Jongens mini

600m, 9 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Runderkamp Jan   AV Edam 2.24.85
2 Groen Jelle   AV NEA-Volharding 2.29.17
3 Uijttenboogaard Stijn   AV NEA-Volharding 2.29.48
4 Dias Gago Milan   AV NEA-Volharding 2.29.52
5 Nait Aicha Fawzi   AV NEA-Volharding 2.33.31
6 Driel Fin van AV Edam 2.37.63
7 Vries Rens de AV NEA-Volharding 3.11.53
  Steur Bram   SAV dns
  Nijman Tristan   AV NEA-Volharding dns

 

3-Kamp, 9 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Runderkamp Jan   AV Edam 8.05 2.61 21.35 925
2 Dias Gago Milan   AV NEA-Volharding 8.04 2.63 17.86 881
3 Driel Fin van AV Edam 8.14 2.47 18.90 848
4 Nait Aicha Fawzi   AV NEA-Volharding 7.81 2.48 13.01 813
5 Groen Jelle   AV NEA-Volharding 8.00 2.72 12.01 811
6 Uijttenboogaard Stijn   AV NEA-Volharding 8.60 2.08 8.45 517
7 Vries Rens de AV NEA-Volharding 9.60 1.94 9.13 373
8 Nijman Tristan   AV NEA-Volharding dns dns dns 0
9 Steur Bram   SAV dns dns dns 0

 

4x40m Estafette

Plaats Team Tijd
1 AV NEA-Volharding 33.75

 

Meisjes mini

600m, 12 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Lange Debora van SAV 2.34.17
2 Baardse Isa   Av Hollandia 2.39.73
3 Nederveen Jackey   Hollandia 2.46.54
4 Mulder Keira   AV NEA-Volharding 2.47.11
5 Heijm Ayana   AV Monnickendam 2.52.66
6 Wolf Mila   AV NEA-Volharding 2.58.53
7 Worp Silke   AV NEA-Volharding 3.11.19
8 Kiessenberg Kelly   AV NEA-Volharding 3.15.03
9 Babucci Laura   AV NEA-Volharding 3.16.31
10 Dekker Yvette   SAV 3.28.76
11 Zwagemaker Eline   SAV 3.40.81
12 Goedhart Lisa   AV NEA-Volharding 4.14.12

 

3-Kamp, 12 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Lange Debora van SAV 7.62 2.67 11.60 860
2 Baardse Isa   Av Hollandia 8.18 2.70 9.72 733
3 Nederveen Jackey   Hollandia 8.96 2.40 9.52 554
4 Kiessenberg Kelly   AV NEA-Volharding 8.72 1.99 10.49 524
5 Heijm Ayana   AV Monnickendam 8.86 2.12 7.42 465
6 Mulder Keira   AV NEA-Volharding 9.19 2.27 7.51 453
7 Wolf Mila   AV NEA-Volharding 9.82 1.92 9.63 354
8 Worp Silke   AV NEA-Volharding 9.64 1.87 6.66 298
9 Dekker Yvette   SAV 9.35 1.92 4.66 290
10 Babucci Laura   AV NEA-Volharding 10.13 1.75 4.96 176
11 Zwagemaker Eline   SAV 10.82 1.84 6.32 162
12 Goedhart Lisa   AV NEA-Volharding 10.83 1.75 2.66 72

 

4x40m Estafette

Plaats Team Tijd
1 AV NEA-Volharding 33.75

 

Jongens pupillen C

600m, 12 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd *
1 Tel Tim   AV Edam 2.16.78(h)
2 Gramsma Micro   AV NEA-Volharding 2.18.18(h)
3 Bakker Jur   AV Edam 2.19.35(h)
4 Berkum Menno van AV Hollandia 2.20.06(h)
5 Arensman Ties   AV NEA-Volharding 2.25.13(h)
6 Mol Robin   AV Monnickendam 2.30.96
7 Joosten Emiel   AV Edam 2.34.21
8 Ouwehand Leandro   AV Edam 2.34.77
9 Tool Stan   SAV 2.41.50
10 Omodei Max   AV Hollandia 2.45.22
11 Utteren Sonny van AV Hollandia 2.47.95
12 Steur Twan   SAV 3.05.77

