 1399 ptn
364 jayda Essenburg 2005 7.69 4.27.26 1.00 4.67 1369 ptn
450 Charlotte Meurs 2005 7.73 4.21.88 0.95 3.87 1289 ptn
449 Ileana Meijer 2005 7.94 4.29.06 0.90 3.44 1152 ptn
363 Emma Arensman 2005 7.76 4.43.83 0.80 4.60 1146 ptn
448 Sorcha Bijl 2005 7.86 4.52.58 0.80 3.66 1028 ptn
496 Anne Taatske Palenstijn 2006 7.60 4.15.66 0.70 2.34 1022 ptn
453 Keira Mulder 2005 8.72 4.52.66 0.85 3.54 918 ptn
452 Roxy Mijzen 2005 8.56 5.21.00 0.85 3.56 860 ptn
454 Annika Vletter 2005 8.68 5.17.76 0.75 3.25 753 ptn
485 Nancy Patiwael 2005 8.82 5.22.67 0.75 3.09 706 ptn
977 Kirsten Denneman 2005 10.72 7.06.68 0.70 2.39 268 ptn

 

Jongens pupillen A(1e jrs), 8 deelnemers

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
289 Jur Bakker 2004 9.29 4.03.94 4.25 24.13 1932 ptn
232 Jelle Muller 2004 10.08 3.55.11 3.87 30.72 1849 ptn
377 Wesley Steenbakker 2004 10.73 3.56.67 3.48 25.56 1609 ptn
478 Ties Arensman 2004 10.51 4.12.31 3.37 24.88 1536 ptn
480 Jelle van der Ploeg 2004 10.41 4.21.60 2.80 11.81 1202 ptn
995 Finn Damhoff 2004 10.86 4.54.40 2.90 19.54 1167 ptn
989 Tijn Challa 2004 12.39 4.40.69 2.60 11.35 846 ptn
497 Sonny Blaas 2004 12.51 4.47.38 2.48 10.69 775 ptn

 

Jongens pupillen A 2e jaars, 12 deelnemers

StnrNaamgeb60m1000mHoogspringenKogelstotenptn
266 Yoram Vriezen 2003 9.43 3.23.93 1.35 8.95 2360 ptn
482 Collin Geugjes 2003 9.12 3.24.62 1.35 7.89 2354 ptn
367 Merlijn Bosman 2003 9.04 3.29.23 1.25 8.00 2272 ptn
375 Kalle Veldhuisen 2003 9.24 3.48.10 1.35 8.25 2212 ptn
245 Koen Grapendaal 2003 9.94 3.52.29 1.15 7.25 1872 ptn
481 Nino Feller 2003 9.63 4.07.91 1.10 5.68 1717 ptn
987 Erick Konst 2003 10.51 4.22.40 1.10 8.09 1661 ptn
483 Benjamin Stijns 2003 10.18 4.08.47 0.95 6.05 1541 ptn
258 Quieroz Kuijper 2003 9.51 dns 1.05 6.91 1396 ptn
988 Jeroen Out 2003 10.88 4.38.76 1.00 5.39 1317 ptn
484 Martijn de Witte 2003 11.15 4.23.38 0.95 4.48 1243 ptn
373 Seb Wals 2003 dns 3.22.96 1.25 dns 1151 ptn

 

Meisjes pupillen A 1e jaars, 8 deelnemers

StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
990 Babs Koeman 2004 9.96 3.47.74 3.66 20.22 1732 ptn
366 Selena Morauw 2004 10.60 3.59.98 3.23 20.00 1487 ptn
999 Valerie Hagnauer 2004 11.07 4.08.76 3.02 16.71 1294 ptn
461 Romy Leenstra 2004 10.77 4.48.11 3.15 16.90 1210 ptn
978 Sarah Schouten 2004 11.38 5.01.96 2.83 12.92 961 ptn
463 Arwen de Wit 2004 11.09 dns 3.20 10.30 843 ptn
462 Samira van Rookhuizen 2004 12.32 5.19.93 2.28 11.81 677 ptn
487 Danique Schram 2004 dns dns dns dns 0 ptn

 

