Tijdens een aantal trainingswedstrijden doen onze pupillen een aantal keren een onderlinge wedstrijden, kijk snel naar de uitslagen.

 

Mini pupillen

Naam  Bal 600m
Sienna Akkers 12.62 2.49
Nina de Graaf 8.70 3.10
Angela Haasakker 11.72 3.12
Elisa Hartwijk 7.92 3.06
Lieke Kamping dns 3.00
Frederique Meurs 5.75 3.11
Melody Nillesen 5.23 3.30
Maartje Rol 8.60 2.49
Celine Buis 6.91 3.43
Maud Aberkran 4.87 2.58
Marit van Tol 4.54 dns
Lina Elvioui   3.37
Jet van Cooten   3.27
       
Shane Geugjes 12.51  
Dave Gortzak 8.67 2.40
Bas Jong   2.59
Thabo Praag   dns
Niels Tulleners   2.56
Mike Visscher 9.67  
Lars Tump 9.78  

 

C pupillen

Naam  Bal 600m
Lieke Arends 7.06 2.58
Jinthe Dijkman 8.55 3.22
Renee Galesloot 9.10 2.43
Emelie Gerrissen    
Michelle Merlijn 3.60 3.28
Eliane Meurs 10.65 2.26
Silke Tip 9.86  
Susan Voor in 't Holt 6.30  
Puck ter Voort    
Maren Veldt   3.29
       
Joshua Bok 11.01 2.36
Pieter Bron 11.37 2.22
Myron Buis 11.61 2.34
Tim Gortzak 10.05 2.42
Guus Koen    
Maurits Nibbering 19.60 2.51
Jacco Schoutsen 15.14 2.32
Roy Sinemus 10.15 2.52
Jay van Wanrooij 19.8 dnf
Ruben Visscher 11.98  
Timo Kool   3.02

 

B pupillen

Naam  verspringen kogel 1000m
Chiara Frelink dns dns 5.31
Zoë de Groot 2.31 3.02 5.38
Vicky de Haan 2.44 3.25 dns
Kirsten Hartwijk 2.61 3.04 5.36
Meike Leijnse 2.38 3.92 4.59
Mylène Merlijn 2.15 1.67 5.31
Anna Sigtema 2.23 2.93 6.19
         
Mostafa Al-Bayati 3.47 3.85 3.46
Tim Brinkhof 2.78 3.92 5.06
Koen van Broekhoven 2.5 2.35 4.41
Thijmen Dijkman 3.29 3.12 4.29
Milan Holkamp 2.13 3.45 5.47
Chris de Jong 2.96 5.48 4.34
Kees Jonk 2.53 3.72 5.30
Ivan Nillesen 2.4 2.37 4.47
Jelle Rol 2.68 3.37 4.22
Robin Siegers 3.11 4.58 4.04
Felix Tjeertes      
Santino Trovato 2.66 3.75 4.57
Tom Veldt      
Jamie Weber     5.45
Rowan de Wit 2.76 3.5 4.06
Thijs Tump 2.25 2.7

 

A1 pupillen

Naam  verspringen kogel 1000m
Laura Babucci 3.25 4.03 4.16
Jeslyn Doran 3.23 5.31  
Karlijn de Gans 2.73 3.00  
Nora van Gompel 3.41   4.42
Sanne Jong     4.36
Denise Kohlhoff      
Britt Kokmeijer      
Nienke Mast 2.97 3.63 4.03
Trinetty Rigot      
Willemijn Smeer 3.01 3.64 4.25
Nicole Splinter 2.76 3.62  
Eva Tulleners      
Maud Veerkamp      
Brenda de Vos 3.00 4.60 4.10
Rabab Zekri      
         
Mauro Aalders 3.68 4.62  
Hicham Akhajjam 2.35 4.25 5.03
Dante Bijpost      
Vince Geugjes 2.74 4.89 5.03
Tristan Koopmans     4.12
Jesse Oud     4.36
Casper van der Putte 3.28 5.78  
Mauro Rodrigus 3.44 7.18 4.22

 

A2 pupillen

Naam  hoog 1000m
Alyssa Clerx   4.59
Kiki Cooten   4.32
Keona Gelderen 1.00 5.24
Luna Gouwerok   5
Lindsay Helstone    
Alyshia Kavehercy 1.20 4.01
Shania Maarouf   5.31
Mijntje Marees    
Luna Meijer 1.35 3.54
Ileana Meijer 1.00 4.04
Charlotte Meurs 1.20 4.01
Roxy Mijzen 0.95 4.48
Keira Mulder 0.90 4.57
Danique Verweij 0.90 5.54
Annika Vletter 0.85 5.25
Luna Willemse 1.10  
       
Tycho Bakker    
Jim Baltus 1.05 4.53
Bas Bekebrede    
Yoeri Boer 1.1 4.19
Yarno Dijkman 1.25 4.12
Merlijn Goor 0.85  
Enzo Hagen    
Jerre Heijnis 0.9 4.46
Beau Kokmeijer    
Joey Veen 1.15 5.16
Aodhán Wadey   3.52