Uitslagen van de avondinstuif op 14 september 2012


Jongens junioren D

80 meter, 5 deelnemers

Pos. Naam Geboren Vereniging Resultaat
1 Wezelenburg, Sjoerd 06-01-1999 AV Lycurgus 11.43
2 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV Nea Volharding 11.53
3 Hon, Jasper de 08-11-1999 Kombijsport 11.70
4 Tolboom, Jens 23-06-1999 AV Nea Volharding 12.33
5 Arensman, Thomas 24-04-2000 AV Nea Volharding 12.61

1000m, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Anderiessen, Bram 01-08-1999 AKU 2.55.70

Kogel, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Wezelenburg, Sjoerd 06-01-1999 AV Lycurgus 10.13
2 Krogt, Jarno van der 17-12-2000 ARV Ilion 8.94

Speer, 6 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Wezelenburg, Sjoerd 06-01-1999 AV Lycurgus 29.43
2 Kohlhoff, Ramon 11-04-1999 AV Nea Volharding 28.02
3 Anderiessen, Thijs 12-12-2000 AKU 26.09
4 Krogt, Jarno van der 17-12-2000 ARV Ilion 24.81
5 Tolboom, Jens 23-06-1999 AV Nea Volharding 23.84
6 Arensman, Thomas 24-04-2000 AV Nea Volharding 19.06

 


Meisjes junioren D

60 meter, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Hoogland, Megan 04-07-1999 AV Hollandia 9.07
2 Bree, Noor van 02-06-1999 AV Hollandia 9.79

1000 meter, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Loo, Jaimy van der 26-08-2000 De Spartaan 3.12.57
2 Schouw, Isa 27-01-1999 KAV Holland 3.27.35

Kogel, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Hoogland, Megan 04-07-1999 AV Hollandia 11.15

Speer, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Hoogland, Megan 04-07-1999 AV Hollandia 19.62
2 Bree, Noor van 02-06-1999 AV Hollandia dns

 


Jongens junioren C

100 meter, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 12.36
2 Tjepkema, Mats 06-07-1998 AAC 12.72

Speer, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Tjepkema, Mats 06-07-1998 AAC 33.39

150 meter, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Wiltink, Job 02-12-1997 KAV Holland 18.56
2 Fischer, Henrik 07-05-1998 Haag Atletiek 18.74

Polshoog, 5 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Deudekom, Sjoerd van 10-04-1997 AV Lycurgus 3.70
2 Boer, Ruben den 18-02-1997 AV Edam 3.00
3 Gaitanis, Chris 18-05-1997 AV Horror 2.70
4 Vloothuis, Iko 25-04-1998 AAC 2.50
  Beek, Philip van de 11-10-2000 Phanos dns

1000 meter, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Schoonebeek, Sven 30-01-1997 AV Castricum 2.45.09

 


Meisjes junioren C

1000 meter, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Zwiers, Demi 22-01-1998 KAV Holland 3.04.63
2 Glazenborg, Leonie 20-06-1998 AV Aquilo 3.12.21

Polshoog, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Bosma, Minke 07-03-1997 AV Lycurgus 2.50

 


Jongens junioren B

1500 meter, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Hensbergen, Chris van 30-09-1995 AV Suomi 4.26.90
2 Donse, Daniel 24-10-1995 AV Haarlemmermeer 4.31.69

Polshoog, 5 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Wolbink, Boris 20-03-1995 AAC 3.90
2 Dingemanse, Donald 16-05-1995 AV 1923 3.70
3 Roodenburg, Lenaart 08-04-1996 Phanos 3.60
4 Jansen, Bas 04-01-1996 AV Lycurgus 3.10
5 Bruyne, Jesse de 04-08-1996 AV Lycurgus 2.30

Kogel, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Jong, Matthijs 26-03-1996 SAV 13.00
2 Crimpen, Oscar van 10-09-1996 SAV 12.29

Speer, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Jong, Matthijs 26-03-1996 SAV 50.34
2 Crimpen, Oscar van 10-09-1996 SAV 41.13

 


Meisjes junioren B

100 meter, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Klaassen, Lentine 18-04-1995 AV Castricum 14.11

Polshoog, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Meester, Noortje 14-09-1996 AV NEA-Volharding 2.80
2 Jaarsma, Eva 13-04-1996 AV Lycurgus 2.80

Kogel, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Klaassen, Lentine 18-04-1995 AV Castricum 12.02

Speer, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Klaassen, Lentine 18-04-1995 AV Castricum 34.35

 


Jongens junioren A

1500 meter, 3 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Buller, Jeroen 22-11-1993 AV Haarlem 4.07.28
2 Rademaker, Lars 06-09-1993 AV Haarlemmermeer 4.29.75
3 Bouchier, Remco 14-02-1994 AV Haarlemmermeer 4.30.53

Polshoog, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Lam, Daniël 03-10-1994 Phanos 3.70

 


Meisjes junioren A

100 meter, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 15.00

Polshoog, 2 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Visser, Ineke 30-08-1994 AV Heerenveen 2.70
2 Koning, Sophie 06-08-1994 AV Edam 2.50

Kogel, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Bout, Dion 10-07-1994 AV Lycurgus 8.60

Speer, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Floris, Lonneke 30-04-1993 AV Lycurgus 30.89

 


Mannen Senioren

1500 meter, 4 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Enden, Simon van den 05-09-1974 AV Phoenix 4.21.12
2 Moinat, Maxim 20-03-1991 AV Haarlemmermeer 4.22.02
3 Ommen, Maarten van 07-07-1980 AV Phoenix 4.22.82
4 Poll, Maarten van der 24-08-1974 Loopgroep PK 5.07.11

Polshoog, 4 deelnemers

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Veenker, Dennis 23-08-1992 AV Lionitas 4.30
2 Oort, Eddy van 31-05-1983 AV '40 3.90
3 Leeuwen, Ivo van 27-04-1991 AV Atos 3.80
4 Daalhuisen, Bart 30-03-1985 AV Hollandia 3.70

 


Vrouwen Senioren

Polshoog, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Boland, Melinde 21-05-1988 Rotterdam Atletiek 2.90

Kogel, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 9.04

Speer, 1 deelnemer

P Naam Geb.Dat. Vereniging Resultaat
1 Zeilmaker, Ilona 11-05-1981 AV Suomi 29.84

Evenementen

 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Mrt 2018 | dec.2017 | jun.2017 |