Meisjes pupillen A 2e jaars, 19 deelnemers

StnrNaamgeb60m1000mHoogspringenKogelstotenptn
368 Ella Mosselman 2003 9.58 3.29.38 1.20 5.83 2013 ptn
477 Rosaly Zomerdijk 2003 9.43 3.49.77 1.20 5.19 1880 ptn
473 Eline Mast 2003 9.98 3.29.51 1.15 4.88 1849 ptn
369 Fee Mok 2003 10.03 3.29.04 1.00 6.38 1830 ptn
469 Julia Jongejeugd 2003 10.10 4.15.44 1.25 7.42 1823 ptn
476 Laura Wilde 2003 9.51 3.51.94 1.05 5.79 1784 ptn
488 Bo van de Aar 2003 9.96 4.17.10 1.25 5.71 1736 ptn
468 Britt van 't Hof 2003 10.56 4.23.60 1.15 5.82 1556 ptn
471 Marit kaptein 2003 10.60 4.06.80 1.05 5.45 1524 ptn
467 Gwen Broek 2003 10.07 4.21.33 1.00 5.26 1489 ptn
465 Silvia Bloemendaal 2003 9.65 3.55.26 0.80 4.35 1463 ptn
470 Milou Jongeneel 2003 10.98 4.04.33 1.00 4.63 1393 ptn
474 Dagmar Poot 2003 10.41 5.02.95 1.00 5.86 1331 ptn
492 Amber Tuinstra 2003 11.25 4.26.58 1.00 4.75 1273 ptn
466 Marit Bout 2003 9.98 dns 1.05 5.05 1205 ptn
464 Elisa Babucci 2003 11.20 4.37.10 0.80 4.82 1098 ptn
472 Robin Kuller 2003 11.19 4.41.50 dns 5.57 939 ptn
493 Keisey Tuinstra 2003 11.34 5.40.75 0.90 3.53 872 ptn
370 Laura van Langen 2003 dns   dns dns 0 ptn

 


 

Junioren

Jongens junioren D 1e jaars

1000 Meter7 deelnemers
1 392 El Kanddousi, Mo 2002 Haarlem 3.45.01 min ptn  
2 376 Klap, Bram 09-09-2002 Lycurgus 3.50.60 min ptn  
3 495 Tuinstra, Rowan 2002 DEM 4.04.84 min ptn  
4 997 Huygens, Ruben 2002 AV NEA VolHarding 4.14.37 min ptn  
5 251 Mulder, Timothy 04-04-2002 NEA Volharding 4.45.95 min ptn  
6 279 Drijfhout, Jordy 01-10-2002 Lycurgus 5.00.67 min ptn  
  287 Huizinga, Bram 2002 SAV dns min ptn  

 

80 Meter horden3 deelnemers
1 392 El Kanddousi, Mo 2002 Haarlem 17.43 sec ptn  
2 361 nait aicha , yousri 2002 Av Nea Volharding 17.89 sec ptn  
3 296 Ploeg, Erik van der 2001 AV NEA Volhading 20.87 sec ptn  

 

Kogelstoten5 deelnemers
1 376 Klap, Bram 09-09-2002 Lycurgus 7.12 m ptn  
2 495 Tuinstra, Rowan 2002 DEM 6.68 m ptn  
3 256 Bakker, Cody 2002 NEA Volharding 5.77 m ptn  
4 249 Stenvers, Sam 2002 NEA Volharding 5.31 m ptn  
5 997 Huygens, Ruben 2002 AV NEA VolHarding 3.47 m ptn  

 

80 Meter5 deelnemers
1 495 Tuinstra, Rowan 2002 DEM 12.08 sec ptn  
2 392 El Kanddousi, Mo 2002 Haarlem 12.91 sec ptn  
3 249 Stenvers, Sam 2002 NEA Volharding 13.18 sec ptn  
4 256 Bakker, Cody 2002 NEA Volharding 14.08 sec ptn  
5 251 Mulder, Timothy 04-04-2002 NEA Volharding 14.42 sec ptn  

 

300 Meter horden1 deelnemer
  376 Klap, Bram 09-09-2002 Lycurgus dnf sec ptn  

 

Speerwerpen5 deelnemers
1 376 Klap, Bram 09-09-2002 Lycurgus 21.67 m ptn  
2 495 Tuinstra, Rowan 2002 DEM 20.15 m ptn  
3 361 nait aicha , yousri 2002 Av Nea Volharding 16.91 m ptn  
4 251 Mulder, Timothy 04-04-2002 NEA Volharding 10.37 m ptn  
5 997 Huygens, Ruben 2002 AV NEA VolHarding 7.93 m ptn  

 

Verspringen6 deelnemers
1 256 Bakker, Cody 2002 NEA Volharding 3.28 m ptn  
2 296 Ploeg, Erik van der 2001 AV NEA Volhading 3.17 m ptn  
3 251 Mulder, Timothy 04-04-2002 NEA Volharding 3.16 m ptn  
4 997 Huygens, Ruben 2002 AV NEA VolHarding 2.80 m ptn  
5 249 Stenvers, Sam 2002 NEA Volharding 2.69 m ptn  
  376 Klap, Bram 09-09-2002 Lycurgus dns m ptn  

 

Jongens junioren D 2e jaars)

80 Meter horden5 deelnemers
1 221 Merwe, Daniël van de 22-07-2001 AV NEA-Volharding 14.08 sec ptn  
2 257 Laar, Raoul van de 22-04-2001 NEA Volharding 14.18 sec ptn  
3 362 Hopman, Gijs 31-03-2001 AV Lycurgus 14.41 sec ptn  
4 380 Diest, Levi van 2001 Lycurgus 14.54 sec ptn  
  274 Vries, Jarno de 17-03-2001 NEA Volharding dns sec ptn  

 

Kogelstoten2 deelnemers
1 222 Pieters, Hein 17-06-2001 AAC Amsterdam 7.73 m ptn  
2 240 Wijkstra, Thomas 30-12-2001 NEA Volharding 5.79 m ptn  

 

80 Meter7 deelnemers
1 257 Laar, Raoul van de 22-04-2001 NEA Volharding 11.34 sec ptn  
2 362 Hopman, Gijs 31-03-2001 AV Lycurgus 11.56 sec ptn  
3 222 Pieters, Hein 17-06-2001 AAC Amsterdam 12.20 sec ptn  
4 241 Michels, Luuk 2001 NEA Volharding 12.24 sec ptn  
5 240 Wijkstra, Thomas 30-12-2001 NEA Volharding 13.39 sec ptn  
6 242 Bloemendaal, Bjorn 2001 NEA Volharding 13.42 sec ptn  
  274 Vries, Jarno de 17-03-2001 NEA Volharding dns sec ptn  

 

300 Meter horden1 deelnemer
1 380 Diest, Levi van 2001 Lycurgus 53.9 sec ptn  

 

Speerwerpen5 deelnemers
1 379 Steenbakker, Duncan 17-10-2001 Lycurgus 28.83 m ptn  
2 257 Laar, Raoul van de 22-04-2001 NEA Volharding 23.03 m ptn  
3 221 Merwe, Daniël van de 22-07-2001 AV NEA-Volharding 20.98 m ptn  
4 242 Bloemendaal, Bjorn 2001 NEA Volharding 18.59 m ptn  
5 240 Wijkstra, Thomas 30-12-2001 NEA Volharding 13.99 m ptn  

 

Verspringen8 deelnemers
1 380 Diest, Levi van 2001 Lycurgus 4.40 m ptn  
  362 Hopman, Gijs 31-03-2001 AV Lycurgus 4.09 m ptn  
3 257 Laar, Raoul van de 22-04-2001 NEA Volharding 4.03 m ptn  
4 379 Steenbakker, Duncan 17-10-2001 Lycurgus 4.01 m ptn  
5 222 Pieters, Hein 17-06-2001 AAC Amsterdam 3.64 m ptn  
6 242 Bloemendaal, Bjorn 2001 NEA Volharding 3.54 m ptn  
7 240 Wijkstra, Thomas 30-12-2001 NEA Volharding 3.12 m ptn  
  274 Vries, Jarno de 17-03-2001 NEA Volharding dns m ptn  

 

1000 Meter3 deelnemers
1 379 Steenbakker, Duncan 17-10-2001 Lycurgus 3.11.30 min ptn  
2 241 Michels, Luuk 2001 NEA Volharding 4.05.15 min ptn  
3 242 Bloemendaal, Bjorn 2001 NEA Volharding 4.08.02 min ptn  

 


 

Meisjes junioren D 1e jaars

60 Meter horden5 deelnemers
  227 Madderom, Nienke 2002 AV Trias 12.17 sec ptn  
  1 Wagenaar, Tess 2002 AV NEA Volharding 13.08 sec ptn  
  994 Elgersma, Mette 2002 AV Haarlem 13.10 sec ptn  
  260 Goezinnen, Mellani 12-11-2002 AV NEA Volharding 13.63 sec ptn  
  385 Schade van Westrum, Yoelle 27-09-2002 DEM 14.03 sec ptn  

 

Kogelstoten7 deelnemers
1 233 Muller, Fabienne 2002 AV Lycurgus 8.33 m ptn  
2 238 Dias Gago, Tiara 2002 NEA Volharding 7.45 m ptn  
3 293 Lacroix, Mette 26-05-2002 Almere '81 6.44 m ptn  
4 231 Rookhuizen, Francis van 18-06-2002 NEA Volharding 6.35 m ptn  
5 292 Bosman, Immelien 2002 Almere 81 5.71 m ptn  
6 243 Luton, Kelly 2002 NEA Volharding 5.46 m ptn  
7 229 Wück, Rosalinde 22-09-2002 NEA Volharding 4.62 m ptn  

 

60 Meter11 deelnemers
1 281 Frinking, Samantha 2002 Lycugus 9.12 sec ptn  
2 227 Madderom, Nienke 2002 AV Trias 9.34 sec ptn  
3 233 Muller, Fabienne 2002 AV Lycurgus 9.56 sec ptn  
4 293 Lacroix, Mette 26-05-2002 Almere '81 10.02 sec ptn  
5 994 Elgersma, Mette 2002 AV Haarlem 10.07 sec ptn  
6 238 Dias Gago, Tiara 2002 NEA Volharding 10.47 sec ptn  
7 385 Schade van Westrum, Yoelle 27-09-2002 DEM 10.57 sec ptn  
8 292 Bosman, Immelien 2002 Almere 81 10.67 sec ptn  
9 243 Luton, Kelly 2002 NEA Volharding 10.76 sec ptn  
10 298 Patiwael, Amy 2002 AV NEA Volharding 11.33 sec ptn  
11 229 Wück, Rosalinde 22-09-2002 NEA Volharding 11.70 sec ptn  

 

Verspringen11 deelnemers
1 233 Muller, Fabienne 2002 AV Lycurgus 4.16 m ptn  
2 281 Frinking, Samantha 2002 Lycugus 4.01 m ptn  
3 1 Wagenaar, Tess 2002 AV NEA Volharding 3.85 m ptn  
4 293 Lacroix, Mette 26-05-2002 Almere '81 3.59 m ptn  
5 994 Elgersma, Mette 2002 AV Haarlem 3.31 m ptn  
6 260 Goezinnen, Mellani 12-11-2002 AV NEA Volharding 3.30 m ptn  
7 238 Dias Gago, Tiara 2002 NEA Volharding 3.26 m ptn  
8 243 Luton, Kelly 2002 NEA Volharding 3.18 m ptn  
9 298 Patiwael, Amy 2002 AV NEA Volharding 2.97 m ptn  
10 385 Schade van Westrum, Yoelle 27-09-2002 DEM 2.62 m ptn  
11 229 Wück, Rosalinde 22-09-2002 NEA Volharding 2.45 m ptn  

 

300 Meter horden1 deelnemer
1 1 Wagenaar, Tess 2002 AV NEA Volharding 62.2 sec ptn  

 

Speerwerpen6 deelnemers
1 233 Muller, Fabienne 2002 AV Lycurgus 20.83 m ptn  
2 385 Schade van Westrum, Yoelle 27-09-2002 DEM 14.72 m ptn  
3 260 Goezinnen, Mellani 12-11-2002 AV NEA Volharding 12.11 m ptn  
4 231 Rookhuizen, Francis van 18-06-2002 NEA Volharding 11.21 m ptn  
5 238 Dias Gago, Tiara 2002 NEA Volharding 8.82 m ptn  
6 229 Wück, Rosalinde 22-09-2002 NEA Volharding 8.05 m ptn  

 

600 Meter8 deelnemers
1 281 Frinking, Samantha 2002 Lycugus 2.04.09 min ptn  
2 268 Drijfhout, Femke 01-10-2002 Lycurgus 2.08.32 min ptn  
3 231 Rookhuizen, Francis van 18-06-2002 NEA Volharding 2.13.51 min ptn  
4 260 Goezinnen, Mellani 12-11-2002 AV NEA Volharding 2.15.60 min ptn  
5 293 Lacroix, Mette 26-05-2002 Almere '81 2.18.82 min ptn  
6 292 Bosman, Immelien 2002 Almere 81 2.21.73 min ptn  
7 298 Patiwael, Amy 2002 AV NEA Volharding 2.27.28 min ptn  
  243 Luton, Kelly 2002 NEA Volharding dns min ptn  

 


 

Meisjes junioren D 2e jaars

60 Meter horden5 deelnemers
1 226 Neven, Fleur 2001 NEA Volharding 11.22 sec ptn  
2 378 Klous, Sienna 15-10-2001 Lycurgus 11.92 sec ptn  
3 254 Klei, Linda van der 17-08-2001 NEA Volharding 12.98 sec ptn  
4 255 Klei, Amber van der 17-08-2001 NEA Volharding 13.51 sec ptn  
5 259 Kuller, Mila 2001 NEA Volharding 14.74 sec ptn  

 

Kogelstoten3 deelnemers
1 378 Klous, Sienna 15-10-2001 Lycurgus 8.49 m ptn  
2 259 Kuller, Mila 2001 NEA Volharding 7.60 m ptn  
  235 Meijden, Jenna van der 2001 AV NEA Volharding dns m ptn  

 

60 Meter8 deelnemers
1 226 Neven, Fleur 2001 NEA Volharding 8.56 sec ptn  
2 278 Bottse, Sheralda 2001 AV NEA Volharding 9.32 sec ptn  
3 499 Boer, Lisa de 06-12-2001 NEA Volharding 9.40 sec ptn  
4 255 Klei, Amber van der 17-08-2001 NEA Volharding 9.52 sec ptn  
5 254 Klei, Linda van der 17-08-2001 NEA Volharding 9.67 sec ptn  
6 273 Riepen, Zoe 2001 NEA Volharding 9.85 sec ptn  
  235 Meijden, Jenna van der 2001 AV NEA Volharding dns sec ptn  
  378 Klous, Sienna 15-10-2001 Lycurgus dns sec ptn  

 

Verspringen7 deelnemers
  378 Klous, Sienna 15-10-2001 Lycurgus 4.51 m ptn  
  278 Bottse, Sheralda 2001 AV NEA Volharding 4.18 m ptn  
  499 Boer, Lisa de 06-12-2001 NEA Volharding 3.96 m ptn  
  273 Riepen, Zoe 2001 NEA Volharding 3.73 m ptn  
  261 Steehouwer, Tess 12-09-2001 Almere '81 3.71 m ptn  
  395 Land, Iris 2001 AV Haarlem 3.34 m ptn  
  235 Meijden, Jenna van der 2001 AV NEA Volharding dns m ptn  

 

300 Meter horden4 deelnemers
1 261 Steehouwer, Tess 12-09-2001 Almere '81 57.7 sec ptn  
2 259 Kuller, Mila 2001 NEA Volharding 58.4 sec ptn  
3 255 Klei, Amber van der 17-08-2001 NEA Volharding 59.1 sec ptn  
4 254 Klei, Linda van der 17-08-2001 NEA Volharding 60.1 sec ptn  

 

Speerwerpen3 deelnemers
1 378 Klous, Sienna 15-10-2001 Lycurgus 18.05 m ptn  
2 261 Steehouwer, Tess 12-09-2001 Almere '81 12.48 m ptn  
  235 Meijden, Jenna van der 2001 AV NEA Volharding dns m ptn  

 

600 Meter2 deelnemers
1 259 Kuller, Mila 2001 NEA Volharding 2.06.85 min ptn  
  235 Meijden, Jenna van der 2001 AV NEA Volharding dns min ptn  

 

Jongens junioren C

100 Meter horden2 deelnemers
1 247 Roukema, Kiowa 02-12-1999 NEA Volharding 16.39 sec ptn  
2 237 Arensman, Thomas 24-04-2000 NEA Volharding 19.92 sec ptn  

 

Verspringen1 deelnemer
1 282 Morsch , Kilian 2000 AV NEA Volharding 4.17 m ptn  

 

Speerwerpen7 deelnemers
1 247 Roukema, Kiowa 02-12-1999 NEA Volharding 37.46 m ptn  
2 228 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 NEA Volharding 31.92 m ptn  
3 386 Tolboom, Jens 23-06-1999 NEA Volharding 31.46 m ptn  
4 374 Voorberg, Marten 27-08-2000 Lycurgus 30.67 m ptn  
5 391 Schutter, Marco 26-10-1999 Suomi 28.94 m ptn  
6 244 Grapendaal, W.A. 22-06-1999 Hylas 24.23 m ptn  
7 282 Morsch , Kilian 2000 AV NEA Volharding 10.97 m ptn  

 

100 Meter4 deelnemers
1 228 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 NEA Volharding 12.93 sec ptn  
2 244 Grapendaal, W.A. 22-06-1999 Hylas 13.15 sec ptn  
3 237 Arensman, Thomas 24-04-2000 NEA Volharding 13.96 sec ptn  
4 282 Morsch , Kilian 2000 AV NEA Volharding 14.39 sec ptn  

 

300 Meter horden4 deelnemers
1 228 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 NEA Volharding 52.9 sec ptn  
2 247 Roukema, Kiowa 02-12-1999 NEA Volharding 56.7 sec ptn  
3 237 Arensman, Thomas 24-04-2000 NEA Volharding 60.3 sec ptn  
4 282 Morsch , Kilian 2000 AV NEA Volharding 60.5 sec ptn  

 

Kogelstoten5 deelnemers
1 247 Roukema, Kiowa 02-12-1999 NEA Volharding 11.76 m ptn  
2 386 Tolboom, Jens 23-06-1999 NEA Volharding 10.32 m ptn  
3 374 Voorberg, Marten 27-08-2000 Lycurgus 9.52 m ptn  
4 228 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 NEA Volharding 9.32 m ptn  
5 391 Schutter, Marco 26-10-1999 Suomi 8.46 m ptn  

 

1000 Meter2 deelnemers
1 228 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 NEA Volharding 3.17.52 min ptn  
2 386 Tolboom, Jens 23-06-1999 NEA Volharding 3.31.28 min ptn  

 


 

Meisjes junioren C

80 Meter horden8 deelnemers
1 276 Gorkum, Charlie van 2000 spado 13.99 sec ptn  
2 384 Schade van Westrum, Eline 02-04-2000 DEM 14.29 sec ptn  
3 291 Westrik, Bo 1999 av Zaanland 14.88 sec ptn  
4 236 Aar, Kim vd 2000 AV DEM 15.65 sec ptn  
5 250 Vletter, Evelyn 05-08-2000 NEA Volharding 15.83 sec ptn  
6 248 Uijttenboogaard, Maaike 29-11-2000 NEA Volharding 16.86 sec ptn  
7 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 17.97 sec ptn  
  264 Heuvel, Nynke vd 2000 AV Edam dns sec ptn  

 

Verspringen11 deelnemers
1 264 Heuvel, Nynke vd 2000 AV Edam 4.63 m ptn  
2 384 Schade van Westrum, Eline 02-04-2000 DEM 4.39 m ptn  
3 252 Graaf, Lotte de 17-04-2000 NEA Volharding 4.30 m ptn  
4 224 Abbink, Marloes 24-03-2000 Almere '81 4.21 m ptn  
5 270 Luijn, Nina van 20-11-2000 NEA Volharding 4.12 m ptn  
6 284 Wees, Nikki van 2000 NEA Volharding 3.97 m ptn  
7 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 3.91 m ptn  
8 250 Vletter, Evelyn 05-08-2000 NEA Volharding 3.84 m ptn  
9 500 Meijssen, Chantionne 2000 AV NEA Volharding 3.27 m ptn  
10 285 Uijtten-Boogaart , Sandra 2000 NEA Volharding 3.22 m ptn  
  265 Abbink, Marloes 24-03-2000 Almere '81 dns m ptn  

 

Speerwerpen11 deelnemers
1 381 Jaarsma, Annebel 1999 Av Lycurgus 35.79 m ptn  
2 234 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 30.04 m ptn  
3 394 Komen, Iris 07-12-1999 AV Haarlem 27.45 m ptn  
4 252 Graaf, Lotte de 17-04-2000 NEA Volharding 21.31 m ptn  
5 224 Abbink, Marloes 24-03-2000 Almere '81 19.59 m ptn  
6 236 Aar, Kim vd 2000 AV DEM 18.30 m ptn  
7 264 Heuvel, Nynke vd 2000 AV Edam 18.29 m ptn  
8 479 Niesing, Marjolyne 17-06-1999 Almere '81 16.10 m ptn  
9 500 Meijssen, Chantionne 2000 AV NEA Volharding 14.54 m ptn  
10 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 12.44 m ptn  
  265 Abbink, Marloes 24-03-2000 Almere '81 dns m ptn  

 

80 Meter10 deelnemers
1 479 Niesing, Marjolyne 17-06-1999 Almere '81 11.32 sec ptn  
2 384 Schade van Westrum, Eline 02-04-2000 DEM 11.45 sec ptn  
3 276 Gorkum, Charlie van 2000 spado 11.63 sec ptn  
4 270 Luijn, Nina van 20-11-2000 NEA Volharding 11.88 sec ptn  
5 252 Graaf, Lotte de 17-04-2000 NEA Volharding 11.92 sec ptn  
6 250 Vletter, Evelyn 05-08-2000 NEA Volharding 11.94 sec ptn  
7 394 Komen, Iris 07-12-1999 AV Haarlem 12.29 sec ptn  
8 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 12.32 sec ptn  
9 284 Wees, Nikki van 2000 NEA Volharding 12.35 sec ptn  
10 285 Uijtten-Boogaart , Sandra 2000 NEA Volharding 12.50 sec ptn  

 

Kogelstoten11 deelnemers
1 234 Schilder, Jessica 19-03-1999 AV Edam 12.27 m ptn  
2 381 Jaarsma, Annebel 1999 Av Lycurgus 11.72 m ptn  
3 394 Komen, Iris 07-12-1999 AV Haarlem 9.75 m ptn  
4 264 Heuvel, Nynke vd 2000 AV Edam 8.54 m ptn  
5 224 Abbink, Marloes 24-03-2000 Almere '81 8.26 m ptn  
6 252 Graaf, Lotte de 17-04-2000 NEA Volharding 7.77 m ptn  
7 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 7.73 m ptn  
8 479 Niesing, Marjolyne 17-06-1999 Almere '81 7.71 m ptn  
9 270 Luijn, Nina van 20-11-2000 NEA Volharding 7.60 m ptn  
10 284 Wees, Nikki van 2000 NEA Volharding 6.38 m ptn  
  265 Abbink, Marloes 24-03-2000 Almere '81 dns m ptn  

 

300 Meter horden6 deelnemers
1 291 Westrik, Bo 1999 av Zaanland 55.15 sec ptn  
2 236 Aar, Kim vd 2000 AV DEM 58.75 sec ptn  
3 276 Gorkum, Charlie van 2000 spado 59.12 sec ptn  
4 250 Vletter, Evelyn 05-08-2000 NEA Volharding 60.06 sec ptn  
5 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 60.32 sec ptn  
6 248 Uijttenboogaard, Maaike 29-11-2000 NEA Volharding 64.84 sec ptn  

 

600 Meter4 deelnemers
1 270 Luijn, Nina van 20-11-2000 NEA Volharding 1.58.34 min ptn  
2 384 Schade van Westrum, Eline 02-04-2000 DEM 2.00.00 min ptn  
3 284 Wees, Nikki van 2000 NEA Volharding 2.02.32 min ptn  
4 253 Butter, Noa 2000 NEA Volharding 2.08.93 min ptn  

 


 

Jongens junioren B

110 Meter horden1 deelnemer
  230 Tjepkema, Mats 1998 Phanos   sec ptn  

 

Speerwerpen6 deelnemers
  290 Dijk, Peter van 25-03-1998 AV Edam 38.18 m ptn  
  991 Komen, Jason 1998 AV Haarlem 31.20 m ptn  
  280 Loen, Frank 1997 - 21.82 m ptn  
  387 Noorlander, Justin 1998 NEA Volharding 19.58 m ptn  
  283 Taam, Rick 17-01-1997 AV Zaanland dns m ptn  
  230 Tjepkema, Mats 1998 Phanos dns m ptn  

 

Hoogspringen2 deelnemers
1 991 Komen, Jason 1998 AV Haarlem 1.60 m ptn  
  230 Tjepkema, Mats 1998 Phanos dns m ptn  

 

Kogelstoten1 deelnemer
  283 Taam, Rick 17-01-1997 AV Zaanland 14.56 m ptn  

 

100 Meter4 deelnemers
1 283 Taam, Rick 17-01-1997 AV Zaanland 11.46 sec ptn  
2 383 Gorkum, Jim van 1998 Spado 11.94 sec ptn  
3 280 Loen, Frank 1997 - 13.00 sec ptn  
4 387 Noorlander, Justin 1998 NEA Volharding 13.61 sec ptn  

 

400 Meter horden2 deelnemers
  991 Komen, Jason 1998 AV Haarlem 64.22 sec ptn  
  383 Gorkum, Jim van 1998 Spado 75.73 sec ptn  

 

800 Meter5 deelnemers
  389 Melchers, Mike 1998 Suomi   min ptn  
  16 Pormes, Twan 1998 AV DOKEV   min ptn  
  387 Noorlander, Justin 1998 NEA Volharding   min ptn  
  280 Loen, Frank 1997 -   min ptn  
  286 Schutter, Robin 01-07-1997 Suomi   min ptn  

 

1500 Meter2 deelnemers
1 290 Dijk, Peter van 25-03-1998 AV Edam 4.38.87 min ptn  
2 17 Winter, twan de 1997 Av NEA Volharding 4.40.52 min ptn  

 

Meisjes junioren B

Speerwerpen2 deelnemers
  382 Hopman, Charlotte 23-05-1997 Lycurgus 36.22 m ptn  
  996 Paardekooper, Lotte 05-08-1997 DEM 22.33 m ptn  

 

100 Meter horden1 deelnemer
  382 Hopman, Charlotte 23-05-1997 Lycurgus dns sec ptn  

 

Hoogspringen2 deelnemers
1 382 Hopman, Charlotte 23-05-1997 Lycurgus 1.40 m ptn  
2 285 Uijtten-Boogaart , Sandra 2000 NEA Volharding 1.25 m ptn  

 


 

Jongens junioren A

110 Meter horden1 deelnemer
  295 Koffy, junior 1995 AV pEC   sec ptn  

 

Speerwerpen1 deelnemer
  993 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 35.06 m ptn  

 

Hoogspringen1 deelnemer
1 858 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 1.45 m ptn  

 

100 Meter5 deelnemers
1 294 Hooper, Michael 31-03-1995 AV pEC 11.49 sec ptn  
2 993 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem 12.09 sec ptn  
3 295 Koffy, junior 1995 AV pEC 12.35 sec ptn  
4 992 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem 12.36 sec ptn  
5 858 Lolis, Angelo 25-02-1996 AV Haarlem 12.54 sec ptn  

 

400 Meter horden2 deelnemers
1 294 Hooper, Michael 31-03-1995 AV pEC 62.41 sec ptn  
  295 Koffy, junior 1995 AV pEC dnf sec ptn  

 

800 Meter3 deelnemers
  993 Eijgenraam, Gijs 03-12-1996 AV Haarlem   min ptn  
  992 Borst, Jurriaan 26-12-1996 AV Haarlem   min ptn  
  388 Rotte, Michiel 1995 Suomi   min ptn  

 


 

Meisjes junioren A

Speerwerpen2 deelnemers
  277 Noort, Demi van 1995 - 33.27 m ptn  
  297 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos dns m ptn  

 

100 Meter horden1 deelnemer
1 297 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos 18.26 sec ptn  

 

Hoogspringen1 deelnemer
1 297 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos 1.60 m ptn  

 


Senioren

Mannen Senioren

Speerwerpen2 deelnemers
  2 Vries, Marc de 1986 av Zaanland 48.61 m ptn  
  498 Wensley, Dijon 1986 AV Haarlem 30.96 m ptn  

 

Hoogspringen4 deelnemers
1 998 Klinkers, Tieme 09-04-1986 Vitalis 1.90 m ptn  
2 864 Ran, Niels 14-03-1988 AV Haarlem 1.75 m ptn  
3 860 Groot, Dik de 22-05-1993 AV Haarlem 1.65 m ptn  
4 859 Kempen, Ivo 1982 AV Haarlem 1.40 m ptn  

 

Kogelstoten2 deelnemers
  498 Wensley, Dijon 1986 AV Haarlem 8.92 m ptn  
  862 Beelen, Mark 1992 AV HAarlem 6.52 m ptn  

 

100 Meter3 deelnemers
1 498 Wensley, Dijon 1986 AV Haarlem 13.00 sec ptn  
2 862 Beelen, Mark 1992 AV HAarlem 13.14 sec ptn  
3 859 Kempen, Ivo 1982 AV Haarlem 13.44 sec ptn  

 

800 Meter2 deelnemers
  861 Es, Frank van 08-10-1984 Altis   min ptn  
  390 Felter, Miljo 14-11-1989 01101   min ptn  

 

1500 Meter1 deelnemer
1 863 Oppenhuis, Daan 1994 AV HAarlem 4.28.71 min ptn  

 


 

Vrouwen Senioren

Speerwerpen1 deelnemer
  225 Ernsting, Johanneke 07-07-1982 NEA Volharding 22.85 m ptn  

 

Kogelstoten2 deelnemers
  225 Ernsting, Johanneke 07-07-1982 NEA Volharding 8.40 m ptn  
  223 Klok, Nanda 23-01-1982 NEA Volharding 6.56 m ptn  

 

100 Meter2 deelnemers
1 857 Zwaag, Marijke 1990 AV Haarlem 14.48 sec ptn  
2 223 Klok, Nanda 23-01-1982 NEA Volharding 15.00 sec ptn  

 

400 Meter horden1 deelnemer
  856 Es, Kristel van 1990 AV Haarlem   sec ptn  

 


 

Mannen Masters

Speerwerpen4 deelnemers
  262 Steehouder, Bart 1970 Almere '81 36.67 m ptn  
  288 Meijer, Kees 1959 NEA 33.88 m ptn  
  272 Flücht, Uli 10-10-1959 NEA Volharding 31.04 m ptn  
  275 Wort, Andre van 20-07-1966 NEA Volharding 29.53 m ptn  

 

Hoogspringen3 deelnemers
1 275 Wort, Andre van 20-07-1966 NEA Volharding 1.50 m ptn  
2 288 Meijer, Kees 1959 NEA 1.35 m ptn  
3 272 Flücht, Uli 10-10-1959 NEA Volharding 1.30 m ptn  

 

Kogelstoten2 deelnemers
  262 Steehouder, Bart 1970 Almere '81 10.50 m ptn  
  272 Flücht, Uli 10-10-1959 NEA Volharding 9.36 m ptn  

 

100 Meter4 deelnemers
1 275 Wort, Andre van 20-07-1966 NEA Volharding 12.31 sec ptn  
2 272 Flücht, Uli 10-10-1959 NEA Volharding 13.10 sec ptn  
3 288 Meijer, Kees 1959 NEA 14.01 sec ptn  
  263 Mooyer, Manfred 24-03-1968 AV Edam dns sec ptn  

 

400 Meter horden2 deelnemers
1 271 Velthuizen, Gert 1958 Spark 81.83 sec ptn  
  263 Mooyer, Manfred 24-03-1968 AV Edam dns sec ptn  

 


 

Vrouwen Masters

Speerwerpen1 deelnemer
  393 Logghe, Kristel 1969 Haarlem dns m ptn  

 

1500 Meter1 deelnemer
1 393 Logghe, Kristel 1969 Haarlem 5.56.05 min ptn  

 

 

 

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |