Trainingsgrappenwedstrijd 1 april 2012

Onderstaand de uitslagen van de wedstrijd

Download of open alle pupillen uitslagen als PDF bestand.

Download of open alle andere uitslagen als PDF bestand.

 

 

Mini C Pup B Pup A Pup D Jun C Jun B Jun A Jun Sen Mas

 

 


Jongens pupillen C

plNaamvereniginggeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
1 Ties Arensman Nea Volharding 2004 7.99 2.35.36 2.59 23.67 1183 ptn
2 Sonny Blaas Nea Volharding 2004 10.18 2.54.72 2.15 11.81 510 ptn
3 Miles Wessner AVM 2004         0 ptn

 


Meisjes pupillen C

plNaamvereniginggeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
1 Kim Vogt AAC Amsterdam 2004 8.40 2.53.30 2.63 16.64 919 ptn
2 Jasmijn Bakker AVM 2004 8.79 3.01.58 2.45 9.34 655 ptn
3 Samira van Rookhuizen Nea Volharding 2004 9.17 2.48.05 2.15 11.17 651 ptn
4 Romy Leenstra Nea Volharding 2004 10.55 3.06.36 2.80 11.46 538 ptn

 


Jongens pupillen B

plNaamvereniginggeb40m1000mHoogspringenKogelstotenptn
1 Collin Geugjes Nea Volharding 2003 7.04 3.56.87 1.05 5.44 1721 ptn
2 Seb Wals Lycurgus 2003 7.13 3.56.11 1.00 5.89 1698 ptn
3 Piet Apeldoorn AVM 2003 8.04 4.11.14 1.00 4.40 1356 ptn
4 Benjamin Stijns Nea Volharding 2003 7.98 4.09.05 0.90 4.35 1298 ptn
5 Nino Feller Nea Volharding 2003 8.06 4.54.73 0.75 4.91 1043 ptn
6 Milan Portijn Nea Volharding 2003         0 ptn

 


Meisjes pupillen B

plNaamvereniginggeb40m1000mHoogspringenKogelstotenptn
1 Thyra Terweij Nea Volharding 2003 7.07 3.55.13 0.95 4.56 1592 ptn
2 Rosaly Zomerdijk Nea Volharding 2003 7.20 4.16.46 1.00 3.67 1435 ptn
3 Laura Wilde Nea Volharding 2003 7.03 4.03.08 0.90 2.97 1399 ptn
4 Julia Jongejeugd Nea Volharding 2003 7.53 4.28.22 1.05 3.34 1331 ptn
5 Marit Bout Nea Volharding 2001 7.05 4.25.03 0.85 3.65 1320 ptn
6 Gwen Broek Nea Volharding 2003 7.37 4.36.41 0.90 3.53 1239 ptn
7 Dagmar Poot Nea Volharding 2003 7.54 5.06.39 1.00 4.05 1220 ptn
8 Silvia Bloemendaal Nea Volharding 2003 7.35 4.17.70 0.85 2.73 1210 ptn
9 Marit Kaptein Nea Volharding 2003 7.88 4.20.53 0.85 3.61 1173 ptn
10 Miki Rigutto ACWaterland 2003 7.60 5.10.49 0.90 3.77 1103 ptn
11 Britt van 't Hoff Nea Volharding 2003 7.80 5.01.46 0.90 3.76 1092 ptn
12 Milou Jongeneel Nea Volharding 2003 8.08 4.28.25 0.85 3.25 1079 ptn
13 Lieke Middelveen Lycurgus 2003 8.03 5.17.02 0.90 3.35 974 ptn
14 Babette van der Molen Nea Volharding 2003 7.87 4.36.22 0.80 2.36 969 ptn
15 Elisa Babucci Nea Volharding 2003 8.30 5.01.31 0.80 2.85 860 ptn
16 Emma Fransen ACWaterland 2003 8.81 4.38.59 0.70 2.94 793 ptn
17 Robin Kuler Nea Volharding 2003 8.89 5.36.68 0.80 3.86 760 ptn
18 Kim Kok Nea Volharding 2003 9.07 5.14.04 0.80 3.19 741 ptn
19 Kaoutar Aakouk Nea Volharding 2003 9.46 6.09.32 0.70 3.62 522 ptn
20 Lisa Kok Nea Volharding 2003 9.28 5.53.48 0.70 2.79 506 ptn

 


Jongens pupillen A(1e jrs)

plNaamvereniginggeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
1 Jochem van Dijk DOKEV 2002 9.72 3.36.19 3.89 24.24 1934 ptn
2 Jeroen van het Hof Nea Volharding 2002 10.21 3.59.55 3.91 31.80 1828 ptn
3 Bram Klap Lycurgus 2002 10.76 3.53.52 3.45 26.39 1625 ptn
4 Yousri Nait Aicha Nea Volharding 2002 10.86 4.34.56 3.37 23.10 1378 ptn
5 Timothy Muller Nea Volharding 2002 10.72 4.28.61 3.27 14.32 1270 ptn
6 Cody Bakker Nea Volharding 2002 11.11 4.57.03 3.07 16.76 1119 ptn

 


Jongens pupillen A(2e jrs)

plNaamvereniginggeb60m1000mHoogspringenKogelstotenptn
1 Raoul van Laar Nea Volharding 2001 9.05 3.45.22 1.20 6.84 2075 ptn
2 Roel Wilde Nea Volharding 2001 9.81 3.53.20 1.05 6.26 1757 ptn
3 Milo Haan Nea Volharding 2001 10.21 4.03.99 1.10 5.69 1645 ptn
4 Jarno de Vries Nea Volharding 2001 10.49 4.18.68 1.05 4.75 1440 ptn
5 Kyllian Spee Nea Volharding 2001 10.50 4.33.39 1.00 5.87 1419 ptn
6 Björn Bloemendaal Nea Volharding 2001 10.86 4.14.91 1.05 4.75 1406 ptn
7 Sam Visser Nea Volharding 2001 10.72 4.36.72 1.05 5.33 1379 ptn
8 Stein Fransen ACWaterland 2003 10.74 4.43.93 0.90 4.73 1200 ptn
9 Mika Zwart Nea Volharding 2001 10.63 4.53.17 0.95 4.10 1176 ptn
10 Thomas Wijkstra Nea Volharding 2001 11.22 4.59.92 0.85 5.51 1102 ptn

 


Meisjes pupillen A(1e jrs)

plNaamvereniginggeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
1 Emilie Jacques AV NEA-Volharding 2002 10.11 4.24.71 3.08 15.56 1353 ptn
2 Annika Klooster ACWaterland 2002 10.79 4.22.45 3.25 18.91 1352 ptn
3 Emmelie Klooster ACWaterland 2002 10.80 4.31.05 3.19 20.86 1332 ptn
4 Tiara Dias Gago Nea Volharding 2002 10.65 4.43.39 3.32 20.62 1330 ptn
5 Mellani Goezinnen AV NEA-Volharding 2002 11.15 4.11.25 3.04 16.89 1281 ptn
6 Francis van Rookhuizen AV NEA-Volharding 2002 11.27 4.31.82 3.37 15.78 1232 ptn
7 Sophie van Assema AV NEA-Volharding 2002 11.50 4.42.47 3.05 10.51 1009 ptn
8 Rosalinde Wück AV NEA-Volharding 2002 12.01 4.43.44 2.84 12.54 945 ptn
9 Bente Wolf AV NEA-Volharding 2002 11.67 4.52.44 2.71 10.76 893 ptn
10 Kelly Luton AV NEA-Volharding 2002 12.08   2.56 15.67 696 ptn

 


Meisjes pupillen A(2e jrs)

plNaamvereniginggeb60m1000mHoogspringenKogelstotenptn
1 Linda Klei Nea Volharding 2001 10.01 3.59.13 1.10 4.35 1606 ptn
2 Birthe Poot Nea Volharding 2001 10.22 4.14.07 1.00 5.07 1484 ptn
3 Jenna van der Meijden Nea Volharding 2001 10.71 4.43.92 1.15 5.76 1455 ptn
4 Mila Kuller AV NEA-Volharding 2001 11.10 4.25.97 1.05 5.23 1364 ptn
5 Aniska Sinnige SAV 2001 10.21   1.15 6.58 1339 ptn
6 Lotte Veerman Nea Volharding 2001 10.15 4.35.05 0.95 4.46 1332 ptn
7 Saartje Gerritsen Nea Volharding 2001 10.83 4.54.20 1.00 4.67 1222 ptn
8 Shevan Nijman Nea Volharding 2001 11.18 4.20.58 0.90 4.42 1210 ptn
9 Lisa de Boer AV NEA-Volharding 2001 10.20   1.00 4.56 1101 ptn

 


Jongens mini

plNaamvereniginggeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
1 Milan Dias Gago Nea Volharding 2005 8.31 2.44.58 2.52 10.85 861 ptn
2 Timo van der Molen Nea Volharding 2006 8.47 2.50.30 2.45 8.61 745 ptn
3 Jelle Groen Nea Volharding 2005 8.70 2.48.19 2.40 7.68 692 ptn
4 Fawzi Nait Aicha Nea Volharding 2006 8.28 dns 2.40 11.17 685 ptn
5 Tristan Nijman Nea Volharding 2005 9.20 2.49.46 2.35 9.32 643 ptn
6 Stijn Uijttenboogaard Nea Volharding 2005 9.54 2.52.10 2.20 10.32 577 ptn
7 Rens de Vries Nea Volharding 2005 10.42 3.12.97 2.00 9.37 321 ptn
8 Robin Spee Nea Volharding 2005 11.10 3.41.57 1.72 9.00 194 ptn

 


Meisjes mini

plNaamvereniginggeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
1 Ischa van Kalken AVM 2005 8.82 3.11.40 2.45 7.83 574 ptn
2 Keira Muller Nea Volharding 2005 9.40 2.56.67 2.18 7.34 501 ptn
3 Mila Wolf Nea Volharding 2005 8.57 4.09.27 1.97 3.73 380 ptn
4 Laura Babucci Nea Volharding 2006 10.73 3.34.39 1.50 4.97 66 ptn
5 Lisa Goedhart Nea Volharding 2006 11.56 4.13.63 1.51 3.98 25 ptn

 


Jongens junioren D(1e jrs)

 

80m6 deelnemer(s)
1 288 Hoonhout, Bas 27-09-2000 Nea Volharding 11.63 sec ptn  
2 492 Beek, Philip van de 01-01-2001 Phanos 11.83 sec ptn  
3 287 Arensman, Thomas 24-04-2000 Nea Volharding 11.84 sec ptn  
4 369 Dijk, Mike van 01-01-2000 AV Haarlem 12.33 sec ptn  
5 382 Morsch, Kilian 01-01-2000 AV NEA-Volharding 12.85 sec ptn  
6 399 Langerak, Bas 01-01-2000 Nea Volharding 13.96 sec ptn  

 

kogel2 deelnemer(s)
1 351 Voorberg, Marten 27-08-2000 AV Lycurgus 6.19 m ptn  
2 399 Langerak, Bas 01-01-2000 Nea Volharding 4.45 m ptn  

 

80mh4 deelnemer(s)
1 492 Beek, Philip van de 01-01-2001 Phanos 14.70 sec ptn  
2 369 Dijk, Mike van 01-01-2000 AV Haarlem 16.07 sec ptn  
3 288 Hoonhout, Bas 27-09-2000 Nea Volharding 16.39 sec ptn  
4 287 Arensman, Thomas 24-04-2000 Nea Volharding 16.44 sec ptn  

 

speer4 deelnemer(s)
1 351 Voorberg, Marten 27-08-2000 AV Lycurgus 22.16 m ptn  
  287 Arensman, Thomas 24-04-2000 Nea Volharding 19.20 m ptn  
3 288 Hoonhout, Bas 27-09-2000 Nea Volharding 17.68 m ptn  
4 399 Langerak, Bas 01-01-2000 Nea Volharding 15.22 m ptn  

 

ver6 deelnemer(s)
1 288 Hoonhout, Bas 27-09-2000 Nea Volharding 4.28 m ptn  
2 492 Beek, Philip van de 01-01-2001 Phanos 4.16 m ptn  
3 369 Dijk, Mike van 01-01-2000 AV Haarlem 3.96 m ptn  
4 287 Arensman, Thomas 24-04-2000 Nea Volharding 3.76 m ptn  
5 382 Morsch, Kilian 01-01-2000 AV NEA-Volharding 3.21 m ptn  
6 399 Langerak, Bas 01-01-2000 Nea Volharding 3.21 m ptn  

 

1000m5 deelnemer(s)
1 288 Hoonhout, Bas 27-09-2000 Nea Volharding 3.29.19 min ptn  
2 287 Arensman, Thomas 24-04-2000 Nea Volharding 3.35.97 min ptn  
3 383 Maarleveld, David 01-01-2000 Phanos 3.36.79 min ptn  
4 369 Dijk, Mike van 01-01-2000 AV Haarlem 3.40.54 min ptn  
5 399 Langerak, Bas 01-01-2000 Nea Volharding 4.38.71 min ptn  

 


Jongens junioren D(2e jrs)

 

80mh3 deelnemer(s)
1 389 Coehoorn, Sam 01-01-1999 Nea Volharding 14.59 sec ptn  
2 292 Roukema, Kiowa 27-09-1999 Nea Volharding 15.06 sec ptn  
3 348 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 15.66 sec ptn  

 

kogel5 deelnemer(s)
1 292 Roukema, Kiowa 27-09-1999 Nea Volharding 9.71 m ptn  
2 371 Tolboom, Jens 01-01-1999 Nea Volharding 8.21 m ptn  
3 348 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM 7.91 m ptn  
4 376 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding 7.45 m ptn  
5 368 Kelderman, Jelle 01-01-1999 AV Haarlem 6.08 m ptn  

 

80m4 deelnemer(s)
1 389 Coehoorn, Sam 01-01-1999 Nea Volharding 11.31 sec ptn  
2 373 Lenkadiyo, Somo 22-11-1999 Phanos 11.41 sec ptn  
3 368 Kelderman, Jelle 01-01-1999 AV Haarlem 11.64 sec ptn  
4 376 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding 11.85 sec ptn  

 

speer4 deelnemer(s)
1 292 Roukema, Kiowa 27-09-1999 Nea Volharding 31.18 m ptn  
2 371 Tolboom, Jens 01-01-1999 Nea Volharding 26.37 m ptn  
3 389 Coehoorn, Sam 01-01-1999 Nea Volharding 21.68 m ptn  
4 376 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding 19.08 m ptn  

 

ver6 deelnemer(s)
1 389 Coehoorn, Sam 01-01-1999 Nea Volharding 4.53 m ptn  
2 292 Roukema, Kiowa 27-09-1999 Nea Volharding 4.38 m ptn  
3 373 Lenkadiyo, Somo 22-11-1999 Phanos 4.30 m ptn  
4 368 Kelderman, Jelle 01-01-1999 AV Haarlem 4.19 m ptn  
5 371 Tolboom, Jens 01-01-1999 Nea Volharding 3.43 m ptn  
  348 Saridin, Vyron 28-11-1999 DEM DNS m ptn  

 

1000m1 deelnemer(s)
  376 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV NEA-Volharding DNS min ptn  

 


Meisjes junioren D(1e jrs)

 

60m9 deelnemer(s)
1 344 Schade van Westrum, Eline 01-01-2000 DEM 9.33 sec ptn  
2 380 Luijn, Nina van 20-11-2000 AV NEA-Volharding 9.33 sec ptn  
3 493 Hamidi, Aisha 01-01-2000 Phanos 9.39 sec ptn  
4 343 Aar, Kim van der 01-01-2000 DEM 9.69 sec ptn  
5 375 Vletter, Evelyn 01-01-2000 Nea Volharding 9.90 sec ptn  
  378 Butter, Noa 01-01-2000 Nea Volharding 9.93 sec ptn  
7 474 Graaf, Lotte de 01-01-2000 Nea Volharding 10.01 sec ptn  
8 377 Wees, Nikki van 05-12-2000 AV NEA-Volharding 10.05 sec ptn  
9 381 Uittenboogaard, Maaike 29-11-2000 AV NEA-Volharding 10.43 sec ptn  

 

60mh9 deelnemer(s)
1 355 Wals, Didi 18-01-2000 AV Lycurgus 10.93 sec ptn  
2 494 Bakker, Annerice 01-01-2000 Phanos 12.42 sec ptn  
3 345 Beentjes, Isis 01-01-2000 DEM 12.54 sec ptn  
4 343 Aar, Kim van der 01-01-2000 DEM 13.22 sec ptn  
5 378 Butter, Noa 01-01-2000 Nea Volharding 13.74 sec ptn  
6 474 Graaf, Lotte de 01-01-2000 Nea Volharding 13.94 sec ptn  
7 375 Vletter, Evelyn 01-01-2000 Nea Volharding 14.28 sec ptn  
8 381 Uittenboogaard, Maaike 29-11-2000 AV NEA-Volharding 16.81 sec ptn  
  380 Luijn, Nina van 20-11-2000 AV NEA-Volharding DNF sec ptn  

 

kogel10 deelnemer(s)
1 493 Hamidi, Aisha 01-01-2000 Phanos 8.62 m ptn  
2 370 Kuperus, Anne 01-01-2000 AV Haarlem 8.28 m ptn  
3 378 Butter, Noa 01-01-2000 Nea Volharding 7.69 m ptn  
4 374 Klooster, Rianne 01-01-2000 Phanos 7.38 m ptn  
5 380 Luijn, Nina van 20-11-2000 AV NEA-Volharding 7.16 m ptn  
6 344 Schade van Westrum, Eline 01-01-2000 DEM 7.15 m ptn  
7 299 Schouten, Alisha 27-09-2000 Nea Volharding 6.67 m ptn  
8 474 Graaf, Lotte de 01-01-2000 Nea Volharding 6.65 m ptn  
9 377 Wees, Nikki van 05-12-2000 AV NEA-Volharding 6.38 m ptn  
10 354 Klap, Isabelle 01-01-2000 AV Lycurgus 6.11 m ptn  

 

ver13 deelnemer(s)
1 494 Bakker, Annerice 01-01-2000 Phanos 4.03 m ptn  
2 355 Wals, Didi 18-01-2000 AV Lycurgus 3.97 m ptn  
3 345 Beentjes, Isis 01-01-2000 DEM 3.90 m ptn  
4 344 Schade van Westrum, Eline 01-01-2000 DEM 3.87 m ptn  
5 343 Aar, Kim van der 01-01-2000 DEM 3.72 m ptn  
6 474 Graaf, Lotte de 01-01-2000 Nea Volharding 3.69 m ptn  
7 380 Luijn, Nina van 20-11-2000 AV NEA-Volharding 3.61 m ptn  
8 370 Kuperus, Anne 01-01-2000 AV Haarlem 3.49 m ptn  
9 377 Wees, Nikki van 05-12-2000 AV NEA-Volharding 3.43 m ptn  
10 378 Butter, Noa 01-01-2000 Nea Volharding 3.39 m ptn  
11 374 Klooster, Rianne 01-01-2000 Phanos 3.18 m ptn  
12 381 Uittenboogaard, Maaike 29-11-2000 AV NEA-Volharding 2.92 m ptn  
13 299 Schouten, Alisha 27-09-2000 Nea Volharding 2.89 m ptn  

 

600m12 deelnemer(s)
1 355 Wals, Didi 18-01-2000 AV Lycurgus 1.53.47 min ptn  
2 344 Schade van Westrum, Eline 01-01-2000 DEM 2.02.60 min ptn  
3 380 Luijn, Nina van 20-11-2000 AV NEA-Volharding 2.04.52 min ptn  
4 377 Wees, Nikki van 05-12-2000 AV NEA-Volharding 2.07.83 min ptn  
5 345 Beentjes, Isis 01-01-2000 DEM 2.11.94 min ptn  
6 354 Klap, Isabelle 01-01-2000 AV Lycurgus 2.13.25 min ptn  
7 378 Butter, Noa 01-01-2000 Nea Volharding 2.15.19 min ptn  
8 374 Klooster, Rianne 01-01-2000 Phanos 2.16.09 min ptn  
9 375 Vletter, Evelyn 01-01-2000 Nea Volharding 2.16.25 min ptn  
10 474 Graaf, Lotte de 01-01-2000 Nea Volharding 2.18.04 min ptn  
11 299 Schouten, Alisha 27-09-2000 Nea Volharding 2.21.21 min ptn  
12 381 Uittenboogaard, Maaike 29-11-2000 AV NEA-Volharding 2.22.67 min ptn  

 

speer10 deelnemer(s)
1 494 Bakker, Annerice 01-01-2000 Phanos 19.64 m ptn  
2 343 Aar, Kim van der 01-01-2000 DEM 16.77 m ptn  
3 474 Graaf, Lotte de 01-01-2000 Nea Volharding 16.35 m ptn  
4 355 Wals, Didi 18-01-2000 AV Lycurgus 16.06 m ptn  
5 345 Beentjes, Isis 01-01-2000 DEM 15.10 m ptn  
6 493 Hamidi, Aisha 01-01-2000 Phanos 14.51 m ptn  
7 370 Kuperus, Anne 01-01-2000 AV Haarlem 14.41 m ptn  
8 378 Butter, Noa 01-01-2000 Nea Volharding 13.40 m ptn  
9 377 Wees, Nikki van 05-12-2000 AV NEA-Volharding 11.68 m ptn  
10 381 Uittenboogaard, Maaike 29-11-2000 AV NEA-Volharding 10.93 m ptn  

 


Meisjes junioren D(2e jrs)

 

60m12 deelnemer(s)
1 342 Niesten, Kim 01-01-1999 DEM 9.00 sec ptn  
2 473 Roes, Abigail 01-01-1999 Nea Volharding 9.08 sec ptn  
  340 Poel, Mariska 01-01-1999 DEM 9.09 sec ptn  
  475 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 9.09 sec ptn  
5 393 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 9.26 sec ptn  
6 495 Kok, Emma 28-02-1999 Phanos 9.44 sec ptn  
7 349 Wanders, Lysette 07-10-1999 ARV Ilion 9.68 sec ptn  
8 341 Kies, Dion 01-01-1999 DEM 9.86 sec ptn  
  367 Komen, Iris 01-01-1999 AV Haarlem 9.93 sec ptn  
  353 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 9.93 sec ptn  
11 366 Loo, Diede van der 01-01-1999 AV Haarlem 10.10 sec ptn  
  497 Pröpper, Lotte 03-07-1999 Phanos DNS sec ptn  

 

600m10 deelnemer(s)
1 393 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 1.47.17 min ptn  
2 340 Poel, Mariska 01-01-1999 DEM 1.47.80 min ptn  
3 495 Kok, Emma 28-02-1999 Phanos 1.50.89 min ptn  
4 298 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 1.52.05 min ptn  
5 392 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 1.56.04 min ptn  
6 497 Pröpper, Lotte 03-07-1999 Phanos 1.58.06 min ptn  
7 394 Alzate-Ramirez, Jessica 11-02-1999 ARV Ilion 2.15.67 min ptn  
8 341 Kies, Dion 01-01-1999 DEM 2.16.90 min ptn  
9 366 Loo, Diede van der 01-01-1999 AV Haarlem 2.19.62 min ptn  
10 475 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 2.20.38 min ptn  

 

60mh10 deelnemer(s)
1 298 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 10.37 sec ptn  
2 496 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 10.71 sec ptn  
3 475 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 11.08 sec ptn  
4 353 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 11.42 sec ptn  
5 342 Niesten, Kim 01-01-1999 DEM 12.03 sec ptn  
6 340 Poel, Mariska 01-01-1999 DEM 12.11 sec ptn  
7 392 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 13.07 sec ptn  
8 341 Kies, Dion 01-01-1999 DEM 13.19 sec ptn  
9 349 Wanders, Lysette 07-10-1999 ARV Ilion 13.39 sec ptn  
  393 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion DNS sec ptn  

 

kogel10 deelnemer(s)
1 496 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 11.47 m ptn  
2 298 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 10.58 m ptn  
3 353 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 10.01 m ptn  
4 475 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 9.98 m ptn  
5 393 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 9.23 m ptn  
6 392 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 8.43 m ptn  
7 473 Roes, Abigail 01-01-1999 Nea Volharding 8.36 m ptn  
8 367 Komen, Iris 01-01-1999 AV Haarlem 8.22 m ptn  
9 349 Wanders, Lysette 07-10-1999 ARV Ilion 8.13 m ptn  
10 394 Alzate-Ramirez, Jessica 11-02-1999 ARV Ilion 5.94 m ptn  

 

ver4 deelnemer(s)
1 475 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 4.10 m ptn  
2 342 Niesten, Kim 01-01-1999 DEM 3.84 m ptn  
3 341 Kies, Dion 01-01-1999 DEM 3.58 m ptn  
4 366 Loo, Diede van der 01-01-1999 AV Haarlem 3.29 m ptn  

 

speer12 deelnemer(s)
1 496 Muts, Jacqueline 15-05-1999 Phanos 28.71 m ptn  
2 497 Pröpper, Lotte 03-07-1999 Phanos 27.33 m ptn  
3 353 Jaarsma, Annebel 16-05-1999 AV Lycurgus 27.14 m ptn  
4 298 Drift, Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 26.75 m ptn  
5 475 Sinnige, Merel 10-02-1999 SAV 22.89 m ptn  
6 393 Alzate-Ramirez, Linda 11-02-1999 ARV Ilion 21.63 m ptn  
7 392 Alzate-Ramirez, Pamela 11-02-1999 ARV Ilion 19.33 m ptn  
8 367 Komen, Iris 01-01-1999 AV Haarlem 17.64 m ptn  
9 349 Wanders, Lysette 07-10-1999 ARV Ilion 17.40 m ptn  
10 495 Kok, Emma 28-02-1999 Phanos 16.62 m ptn  
11 340 Poel, Mariska 01-01-1999 DEM 15.49 m ptn  
12 394 Alzate-Ramirez, Jessica 11-02-1999 ARV Ilion 10.97 m ptn  

 


Jongens junioren C

 

100mh6 deelnemer(s)
1 391 Taam, Rik 17-01-1997 AV Zaanland 14.30 sec ptn  
2 498 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 14.58 sec ptn  
3 365 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 15.20 sec ptn  
4 488 Schaaf, Liam van der 01-01-1998 Phanos 17.62 sec ptn  
5 363 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 17.95 sec ptn  
  364 Komen, Jason 04-04-1998 AV Haarlem   sec ptn  

 

ver10 deelnemer(s)
1 391 Taam, Rik 17-01-1997 AV Zaanland 6.29 m ptn  
  361 Verschuren, Robert 01-01-1995 AV Haarlem 5.00 m ptn  
3 487 Fodi, Imre 16-05-1998 Phanos 4.72 m ptn  
4 498 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 4.61 m ptn  
5 363 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 4.58 m ptn  
6 365 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 4.46 m ptn  
7 489 Stjeward, Quincy 01-01-1998 Phanos 4.43 m ptn  
8 294 Bökenkamp, Tim 01-03-1997 AV Edam 4.31 m ptn  
9 289 Wondel, Loic 14-08-1998 Rotterdam Atletiek 4.30 m ptn  
  350 Tel, Niek 07-11-1998 AV Lycurgus 4.26 m ptn  

 

speer11 deelnemer(s)
1 391 Taam, Rik 17-01-1997 AV Zaanland 46.38 m ptn  
2 361 Verschuren, Robert 01-01-1995 AV Haarlem 37.27 m ptn  
3 363 Zuiderduin, Paul 27-02-1997 AV Haarlem 33.66 m ptn  
4 365 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 32.92 m ptn  
5 350 Tel, Niek 07-11-1998 AV Lycurgus 31.66 m ptn  
6 488 Schaaf, Liam van der 01-01-1998 Phanos 28.21 m ptn  
7 294 Bökenkamp, Tim 01-03-1997 AV Edam 27.38 m ptn  
8 364 Komen, Jason 04-04-1998 AV Haarlem 27.00 m ptn  
9 498 Soethout, Alexander 29-09-1998 DEM 24.64 m ptn  
10 362 Prins, Siem 08-01-1997 AV Haarlem 20.71 m ptn  
11 499 Herder, Thomas 03-06-1998 DEM 18.53 m ptn  

 

100m9 deelnemer(s)
1 365 Pauel, Pim 09-07-1998 AV Haarlem 13.11 sec ptn  
2 486 Trivieri, Gianluca 13-01-1998 Phanos 13.16 sec ptn  
3 289 Wondel, Loic 14-08-1998 Rotterdam Atletiek 13.17 sec ptn  
4 487 Fodi, Imre 16-05-1998 Phanos 13.88 sec ptn  
5 489 Stjeward, Quincy 01-01-1998 Phanos 14.45 sec ptn  
6 499 Herder, Thomas 03-06-1998 DEM 14.48 sec ptn  
7 294 Bökenkamp, Tim 01-03-1997 AV Edam 14.56 sec ptn  
  361 Verschuren, Robert 01-01-1995 AV Haarlem DNS sec ptn  
  350 Tel, Niek 07-11-1998 AV Lycurgus DNS sec ptn  

 

kogel7 deelnemer(s)
1 350 Tel, Niek 07-11-1998 AV Lycurgus 10.04 m ptn  
2 289 Wondel, Loic 14-08-1998 Rotterdam Atletiek 9.29 m ptn  
3 294 Bökenkamp, Tim 01-03-1997 AV Edam 8.69 m ptn  
4 488 Schaaf, Liam van der 01-01-1998 Phanos 7.97 m ptn  
5 489 Stjeward, Quincy 01-01-1998 Phanos 7.37 m ptn  
6 362 Prins, Siem 08-01-1997 AV Haarlem 6.58 m ptn  
  361 Verschuren, Robert 01-01-1995 AV Haarlem DNS m ptn  

 

1000m2 deelnemer(s)
  490 Gridelli, Rafael 01-01-1998 Phanos   3:27.59 sec ptn  
  485 Wieser, Basile 01-01-1998 Phanos   3:43.68 sec ptn  

 


Meisjes junioren C

 

80mh3 deelnemer(s)
1 338 Glorie, Lisanne 01-01-1998 DEM 13.22 sec ptn  
2 337 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 13.37 sec ptn  
3 352 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 13.44 sec ptn  

 

ver4 deelnemer(s)
1 339 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 4.84 m ptn  
2 397 Wijck, Gabriëlla van der 27-03-1997 Phanos 4.77 m ptn  
3 337 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 4.58 m ptn  
4 338 Glorie, Lisanne 01-01-1998 DEM 4.16 m ptn  

 

speer4 deelnemer(s)
1 483 Kalk, Rianne 30-09-1997 AV Edam 27.27 m ptn  
2 352 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 26.86 m ptn  
  338 Glorie, Lisanne 01-01-1998 DEM 25.18 m ptn  
  295 Bökenkamp, Romy 06-08-1998 AV Edam DNS m ptn  

 

80m6 deelnemer(s)
1 397 Wijck, Gabriëlla van der 27-03-1997 Phanos 10.48 sec ptn  
2 339 Rookhuizen, Renee van 02-06-1998 DEM 10.95 sec ptn  
3 337 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 11.09 sec ptn  
4 338 Glorie, Lisanne 01-01-1998 DEM 11.32 sec ptn  
5 352 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 11.57 sec ptn  
  295 Bökenkamp, Romy 06-08-1998 AV Edam DNS sec ptn  

 

kogel3 deelnemer(s)
1 352 Voorberg, Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 8.53 m ptn  
2 483 Kalk, Rianne 30-09-1997 AV Edam 8.52 m ptn  
  295 Bökenkamp, Romy 06-08-1998 AV Edam DNS m ptn  

 

600m2 deelnemer(s)
1 338 Glorie, Lisanne 01-01-1998 DEM 1.46.12 min ptn  
2 337 Kraaijeveld, Nikki 13-07-1998 DEM 1.54.43 min ptn  

 


Jongens junioren B

 

110mh0 deelnemer(s)

 

speer0 deelnemer(s)

 

hoog0 deelnemer(s)

 

kogel0 deelnemer(s)

 

100m0 deelnemer(s)

 

800m0 deelnemer(s)

 

1500m0 deelnemer(s)

 


Meisjes junioren B

 

100mh2 deelnemer(s)
  356 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos   sec ptn  
  491 Erp, Lotje van 17-02-1997 Phanos   sec ptn  

 

speer1 deelnemer(s)
1 346 Noort, Demi van 23-07-1996 DEM 34.87 m ptn  

 

kogel0 deelnemer(s)

 

100m1 deelnemer(s)
  491 Erp, Lotje van 17-02-1997 Phanos   sec ptn  

 

800m2 deelnemer(s)
1 398 Doddema, Marije 29-11-1995 AV Zaanland 2.25.74 min ptn  
2 478 Elst, Lotte van 18-10-1995 AC Waterland 2.26.91 min ptn  

 

hoog0 deelnemer(s)

 

1500m0 deelnemer(s)

 


Jongens junioren A

 

110mh2 deelnemer(s)
1 481 Looijen, Timo 07-07-1994 Zaanland 15.58 sec ptn  
2 484 Tuyp, Jan 30-01-1993 AV Edam 21.04 sec ptn  

 

speer2 deelnemer(s)
1 390 Zschöttche, Wesley 03-04-1993 AV Zaanland 45.43 m ptn  
2 484 Tuyp, Jan 30-01-1993 AV Edam 35.69 m ptn  

 

hoog2 deelnemer(s)
1 390 Zschöttche, Wesley 03-04-1993 AV Zaanland 1.85 m ptn  
2 396 Lageweg, Ruben 01-07-1993 AV Monnickendam 1.55 m ptn  

 

kogel1 deelnemer(s)
1 481 Looijen, Timo 07-07-1994 Zaanland 10.18 m ptn  

 

100m2 deelnemer(s)
1 484 Tuyp, Jan 30-01-1993 AV Edam 13.22 sec ptn  
  481 Looijen, Timo 07-07-1994 Zaanland DNS sec ptn  

 

800m1 deelnemer(s)
1 395 Rietman, Wouter 25-11-1993 AV Monnickendam 2.23.93 min ptn  

 

1500m3 deelnemer(s)
1 396 Lageweg, Ruben 01-07-1993 AV Monnickendam 5.09.88 min ptn  
  472 Mohamed, Abdirahman 01-10-1994 AV NEA DNS min ptn  
  360 Oppenhuis, Daan 01-01-1994 AV Haarlem DNS min ptn  

 


Meisjes junioren A

 

100mh0 deelnemer(s)

 

speer2 deelnemer(s)
1 291 Hansen, Linda 14-06-1994 AV Atverni 32.21 m ptn  
2 482 Kragting, Melissa 01-01-1994 AV Zaandam 25.67 m ptn  

 

kogel1 deelnemer(s)
1 482 Kragting, Melissa 01-01-1994 AV Zaandam 7.26 m ptn  

 

100m0 deelnemer(s)

 

800m1 deelnemer(s)
1 477 Vermeulen, Rosa 13-04-1993 AC Waterland 2.25.68 min ptn  

 

hoog1 deelnemer(s)
1 291 Hansen, Linda 14-06-1994 AV Atverni 1.50 m ptn  

 

1500m2 deelnemer(s)
1 379 Wever, Marije 22-07-1993 AV NEA-Volharding 5.10.01 min ptn  
2 477 Vermeulen, Rosa 13-04-1993 AC Waterland 5.23.92 min ptn  

 


Mannen Senioren

 

110mh0 deelnemer(s)

 

speer1 deelnemer(s)
1 293 Bak, Michiel 30-06-1990 AV NEA-Volharding 46.58 m ptn  

 

hoog1 deelnemer(s)
1 359 Ran, Niels 14-03-1988 AV Haarlem 2.01 m ptn  

 

kogel0 deelnemer(s)

 

100m3 deelnemer(s)
1 359 Ran, Niels 14-03-1988 AV Haarlem 11.94 sec ptn  
2 476 Roos, Tim 07-09-1990 AC Waterland 12.97 sec ptn  
  358 Gorselen, Wouter van 12-03-1987 AV Haarlem DNS sec ptn  

 

800m0 deelnemer(s)

 

1500m3 deelnemer(s)
1 385 Santen, Eric van 01-01-1985 Edam 4.10.45 min ptn  
2 384 Karregat, Kees 01-01-1990 Edam 4.19.56 min ptn  
3 386 Schilder, Rene 19-01-1980 AV Edam 4.49.75 min ptn  

 


Vrouwen Senioren

 

100mh0 deelnemer(s)

 

speer0 deelnemer(s)

 

kogel1 deelnemer(s)
1 290 Ernsting, Johanneke 07-07-1982 AV NEA-Volharding 8.78 m ptn  

 

100m0 deelnemer(s)

 

800m0 deelnemer(s)

 

hoog0 deelnemer(s)

 

1500m0 deelnemer(s)

 


Mannen Masters

 

110mh0 deelnemer(s)

 

speer5 deelnemer(s)
1 296 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 40.96 m ptn  
2 372 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding 40.90 m ptn  
3 297 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 38.81 m ptn  
  357 Flücht, Uli 10-10-1959 Nea Volharding 32.10 m ptn  
5 388 Braak, Cor 01-01-1931 AVM 25.53 m ptn  

 

hoog0 deelnemer(s)

 

kogel4 deelnemer(s)
1 296 Bökenkamp, Erwin 23-10-1969 AV Edam 12.35 m ptn  
2 297 Dijk, Frank van 25-11-1965 AV Edam 10.32 m ptn  
3 357 Flücht, Uli 10-10-1959 Nea Volharding 9.24 m ptn  
4 372 Meijer, Kees 01-12-1956 AV NEA-Volharding 8.36 m ptn  

 

100m1 deelnemer(s)
  388 Braak, Cor 01-01-1931 Nea Volharding 19.80 sec ptn  

 

800m1 deelnemer(s)
1 480 Eskes, Marco 20-11-1962 AC Waterland 2.14.63 min ptn  

 

1500m1 deelnemer(s)
1 387 Beets, Cees 04-04-1967 AV Edam 5.09.52 min ptn  

 


Vrouwen Masters

 

100m0 deelnemer(s)

 

100mh0 deelnemer(s)

 

speer0 deelnemer(s)

 

kogel1 deelnemer(s)
1 471 Noord, Jannet van 18-10-1962 AV Lycurgus 9.24 m ptn  

 

800m0 deelnemer(s)

 

1500m0 deelnemer(s)

 

hoog0 deelnemer(s)

 


Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2017 | jun.2017 | feb.2016 |