* N.B: De eerste vijf tijden zijn hand-tijden

 

3-Kamp, 12 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Bakker Jur   AV Edam 6.89 3.40 17.04 1248
2 Berkum Menno van AV Hollandia 7.36 3.28 19.82 1165
3 Gramsma Micro   AV NEA-Volharding 7.39 3.29 19.04 1150
4 Tool Stan   SAV 7.96 2.98 30.61 1130
5 Tel Tim   AV Edam 7.19 3.36 13.28 1113
6 Mol Robin   AV Monnickendam 7.58 3.29 18.81 1109
7 Joosten Emiel   AV Edam 7.14 2.86 18.09 1101
8 Arensman Ties   AV NEA-Volharding 8.11 3.03 27.07 1073
9 Ouwehand Leandro   AV Edam 7.28 2.80 18.14 1061
10 Omodei Max   AV Hollandia 8.37 2.57 14.01 756
11 Utteren Sonny van AV Hollandia 8.18 2.44 12.23 729
12 Steur Twan   SAV 9.67 2.39 14.27 550

 

4x40m Estafette

Plaats Team Tijd
1 AV Edam 26.79

 

Meisjes pupillen C

600m, 15 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Griend Sanna van de AV Hollandia 2.21.63
2 Suurmond Faye   AV Edam 2.24.39
3 Foe-A-Man Dayna   AV Hollandia 2.30.32
4 Laan Kyra   AV Hollandia 2.37.95
5 Boer Jaimy de AV Edam 2.42.81
6 Wit Lianka   AV Hollandia 2.46.07
7 Schouten Sarah   AV NEA-Volharding 2.46.76
8 Bakker Jasmijn   AV Monnickendam 2.47.19
9 Berghuis Maud   AV Hollandia 2.47.91
10 Leenstra Romy   AV NEA-Volharding 2.47.93
11 Visser Pien   AV NEA-Volharding 2.53.70
12 Wals Caitlin   AV Edam 3.01.23
13 Rookhuizen Samira   AV NEA-Volharding 3.02.22
14 Heijm Shanti   AV Monnickendam 3.04.13
15 Bak Eva   AV NEA-Volharding 3.12.05

 

3-Kamp, 15 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 40m Verspringen Balwerpen ptn
1 Griend Sanna van de AV Hollandia 7.49 3.25 16.11 1078
2 Foe-A-Man Dayna   AV Hollandia 7.51 2.88 18.95 1042
3 Wit Lianka   AV Hollandia 7.75 3.25 12.65 971
4 Suurmond Faye   AV Edam 7.75 2.86 14.69 928
5 Boer Jaimy de AV Edam 7.74 2.94 13.43 925
6 Leenstra Romy   AV NEA-Volharding 7.86 2.80 11.82 847
7 Laan Kyra   AV Hollandia 7.94 2.59 13.82 826
8 Bak Eva   AV NEA-Volharding 8.25 2.58 14.01 777
9 Wals Caitlin   AV Edam 8.51 2.65 10.69 691
10 Schouten Sarah   AV NEA-Volharding 8.43 2.62 7.71 635
11 Bakker Jasmijn   AV Monnickendam 8.33 2.30 9.75 629
12 Visser Pien   AV NEA-Volharding 8.47 2.24 10.19 605
13 Rookhuizen Samira   AV NEA-Volharding 8.82 2.19 10.75 555
14 Heijm Shanti   AV Monnickendam 8.91 2.24 10.02 538
15 Berghuis Maud   AV Hollandia 8.61 2.25 7.28 524

 

4x40m Estafette

Plaats Team Tijd
1 AV Hollandia 29.24
2 AV NEA-Volharding 30.95

 

Jongens pupillen B

1000m, 15 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Kuijper Quiéroz   AV Hollandia 3.49.25
2 Jagt Ryan van der AV Hollandia 3.56.46
3 Ruiter Kay   SAV 3.59.69
4 Bührs Lars   AV Edam 4.02.51
5 Offerhaus Mees   AV Hollandia 4.10.11
6 Glas Brian   SAV 4.15.58
7 Haan Lars de SAV 4.18.84
8 Koorn Jelle   AV Edam 4.23.76
9 Feller Nino   AV NEA-Volharding 4.37.57
10 Stijns Benjamin   AV NEA-Volharding 4.44.98
11 Jellema Thomas   Nea Volharding 4.45.01
12 Amsterdam Luuk van AV NEA-Volharding 4.51.98
13 Laan Colin   AV Hollandia 4.58.85
  Wolff Raphael de AV Hollandia dns
  Symonds Marcus   AV Edam dns

 

3-Kamp, 15 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Jagt Ryan van der AV Hollandia 6.99 0.95 5.05 1204
2 Kuijper Quiéroz   AV Hollandia 6.72 0.80 4.89 1146
3 Koorn Jelle   AV Edam 7.30 0.95 5.05 1139
4 Jellema Thomas   Nea Volharding 7.40 1.05 4.02 1118
5 Bührs Lars   AV Edam 8.00 1.00 6.12 1113
6 Feller Nino   AV NEA-Volharding 7.46 1.00 4.02 1069
7 Ruiter Kay   SAV 7.43 0.95 4.04 1040
8 Offerhaus Mees   AV Hollandia 7.58 0.90 4.96 1040
9 Stijns Benjamin   AV NEA-Volharding 7.65 0.95 4.48 1031
10 Glas Brian   SAV 7.38 0.95 3.70 1024
11 Haan Lars de SAV 7.68 0.95 4.27 1010
12 Laan Colin   AV Hollandia 8.75 0.95 4.19 832
13 Amsterdam Luuk van AV NEA-Volharding 8.27 0.80 2.91 690
14 Wolff Raphael de AV Hollandia dns dns dns 0
15 Symonds Marcus   AV Edam dns dns dns 0

 

4x40m Estafette

Plaats Team Tijd
1 Nea Volharding 29.66
2 AV Hollandia 29.88

 

Meisjes pupillen B

1000m, 28 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Terwey Thyra   AV NEA-Volharding 3.46.06
2 Langen Laura van SAV 3.46.11
3 Mosselman Ella   SAV 3.49.20
4 Mok Fee   SAV 3.54.07
5 Wilde Laura   AV NEA-Volharding 4.01.99
6 Kaptein Marit   AV NEA-Volharding 4.07.30
7 Bout Marit   AV NEA-Volharding 4.11.35
8 Zomerdijk Rosaly   AV NEA-Volharding 4.12.17
9 Tol Sharon   AV Edam 4.15.21
10 Gerritsen Lieke   AV Hollandia 4.17.78
11 Frederiks Pien   SAV 4.18.24
12 Bloemendaal Silvia   AV NEA-Volharding 4.21.94
13 Jongeneel Milou   AV NEA-Volharding 4.22.08
14 Wit Sanne de AV Edam 4.23.01
15 Nederveen Britt   AV Hollandia 4.24.12
16 Broek Gwen   AV NEA-Volharding 4.31.45
17 Jongejeugd Julia   AV NEA-Volharding 4.31.54
18 Guit Femke   AV Edam 4.32.79
19 Schilder Merel   AV Edam 4.32.87
20 Michels Mirte   AV NEA-Volharding 4.36.15
21 Domsdorf Dieuwke   AV Hollandia 4.37.95
22 Groot Lisanne   AV Edam 4.39.01
23 Hoff Britt van't AV NEA-Volharding 4.46.75
24 Poot Dagmar   AV NEA-Volharding 4.56.54
25 Babucci Elisa   AV NEA-Volharding 5.06.67
26 Morsch Liona   AV NEA-Volharding 5.11.47
27 Kuller Robin   AV NEA-Volharding 5.28.51
  Aakouk Kaoutar   Nea Volharding dns

 

3-Kamp, 29 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Tol Sharon   AV Edam 7.32 1.10 6.21 1319
2 Terwey Thyra   AV NEA-Volharding 6.88 1.05 4.81 1285
3 Langen Laura van SAV 6.80 1.00 5.07 1285
4 Jongejeugd Julia   AV NEA-Volharding 7.27 1.10 4.97 1249
5 Zomerdijk Rosaly   AV NEA-Volharding 6.78 1.00 4.27 1233
6 Groot Lisanne   AV Edam 7.06 1.00 4.91 1215
7 Wit Sanne de AV Edam 7.25 1.10 4.24 1201
8 Bout Marit   AV NEA-Volharding 6.94 0.85 4.89 1131
9 Mosselman Ella   SAV 7.28 1.05 3.53 1104
10 Gerritsen Lieke   AV Hollandia 7.11 0.85 4.98 1099
11 Schilder Merel   AV Edam 7.82 1.00 5.07 1077
12 Wilde Laura   AV NEA-Volharding 6.88 0.90 3.41 1070
13 Broek Gwen   AV NEA-Volharding 7.33 0.90 4.11 1029
14 Poot Dagmar   AV NEA-Volharding 7.39 0.90 4.26 1028
15 Guit Femke   AV Edam 7.74 0.95 4.64 1025
16 Michels Mirte   AV NEA-Volharding 7.25 0.90 3.85 1025
17 Domsdorf Dieuwke   AV Hollandia 7.65 1.00 3.87 1022
18 Nederveen Britt   AV Hollandia 7.62 1.00 3.62 1007
19 Mok Fee   SAV 7.39 0.80 4.28 956
20 Jongeneel Milou   AV NEA-Volharding 7.73 0.85 3.91 900
21 Frederiks Pien   SAV 7.86 0.95 3.19 892
22 Hoff Britt van't AV NEA-Volharding 7.95 0.90 3.71 882
23 Kaptein Marit   AV NEA-Volharding 7.44 0.80 3.32 871
24 Koerts Nina   AV Hollandia 8.12 0.90 3.55 841
25 Kuller Robin   AV NEA-Volharding 8.69 0.80 4.25 734
26 Babucci Elisa   AV NEA-Volharding 8.70 0.80 3.75 695
27 Morsch Liona   AV NEA-Volharding 7.62 dns 3.52 657
28 Bloemendaal Silvia   AV NEA-Volharding 13.41 0.90 3.15 470
29 Aakouk Kaoutar   Nea Volharding dns dns dns 0

 

4x40m Estafette

Plaats Team Tijd
1 AV NEA-Volharding -1 26.03
2 SAV 27.37
3 AV NEA-Volharding - 2 27.97
4 AV Edam 28.31
5 AV Hollandia 28.94
6 AV NEA-Volharding - 3 30.65

 

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m, 28 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Hof Jeroen van het AV NEA-Volharding 3.43.97
2 Oedai Shaffay   AV Hollandia 3.45.82
3 Leeuwen Thijmen van SAV 3.47.39
4 Handenhove Richie van AV NEA-Volharding 3.47.58
5 Kolkman Marnix   AV Edam 3.52.00
6 Hooyberg Jelle   AV Edam 3.54.42
7 Vlak Quinn   AV Edam 3.58.71
8 Verkerk Tijn   AV Hollandia 3.58.90
9 Baltus Noah   AV Hollandia 4.02.29
10 Ravenstijn Dennis   SAV 4.12.87
11 Meerstra Enzo   AV Hollandia 4.19.22
12 Pordon Fabian   AV Hollandia 4.20.46
13 Dekker Yoeri   SAV 4.25.39
14 Haakman Bink   AV Hollandia 4.25.92
15 Reukers Sam   AV Edam 4.31.81
16 Hoek Justin   SAV 4.37.50
17 Bakker Cody   AV NEA-Volharding 4.38.11
18 Mulder Timothy   AV NEA-Volharding 4.42.18
19 Groot Thije de AV Hollandia 4.43.51
20 Hijne Kevin   AV NEA-Volharding 4.45.06
21 Goes Jim   AV Hollandia 4.48.48
22 Nait Aicha Yoursi   AV NEA-Volharding 4.49.44
23 Schurink Daan   AV Edam 4.52.94
24 Goes Ian   AV Hollandia 5.02.25
25 Westphal Ghislain   AV Hollandia 5.11.40
26 Omvlee Jacob   AV Monnickendam 5.35.21
  Verheul Pepijn   AV Hollandia dns
  Delft Quinten van AV Hollandia dnf

 

3-Kamp, 28 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Kolkman Marnix   AV Edam 8.76 4.43 7.95 1817
2 Hooyberg Jelle   AV Edam 9.61 3.74 7.55 1503
3 Meerstra Enzo   AV Hollandia 9.78 3.58 7.25 1427
4 Hof Jeroen van het AV NEA-Volharding 10.03 3.96 6.34 1410
5 Delft Quinten van AV Hollandia 9.66 3.56 4.94 1299
6 Baltus Noah   AV Hollandia 9.55 3.17 5.84 1298
7 Vlak Quinn   AV Edam 9.76 3.40 5.50 1288
8 Verkerk Tijn   AV Hollandia 10.06 3.45 5.85 1274
9 Handenhove Richie van AV NEA-Volharding 9.91 3.37 5.37 1250
10 Haakman Bink   AV Hollandia 10.88 3.66 6.65 1249
11 Mulder Timothy   AV NEA-Volharding 10.41 3.33 6.68 1248
12 Nait Aicha Yoursi   AV NEA-Volharding 10.50 3.56 5.22 1191
13 Reukers Sam   AV Edam 10.50 3.27 5.82 1172
14 Goes Jim   AV Hollandia 10.62 3.27 6.08 1171
15 Leeuwen Thijmen van SAV 9.88 3.29 4.13 1152
16 Dekker Yoeri   SAV 10.87 3.84 4.43 1142
17 Bakker Cody   AV NEA-Volharding 10.49 3.08 5.67 1125
18 Goes Ian   AV Hollandia 11.03 3.24 5.78 1093
19 Schurink Daan   AV Edam 10.97 3.38 4.94 1073
20 Westphal Ghislain   AV Hollandia 10.78 3.04 5.48 1066
21 Pordon Fabian   AV Hollandia 11.41 3.29 5.29 1025
22 Oedai Shaffay   AV Hollandia 10.58 2.83 4.86 1010
23 Ravenstijn Dennis   SAV 10.74 3.10 4.16 991
24 Groot Thije de AV Hollandia 11.09 3.00 4.50 951
25 Omvlee Jacob   AV Monnickendam 10.91 2.53 4.91 909
26 Hijne Kevin   AV NEA-Volharding 10.82 2.82 3.47 872
27 Hoek Justin   SAV 12.01 2.29 4.82 726
28 Verheul Pepijn   AV Hollandia 12.36 2.40 3.24 592

 

4x60m Estafette

Plaats Team Tijd
1 AV Edam 36.95
2 AV Hollandia -1 38.82
3 AV NEA-Volharding 39.65
4 AV Hollandia - 2 41.55
5 SAV 44.02
6 AV Hollandia - 3 44.13

 

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m, 22 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Wilde Roel   AV NEA-Volharding 3.41.47
2 Bührs Jesse   AV Edam 3.43.55
3 Krischel Falko   AV Hollandia 3.44.18
4 Driel Lars van AV Edam 3.48.42
5 Brink Silver   AV Hollandia 3.57.83
6 Karel Pieter   SAV 4.02.44
7 Bloemendaal Björn   AV NEA-Volharding 4.02.90
8 Vries Jarno de AV NEA-Volharding 4.05.87
9 Guit Max   AV Edam 4.06.10
10 Hogen Johan van den AV Edam 4.17.62
11 Michels luuk   AV NEA-Volharding 4.22.62
12 Visser Sam   AV NEA-Volharding 4.23.40
13 Zwart Mika   AV NEA-Volharding 4.33.16
14 Vlaar Jasper   AV Hollandia 4.35.66
15 Tijmstra Lars   AV Hollandia 4.41.74
16 Wijkstra Thomas   AV NEA-Volharding 4.44.00
17 Schouten Marco   AV Hollandia 5.15.19
  Schouten Milan   AV Hollandia dns
  Harten Max van AV NEA-Volharding dns
  Timmer Loek   SAV dns
  Haan Tim de SAV dns
  Laar Raoul van de AV NEA-Volharding dns

 

3-Kamp, 22 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 60m Verspringen Balwerpen ptn
1 Laar Raoul van de AV NEA-Volharding 8.91 4.30 30.02 1688
2 Hogen Johan van den AV Edam 9.35 4.03 33.92 1597
3 Wilde Roel   AV NEA-Volharding 9.37 4.05 30.84 1563
4 Bührs Jesse   AV Edam 9.90 3.68 34.03 1437
5 Driel Lars van AV Edam 10.43 3.80 38.63 1430
6 Guit Max   AV Edam 10.40 3.47 39.44 1376
7 Krischel Falko   AV Hollandia 9.63 3.95 20.90 1375
8 Visser Sam   AV NEA-Volharding 10.08 3.40 24.87 1246
9 Karel Pieter   SAV 10.72 3.53 30.02 1243
10 Vries Jarno de AV NEA-Volharding 10.22 3.42 21.09 1180
11 Tijmstra Lars   AV Hollandia 10.14 3.50 19.06 1179
12 Harten Max van AV NEA-Volharding 10.47 3.50 18.58 1124
13 Bloemendaal Björn   AV NEA-Volharding 10.50 3.52 17.20 1104
14 Haan Tim de SAV 11.52 3.27 30.75 1100
15 Michels luuk   AV NEA-Volharding 10.60 3.18 21.09 1078
16 Brink Silver   AV Hollandia 10.66 3.26 18.53 1049
17 Zwart Mika   AV NEA-Volharding 10.28 3.42 13.03 1047
18 Vlaar Jasper   AV Hollandia 10.99 2.95 16.52 914
19 Wijkstra Thomas   AV NEA-Volharding 11.26 3.16 13.81 878
20 Schouten Marco   AV Hollandia 11.44 2.73 9.10 683
21 Timmer Loek   SAV dns dns 17.20 277
22 Schouten Milan   AV Hollandia dns dns dns 0

 

Estafette 4x60m

Plaats Team Tijd
1 AV NEA-Volharding -1 37.05
2 AV Edam 37.76
3 AV Hollandia 39.42
4 AV NEA-Volharding - 2 40.19

 

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m, 31 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Molenaar Roos   AV Edam 3.59.10
2 Wagemaker Joelle   SAV 4.00.32
3 Vink Willeke   AV Edam 4.08.26
4 Zwagemaker Kara   SAV 4.08.78
5 Roekel Elizah van SAV 4.13.36
6 Worp Isabel   AV NEA-Volharding 4.15.52
7 Heijn Marinka   AV Monnickendam 4.15.79
8 Boonstra Djura   AV Hollandia 4.18.25
9 Jacques Emilie   AV NEA-Volharding 4.18.43
10 Schokker Yvonne   AV Edam 4.23.15
11 Muller Luca   AV Hollandia 4.25.60
12 Voorn Dyanne   AV NEA-Volharding 4.25.65
13 Butter Mette Marit   AV Hollandia 4.26.54
14 Runderkamp Lianne   AV Edam 4.27.69
15 Rookhuizen Francis van AV NEA-Volharding 4.30.18
16 Graaf Caya de AV Edam 4.34.45
17 Pronk Esther   AV Monnickendam 4.36.05
18 Jong Tessa de AV Edam 4.36.67
19 Korthoff Nienke   AV Hollandia 4.38.15
20 Wück Rosalinde   AV NEA-Volharding 4.42.44
21 Luton Kelly   AV NEA-Volharding 4.44.99
22 Wolf Bente   AV NEA-Volharding 4.48.34
23 Voorn Michelle   AV NEA-Volharding 4.50.15
24 Helmus Floor   AV Monnickendam 4.55.93
25 Boer Eva de AV Edam 4.56.82
26 Kunne Demi   SAV 4.58.65
27 Dias Gago Tiara   AV NEA-Volharding 5.09.34
28 Amsterdam Merel van AV NEA-Volharding 5.10.45
29 Mooijer Anne   AV Edam 5.15.62
  Assema Sophie van AV NEA-Volharding dns
  Kroon Kylie   AV Edam dns

 

3-Kamp, 33 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Graaf Caya de AV Edam 9.62 3.70 5.78 1389
2 Dias Gago Tiara   AV NEA-Volharding 10.24 3.62 5.96 1287
3 Molenaar Roos   AV Edam 9.94 3.64 4.79 1260
4 Voorn Dyanne   AV NEA-Volharding 10.15 3.40 5.27 1212
5 Jong Tessa de AV Edam 10.92 3.23 7.10 1184
6 Jacques Emilie   AV NEA-Volharding 10.08 3.08 5.40 1168
7 Roekel Elizah van SAV 10.27 3.30 5.07 1162
8 Wagemaker Joelle   SAV 10.47 3.31 5.05 1134
9 Vink Willeke   AV Edam 10.39 3.35 4.77 1133
10 Voorn Michelle   AV NEA-Volharding 10.74 3.33 5.00 1097
11 Schokker Yvonne   AV Edam 10.45 2.97 5.42 1093
12 Amsterdam Merel van AV NEA-Volharding 10.85 3.30 4.96 1074
13 Zwagemaker Kara   SAV 11.06 3.04 5.79 1050
14 Rookhuizen Francis van AV NEA-Volharding 11.11 3.25 5.18 1045
15 Assema Sophie van AV NEA-Volharding 10.61 3.08 4.06 998
16 Worp Isabel   AV NEA-Volharding 10.86 3.31 3.74 985
17 Korthoff Nienke   AV Hollandia 10.66 3.02 4.08 981
18 Boonstra Djura   AV Hollandia 11.05 3.05 4.67 978
19 Muller Luca   AV Hollandia 11.11 3.03 4.82 977
20 Heijn Marinka   AV Monnickendam 11.41 3.18 4.86 974
21 Kroon Kylie   AV Edam 11.10 3.13 4.36 966
22 Graaff Britt de AV Hollandia 11.17 3.04 4.72 965
23 Pronk Esther   AV Monnickendam 10.96 2.90 4.30 933
24 Runderkamp Lianne   AV Edam 11.46 2.87 5.01 916
25 Butter Mette Marit   AV Hollandia 10.80 3.06 3.39 915
26 Boer Eva de AV Edam 10.99 2.93 3.91 907
27 Helmus Floor   AV Monnickendam 11.02 2.79 4.23 899
28 Mooijer Anne   AV Edam 11.54 2.65 5.11 870
29 Wolf Bente   AV NEA-Volharding 11.38 2.78 4.30 858
30 Wück Rosalinde   AV NEA-Volharding 11.67 2.85 4.55 856
31 Boogaard Annika   SAV 11.05 3.04 2.84 832
32 Luton Kelly   AV NEA-Volharding 11.27 2.67 3.82 813
33 Kunne Demi   SAV 11.71 2.65 3.44 727

 

Estafette 4x60m

Plaats Team Tijd
1 AV Edam 39.10
2 AV NEA-Volharding - 1 40.08
3 AV NEA-Volharding - 2 40.22
4 AV Hollandia 41.39
5 SAV 41.94
6 AV Edam - 2 42.40

 

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m, 31 deelnemers

Plaats Naam     Vereniging Tijd
1 Suurmond Noah   AV Edam 3.41.17
2 Bosch Daphne   AV Edam 3.50.72
3 Stuijt Willeke   AV Edam 3.58.26
4 Waveren Chanel van AV Monnickendam 3.58.51
5 Oor Sharita   AV Edam 4.00.77
6 Boer Lisa de AV NEA-Volharding 4.04.69
7 Nederveen Lois   AV Hollandia 4.05.82
8 Klei Linda van der AV NEA-Volharding 4.10.27
9 Dijk Maaike van AV Edam 4.11.73
10 Schipper Femke   AV Hollandia 4.13.19
11 Kuller Mila   AV NEA-Volharding 4.14.95
12 Braas Luna   SAV 4.16.01
13 Poot Birthe   AV NEA-Volharding 4.16.76
14 Wagenaar Tess   AV NEA-Volharding 4.17.97
15 Braakman Leonie   SAV 4.23.64
16 Buikman Daphne   AV Edam 4.32.66
17 Kolkman Liset   AV Edam 4.34.58
18 Leuffen Amanda   AV Hollandia 4.43.59
19 Riepen Zoë   AV NEA-Volharding 4.45.06
20 Meijden Jenna van der AV NEA-Volharding 4.53.39
21 Juckers Alet   SAV 4.54.03
22 Gerritsen Saartje   AV NEA-Volharding 5.02.54
23 Leenstra Yaimy   AV NEA-Volharding 5.17.33
  Heilig Bente   SAV dns
  Bartels Veerle   AV Hollandia dns
  Bakker Amy   SAV dns
  Nijman Shevan   AV NEA-Volharding dns
  Schot Anouk   AV Edam dns
  Sinnige Aniska   SAV dns
  Bleeker Ilse   SAV dns
  Hoff Madelon van 't SAV dns

 

3-Kamp, 32 deelnemers

Plaats Naam     vereniging 60m Verspringen Balwerpen ptn
1 Kolkman Liset   AV Edam 9.08 4.20 29.17 1627
2 Schot Anouk   AV Edam 9.37 4.16 25.13 1517
3 Suurmond Noah   AV Edam 9.62 4.12 23.22 1442
4 Bakker Amy   SAV 9.89 3.75 22.82 1319
5 Stuijt Willeke   AV Edam 10.23 3.39 32.86 1315
6 Waveren Chanel van AV Monnickendam 9.43 3.80 14.29 1279
7 Oor Sharita   AV Edam 10.19 3.52 26.66 1276
8 Sinnige Aniska   SAV 10.06 3.45 25.92 1272
9 Boer Lisa de AV NEA-Volharding 9.74 3.56 16.14 1209
10 Heilig Bente   SAV 9.96 3.54 17.67 1194
11 Nederveen Lois   AV Hollandia 9.93 3.75 14.58 1192
12 Meijden Jenna van der AV NEA-Volharding 10.30 3.73 17.73 1182
13 Braas Luna   SAV 9.89 3.60 14.48 1166
14 Bosch Daphne   AV Edam 10.62 3.47 20.58 1126
15 Klei Linda van der AV NEA-Volharding 10.01 3.65 12.55 1124
16 Schipper Femke   AV Hollandia 10.11 3.51 12.77 1085
17 Wagenaar Tess   AV NEA-Volharding 10.58 3.70 12.75 1056
18 Berghuis Isabelle   AV Hollandia 10.68 3.53 15.18 1049
19 Kuller Mila   AV NEA-Volharding 10.82 3.48 16.05 1035
20 Dijk Maaike van AV Edam 10.55 3.38 15.02 1034
21 Hoff Madelon van 't SAV 10.47 3.03 14.94 974
22 Poot Birthe   AV NEA-Volharding 10.27 3.14 11.57 967
23 Riepen Zoë   AV NEA-Volharding 10.94 3.28 13.68 940
24 Buikman Daphne   AV Edam 10.89 3.12 14.47 927
25 Braakman Leonie   SAV 10.98 3.10 12.52 879
26 Juckers Alet   SAV 11.32 2.62 17.87 828
27 Leenstra Yaimy   AV NEA-Volharding 11.21 2.93 10.57 780
28 Gerritsen Saartje   AV NEA-Volharding 11.24 2.85 11.04 769
29 Bleeker Ilse   SAV 10.75 2.54 10.95 768
30 Leuffen Amanda   AV Hollandia 12.10 2.88 16.18 766
31 Bartels Veerle   AV Hollandia dns dns dns 0
32 Nijman Shevan   AV NEA-Volharding dns dns dns 0

 

Estafette 4x60m

Plaats Team Tijd
1 AV Edam - 1 36.50
2 SAV - 1 38.46
3 AV NEA-Volharding - 1 38.52
4 AV Edam - 2 39.45
5 AV Hollandia 40.11
6 SAV - 2 41.54

 

 

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |