Zaterdag 17 mei 2014 - 2e Pupillencompetitie, Purmerend

Zonnig, 21 graden, zwakke nw wind.

  Verslag over de NEA pupillen

 

JpupC MpupC JpupB MpupB JpupA1 JpupA2 MpupA1 MpupA2

 

Jongens mini

4x40m2 Teams
1 DEM-1 33.44 sec  
2 DEM-2 37.63 sec  

 

plNaamVerenigingGeb.40mVerspringenBalwerpenPunten
1 Mostafa al bayati AV NEA Volharding 2007 7.80 2.47 15.10 848
2 Tijl Oostendorp DEM 2007 8.05 2.66 14.73 837
3 Gijs Baneman DEM 2007 9.67 2.52 18.93 648
4 Tim Brinkhof AV NEA Volharding 2007 8.82 2.42 12.34 631
5 Rowan de Wit AV NEA Volharding 2007 9.12 2.20 14.11 576
6 Yoeri Lammers DEM 2007 9.11 2.24 9.89 509
7 Sam van Ooijen DEM 2007 8.83 1.98 10.38 504
8 Alex de Best DEM 2007 9.02 1.97 6.12 383
9 Xavier Silo AV Lycurgus 2007 9.67 2.06 7.83 361
10 Thomas Rikmenspoel DEM 2007 9.65 1.87 8.66 343
11 Ivan Nillesen AV NEA Volharding 2007 9.71 1.80 5.28 241
12 Thijmen Vermeulen AV Lycurgus 2007 10.00 1.60 5.40 172
13 Thijn Koerhuis DEM 2007 10.89 1.75 5.61 120
14 Dylan Maas AV Lycurgus 2007 dns dns dns 0
15 Tijn Telder DEM 2007 dns dns dns 0

 

600m15 deelnemer(s)
1 300 al bayati, Mostafa 2007 AV NEA Volharding 2.23.58 min  
2 315 Oostendorp, Tijl 2007 DEM 2.25.82 min  
3 314 Baneman, Gijs 2007 DEM 2.34.58 min  
4 248 Brinkhof, Tim 2007 AV NEA Volharding 2.47.85 min  
5 313 Best, Alex de 2007 DEM 2.50.90 min  
6 250 Wit, Rowan de 2007 AV NEA Volharding 2.50.95 min  
7 311 Ooijen, Sam van 2007 DEM 2.57.12 min  
8 460 Silo, Xavier 2007 AV Lycurgus 3.05.97 min  
9 312 Rikmenspoel, Thomas 2007 DEM 3.07.15 min  
10 461 Vermeulen, Thijmen 2007 AV Lycurgus 3.08.77 min  
11 249 Nillesen, Ivan 2007 AV NEA Volharding 3.26.08 min  
12 310 Koerhuis, Thijn 2007 DEM 3.37.94 min  
- 316 Lammers, Yoeri 2007 DEM dnf min  
- 317 Telder, Tijn 2007 DEM dns min  
- 459 Maas, Dylan 2007 AV Lycurgus dns min  

 


Meisjes mini

4x40m2 Teams
1 LYC 34.87 sec  
- DEM dns sec  

 

plNaamVerenigingGeb.40mVerspringenBalwerpenPunten
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 2007 7.48 3.17 15.05 1047
2 Fiene Rosendaal DEM 2007 7.61 3.07 13.76 980
3 Britt de Graaf DEM 2007 8.21 2.47 9.80 683
4 Julie Rupprecht AV Lycurgus 2007 8.58 2.50 10.31 643
5 Mireille Ketel AV Lycurgus 2007 9.15 2.33 10.00 524
6 Irina Schuster AV Lycurgus 2007 9.70 2.65 9.66 514
7 Yenthe Boll AV Lycurgus 2007 8.80 1.90 9.61 478
8 Iris Kratzschmar DEM 2007 9.00 2.14 7.93 462
9 Noor Jansma AV Lycurgus 2007 9.68 2.09 7.92 368
10 Mylene Hagnauer AV Lycurgus 2007 9.42 1.84 3.92 243
11 Lara Bouhdada Av Lycurgus 2007 dns 0.80 dns 0
12 Lois Cruiming DEM 2007 dns dns dns 0

 

600m12 deelnemer(s)
1 410 Loomans, Sanne 2007 AV Lycurgus 2.19.02 min  
2 360 Rosendaal, Fiene 2007 DEM 2.19.05 min  
3 411 Rupprecht, Julie 2007 AV Lycurgus 2.27.68 min  
4 359 Graaf, Britt de 2007 DEM 2.37.75 min  
5 412 Schuster, Irina 2007 AV Lycurgus 3.03.66 min  
6 406 Boll, Yenthe 2007 AV Lycurgus 3.04.26 min  
7 407 Hagnauer, Mylene 2007 AV Lycurgus 3.08.48 min  
8 409 Ketel, Mireille 2007 AV Lycurgus 3.10.39 min  
- 358 Kratzschmar, Iris 2007 DEM dns min  
- 304 Bouhdada, Lara 2007 Av Lycurgus dns min  
- 408 Jansma, Noor 2007 AV Lycurgus dns min  
- 361 Cruiming, Lois 2007 DEM dns min  

 


Jongens pupillen C

4x40m6 Teams
1 DEM-1 29.06 sec  
2 DEM-2 30.57 sec  
3 LYC-1 32.37 sec  
4 LYC-3 33.24 sec  
5 LYC-2 33.25 sec  
- DEM-3 dns sec  

 

plNaamVerenigingGeb.40mVerspringenBalwerpenPunten
1 Sam van de Aar DEM 2006 7.45 3.16 29.91 1251
2 Syp Luitwieler DEM 2006 7.39 3.25 19.47 1148
3 Sven Gelderen AV Lycurgus 2006 7.73 3.22 20.79 1096
4 Boris Borgmann DEM 2006 7.84 3.01 21.73 1046
5 Raul D'Mattos AC Waterland 2006 8.10 3.00 23.47 1023
6 Timo vd Molen AV NEA VolHarding 2006 7.70 3.05 14.93 980
7 Bram Braak DEM 2006 8.12 2.90 21.93 980
8 Casper van der Putte AV NEA Volharding 2006 8.02 2.89 19.77 964
9 Ilias Toutziarakis DEM 2006 7.76 3.12 13.80 964
10 Luke Jonker AV Lycurgus 2006 8.15 2.71 19.58 905
11 Luca Westen DEM 2006 8.05 2.68 18.84 904
12 Vanya Lubbers DEM 2006 8.05 2.72 11.68 796
13 Jannes Boone AV Lycurgus 2006 8.25 2.61 13.94 781
14 Jop Dirkson AV Lycurgus 2006 8.05 2.45 13.45 773
15 David Rikmenspoel DEM 2006 8.47 2.48 16.21 758
16 Odin Gijzemijter AV Lycurgus 2006 8.12 2.57 10.42 731
17 Rick Rous AC Waterland 2006 8.51 2.61 12.45 716
18 Wessel Groen AV NEA Volharding 2006 8.67 2.55 14.06 707
19 Mike Kooijman AV NEA Volharding 2006 8.46 2.36 13.20 686
20 Javier Melk Boekel AV Lycurgus 2006 8.49 2.54 10.62 671
21 Luke Schermerhorn AV Lycurgus 2006 8.55 2.54 8.98 629
22 Lars Streuer DEM 2006 9.03 2.40 11.13 575
23 Thijme Maas AV Lycurgus 2006 8.95 2.47 7.72 530
24 Sem van Heijningen AV Lycurgus 2006 9.18 2.29 10.84 529
25 Max Swagerman AV Lycurgus 2006 8.84 2.01 9.21 485
26 Koen Bouwmeester AV Lycurgus 2006 9.83 1.89 12.17 396
27 Jelmer Land AV Lycurgus 2006 9.08 2.24 4.83 394
28 Cephas Rouwhorst AV Lycurgus 2006 10.05 1.80 9.86 310
29 Stijn Wilbrink DEM 2006 dns dns dns 0
30 Bram van de Berg DEM 2006 dns dns dns 0
31 Donny de Haan AV Lycurgus 2006 dns dns dns 0
32 Sybren Kleijn DEM 2006 dns dns dns 0

 

600m32 deelnemer(s)
1 305 Molen, Timo vd 2006 AV NEA VolHarding 2.10.81 min  
2 319 Westen, Luca 2006 DEM 2.15.26 min  
3 465 Gelderen, Sven 2006 AV Lycurgus 2.16.17 min  
4 326 Aar, Sam van de 2006 DEM 2.19.31 min  
5 325 Braak, Bram 2006 DEM 2.26.24 min  
6 472 Melk Boekel, Javier 2006 AV Lycurgus 2.27.99 min  
7 462 Boone, Jannes 2006 AV Lycurgus 2.31.73 min  
8 474 Schermerhorn, Luke 2006 AV Lycurgus 2.33.39 min  
9 471 Maas, Thijme 2006 AV Lycurgus 2.37.04 min  
10 464 Dirkson, Jop 2006 AV Lycurgus 2.37.05 min  
11 320 Rikmenspoel, David 2006 DEM 2.40.58 min  
12 256 Groen, Wessel 2006 AV NEA Volharding 2.42.36 min  
13 176 Rous, Rick 2006 AC Waterland 2.44.03 min  
14 323 Toutziarakis, Ilias 2006 DEM 2.44.04 min  
15 257 Kooijman, Mike 2006 AV NEA Volharding 2.50.76 min  
16 469 Jonker, Luke 2006 AV Lycurgus 2.52.94 min  
17 258 Putte, Casper van der 2006 AV NEA Volharding 2.53.45 min  
18 463 Bouwmeester, Koen 2006 AV Lycurgus 2.55.32 min  
19 466 Gijzemijter, Odin 2006 AV Lycurgus 2.55.36 min  
20 322 Streuer, Lars 2006 DEM 2.56.52 min  
21 318 Lubbers, Vanya 2006 DEM 3.02.71 min  
22 158 D'Mattos, Raul 2006 AC Waterland 3.04.00 min  
23 468 Heijningen, Sem van 2006 AV Lycurgus 3.04.27 min  
24 475 Swagerman, Max 2006 AV Lycurgus 3.19.64 min  
25 473 Rouwhorst, Cephas 2006 AV Lycurgus 3.22.16 min  
- 470 Land, Jelmer 2006 AV Lycurgus dns min  
- 327 Borgmann, Boris 2006 DEM dns min  
- 324 Wilbrink, Stijn 2006 DEM dns min  
- 321 Berg, Bram van de 2006 DEM dns min  
- 467 Haan, Donny de 2006 AV Lycurgus dns min  
- 329 Kleijn, Sybren 2006 DEM dns min  
- 328 Luitwieler, Syp 2006 DEM dns min  

 


Meisjes pupillen C

4x40m6 Teams
1 DEM-1 28.90 sec  
2 DEM-2 29.79 sec  
3 LYC-1 31.74 sec  
4 NEA 33.77 sec  
5 DEM-3 33.78 sec  
6 LYC-2 37.44 sec  

 

plNaamVerenigingGeb.40mVerspringenBalwerpenPunten
1 Leone de Graaf DEM 2006 7.34 3.22 21.48 1180
2 Lizzy Lieverst DEM 2006 7.42 3.20 13.85 1045
3 Nikki Lagrand DEM 2006 7.60 2.89 11.90 914
4 Brenda de Vos AV NEA Volharding 2006 7.73 2.57 15.63 889
5 Isa Schram DEM 2006 7.73 2.93 10.38 869
6 Jeslyn Doran AV NEA Volharding 2006 7.49 2.39 11.52 828
7 Rianne Kooij DEM 2006 8.23 2.82 11.47 783
8 Silje Riemsdijk DEM 2006 8.09 2.95 8.13 764
9 Lente Spitzen AV Lycurgus 2006 7.98 2.30 13.84 762
10 Dominique Beentjes DEM 2006 7.75 2.67 7.69 756
11 Noelle Veraart AV Lycurgus 2006 7.88 2.51 9.62 743
12 Jente Potma DEM 2006 8.30 2.63 10.79 721
13 Joy Kuiper AC Waterland 2006 8.48 2.63 11.88 713
14 Babette Ketel AV Lycurgus 2006 8.28 2.38 10.10 660
15 Nora Bos AV Lycurgus 2006 8.77 2.41 13.24 651
16 Nienke Mast AV NEA Volharding 2006 8.52 2.34 10.15 616
17 Sophie Bergman AV NEA Volharding 2006 8.80 2.36 11.70 610
18 Pleun Boon AV Lycurgus 2006 8.68 2.27 11.14 599
19 Zoe Kleine DEM 2006 8.41 2.41 7.75 597
20 Zoe Couwenberg AC Waterland 2006 8.49 2.18 10.35 593
21 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2006 8.89 2.49 10.01 591
22 Anne Koerhuis DEM 2006 8.51 2.39 8.25 589
23 Laura Babucci AV NEA Volharding 2006 8.72 2.38 9.40 580
24 Susan Boellaard DEM 2006 8.65 2.29 8.15 546
25 Lucia Blokzijl AV Lycurgus 2006 8.43 2.20 7.41 544
26 Erzsi Dhiel AV Lycurgus 2006 8.61 2.23 7.92 535
27 Eveline Krom DEM 2006 8.90 2.22 9.84 532
28 Zara Sakalli AV Lycurgus 2006 8.54 2.12 6.45 488
29 Esmee Beentjes AV Lycurgus 2006 9.47 2.05 7.75 381
30 Leonie Deumers AV Lycurgus 2006 dns dns dns 0
31 Anna van de Minkelis DEM 2006 dns dns dns 0

 

600m31 deelnemer(s)
1 423 Veraart, Noelle 2006 AV Lycurgus 2.19.65 min  
2 255 Vos, Brenda de 2006 AV NEA Volharding 2.20.12 min  
3 364 Schram, Isa 2006 DEM 2.26.41 min  
4 370 Graaf, Leone de 2006 DEM 2.27.27 min  
5 363 Lagrand, Nikki 2006 DEM 2.27.87 min  
6 372 Beentjes, Dominique 2006 DEM 2.30.56 min  
7 254 Mast, Nienke 2006 AV NEA Volharding 2.30.65 min  
8 160 Couwenberg, Zoe 2006 AC Waterland 2.31.07 min  
9 367 Lieverst, Lizzy 2006 DEM 2.31.73 min  
10 159 Kuiper, Joy 2006 AC Waterland 2.33.36 min  
11 414 Blokzijl, Lucia 2006 AV Lycurgus 2.36.64 min  
12 253 Doran, Jeslyn 2006 AV NEA Volharding 2.39.18 min  
13 415 Boon, Pleun 2006 AV Lycurgus 2.40.42 min  
14 251 Babucci, Laura 2006 AV NEA Volharding 2.41.72 min  
15 416 Bos, Nora 2006 AV Lycurgus 2.41.73 min  
16 362 Koerhuis, Anne 2006 DEM 2.42.65 min  
17 369 Riemsdijk, Silje 2006 DEM 2.45.62 min  
18 366 Potma, Jente 2006 DEM 2.51.43 min  
19 419 Ketel, Babette 2006 AV Lycurgus 2.54.81 min  
20 421 Sakalli, Zara 2006 AV Lycurgus 2.59.48 min  
21 420 Plas, Lindsey van der 2006 AV Lycurgus 3.00.21 min  
22 368 Kleine, Zoe 2006 DEM 3.08.65 min  
23 422 Spitzen, Lente 2006 AV Lycurgus 3.09.23 min  
24 413 Beentjes, Esmee 2006 AV Lycurgus 3.10.33 min  
25 371 Krom, Eveline 2006 DEM 3.13.85 min  
26 418 Dhiel, Erzsi 2006 AV Lycurgus 3.18.98 min  
- 302 Boellaard, Susan 2006 DEM dns min  
- 252 Bergman, Sophie 2006 AV NEA Volharding dns min  
- 365 Kooij, Rianne 2006 DEM dns min  
- 417 Deumers, Leonie 2006 AV Lycurgus dns min  
- 373 Minkelis, Anna van de 2006 DEM dns min  

 


Jongens pupillen B

4x40m9 Teams
1 LYC-1 27.18 sec  
2 DEM-1 27.48 sec  
3 DEM-2 27.51 sec  
4 NEA 28.15 sec  
5 LYC-2 28.69 sec  
6 DEM-3 29.80 sec  
7 LYC-4 31.51 sec  
8 LYC-5 32.36 sec  
9 LYC-3 32.57 sec  

 

plNaamVerenigingGeb.40mVerspringenBalwerpenPunten
1 Jelle Groen AV NEA Volharding 2005 7.07 3.80 24.85 1396
2 Milan Dias Gago AV NEA Volharding 2005 7.35 3.36 29.29 1304
3 Chris van de Meij DEM 2005 6.95 3.40 19.43 1269
4 Joris Cotterink AV Lycurgus 2005 7.42 3.48 23.41 1242
5 Teun de Koning DEM 2005 7.29 3.21 21.09 1183
6 Damian Paap DEM 2005 7.33 3.37 16.62 1142
7 Kris Linsen DEM 2005 7.76 3.13 25.70 1137
8 Zack Rot AV Lycurgus 2005 7.36 3.40 16.21 1135
9 Timen Kok AV NEA Volharding 2005 7.73 3.38 21.00 1130
10 Jonne Roos AV Lycurgus 2005 7.59 3.18 21.48 1123
11 Senna Kracht AV Lycurgus 2005 7.81 3.25 20.53 1084
12 Enzo Hagen AV NEA Volharding 2005 7.70 3.10 21.17 1083
13 Finn Castricum AV Lycurgus 2005 7.88 3.16 20.58 1054
14 Daan razijn DEM 2005 7.49 3.50 11.28 1045
15 Miquel Kemna de la Iglesia AV Lycurgus 2005 7.78 2.89 20.03 1010
16 Zap Avis AV Lycurgus 2005 7.84 3.03 18.48 1005
17 Morris Marcus DEM 2005 7.37 2.80 15.04 995
18 Koen Rosendaal DEM 2005 8.05 2.99 20.14 984
19 Sil Westenbrink AV Lycurgus 2005 7.47 2.97 13.28 979
20 Yarno Dijkman AV NEA Volharding 2005 7.45 3.03 12.28 978
21 Twan Spuijbroek DEM 2005 7.82 3.02 15.96 968
22 Bas Bekebrede AV NEA Volharding 2005 8.12 3.10 17.13 951
23 Stef Aldes DEM 2005 7.98 2.64 19.89 923
24 Gijs van Oostenbrugge AV Lycurgus 2005 7.40 2.53 14.27 922
25 Joey van der plas AV Lycurgus 2005 8.07 2.77 14.90 858
26 Bjorn Boll AV Lycurgus 2005 7.91 2.90 10.49 833
27 Jochem van de Vlekkert DEM 2005 8.15 2.48 16.05 806
28 Morris Rietmann AV Lycurgus 2005 8.03 2.74 11.68 804
29 Jeroen Havink AV Lycurgus 2005 8.39 2.70 14.63 789
30 Twan Tuininga AV Lycurgus 2005 8.20 2.55 14.19 782
31 Gijs Valkhoff AV Lycurgus 2005 8.36 2.51 15.44 768
32 Ferron Sio AV Lycurgus 2005 8.54 2.74 13.46 754
33 Shawn Dokter AV Lycurgus 2005 7.76 2.99 dns 716
34 Kristian Verwoerd AV Lycurgus 2005 8.30 2.53 9.08 667
35 Senna van de Stoep DEM 2005 8.23 2.40 9.62 663
36 Robin Kriek AV Lycurgus 2005 8.75 2.72 9.91 655
37 Merlijn van Goor AV NEA Volharding 2005 7.88 2.67 dns 630
38 Senne van Riemsdijk DEM 2005 8.86 2.27 13.38 613
39 Twan heuft AV Lycurgus 2005 9.01 1.95 12.40 512
40 Bas Frelier AV Lycurgus 2005 dns dns dns 0
41 Rens Kraakman DEM 2005 dns dns dns 0
42 Daniel Meser AV Lycurgus 2005 dns dns dns 0
43 Ruber Brasser DEM 2005 dns dns dns 0

 

1000m43 deelnemer(s)
1 272 Hagen, Enzo 2005 AV NEA Volharding 3.49.27 min  
2 271 Groen, Jelle 2005 AV NEA Volharding 3.54.11 min  
3 497 Westenbrink, Sil 2005 AV Lycurgus 3.55.59 min  
4 268 Dias Gago, Milan 2005 AV NEA Volharding 4.00.81 min  
5 479 Cotterink, Joris 2005 AV Lycurgus 4.05.40 min  
6 478 Castricum, Finn 2005 AV Lycurgus 4.07.62 min  
7 491 Roos, Jonne 2005 AV Lycurgus 4.09.97 min  
8 267 Bekebrede, Bas 2005 AV NEA Volharding 4.11.79 min  
9 334 Rosendaal, Koen 2005 DEM 4.12.75 min  
10 485 Kracht, Senna 2005 AV Lycurgus 4.12.76 min  
11 488 Oostenbrugge, Gijs van 2005 AV Lycurgus 4.14.43 min  
12 332 Marcus, Morris 2005 DEM 4.16.17 min  
13 492 Rot, Zack 2005 AV Lycurgus 4.19.16 min  
14 335 Paap, Damian 2005 DEM 4.19.31 min  
15 337 razijn, Daan 2005 DEM 4.21.87 min  
16 270 Goor, Merlijn van 2005 AV NEA Volharding 4.24.69 min  
17 330 Meij, Chris van de 2005 DEM 4.27.56 min  
18 484 Kemna de la Iglesia, Miquel 2005 AV Lycurgus 4.28.06 min  
19 477 Boll, Bjorn 2005 AV Lycurgus 4.28.75 min  
20 273 Kok, Timen 2005 AV NEA Volharding 4.28.96 min  
21 343 Stoep, Senna van de 2005 DEM 4.29.11 min  
22 476 Avis, Zap 2005 AV Lycurgus 4.29.79 min  
23 338 Koning, Teun de 2005 DEM 4.29.89 min  
24 336 Vlekkert, Jochem van de 2005 DEM 4.30.25 min  
25 269 Dijkman, Yarno 2005 AV NEA Volharding 4.30.56 min  
26 339 Linsen, Kris 2005 DEM 4.31.01 min  
27 333 Spuijbroek, Twan 2005 DEM 4.31.90 min  
28 486 Kriek, Robin 2005 AV Lycurgus 4.32.95 min  
29 496 Verwoerd, Kristian 2005 AV Lycurgus 4.34.51 min  
30 489 plas, Joey van der 2005 AV Lycurgus 5.04.22 min  
31 482 Havink, Jeroen 2005 AV Lycurgus 5.11.74 min  
32 342 Aldes, Stef 2005 DEM 5.21.08 min  
33 493 Sio, Ferron 2005 AV Lycurgus 5.30.96 min  
34 483 heuft, Twan 2005 AV Lycurgus 5.34.83 min  
35 341 Riemsdijk, Senne van 2005 DEM 5.51.63 min  
- 495 Valkhoff, Gijs 2005 AV Lycurgus dns min  
- 494 Tuininga, Twan 2005 AV Lycurgus dns min  
- 331 Brasser, Ruber 2005 DEM dns min  
- 480 Dokter, Shawn 2005 AV Lycurgus dns min  
- 340 Kraakman, Rens 2005 DEM dns min  
- 481 Frelier, Bas 2005 AV Lycurgus dns min  
- 490 Rietmann, Morris 2005 AV Lycurgus dns min  
- 487 Meser, Daniel 2005 AV Lycurgus dns min  

 


Meisjes pupillen B

4x40m7 Teams
1 DEM-1 28.91 sec  
2 NEA-1 29.06 sec  
3 ACW 29.39 sec  
4 LYC-2 30.85 sec  
5 NEA-2 32.07 sec  
6 LYC-1 33.14 sec  
- DEM-2 dns sec  

 

plNaamVerenigingGeb.40mVerspringenBalwerpenPunten
1 Yvana pol DEM 2005 7.04 3.40 19.42 1249
2 Luna Meijer AV NEA Volharding 2005 6.70 3.75 9.73 1236
3 Fleur Molenaar AV Lycurgus 2005 7.70 3.25 13.69 999
4 Donna Morauw AC Waterland 2005 7.66 2.97 13.71 951
5 Jayda Essenberg AC Waterland 2005 7.70 2.89 13.72 928
6 Ileana Meijer AV NEA Volharding 2005 7.81 2.77 13.63 882
7 Anne Taatske Palenstijn DEM 2005 7.68 2.96 9.74 871
8 Jolie Pepping AV Lycurgus 2005 7.96 2.73 14.73 867
9 Noa van Langen AV Lycurgus 2005 8.09 2.83 11.39 806
10 Jet Commandeur DEM 2005 7.88 2.58 10.43 773
11 Myrthe Ursem AV Lycurgus 2005 8.06 2.56 10.91 748
12 Femke Havenkort AV Lycurgus 2005 8.25 2.66 10.86 736
13 Nynke Kooij AV Lycurgus 2005 8.37 2.58 12.39 730
14 Sorcha Bijl AV NEA Volharding 2005 8.64 2.69 13.30 727
15 Emma Arensman AC Waterland 2005 8.05 2.34 11.18 710
16 Tania Willemse DEM 2005 8.27 2.51 10.77 702
17 Nina Jansma AV Lycurgus 2005 8.23 2.58 9.20 690
18 Roxy Mijzen AV NEA Volharding 2005 8.62 2.37 14.41 684
19 Katie Fields AC Waterland 2005 8.37 2.56 10.07 682
20 Keira Mulder AV NEA Volharding 2005 8.72 2.40 13.92 668
21 Nancy Patiwael AV NEA Volharding 2005 8.52 2.43 9.18 615
22 Lindsey Fenger DEM 2005 8.50 2.38 7.41 569
23 Esmeralda van de Berg DEM 2005 8.91 2.46 9.32 568
24 Annika Vletter AV NEA Volharding 2005 8.83 2.27 6.62 480
25 Liselot van Ooijen AV Lycurgus 2005 9.32 2.28 6.54 416
26 Yasmin Bouhdada Av Lycurgus 2005 9.22 1.61 9.23 356
27 Julia Emmer DEM 2005 dns dns dns 0
28 Tessa Veldhuys DEM 2005 dns dns dns 0

 

1000m28 deelnemer(s)
1 378 pol, Yvana 2005 DEM 4.01.52 min  
2 377 Commandeur, Jet 2005 DEM 4.06.73 min  
3 164 Morauw, Donna 2005 AC Waterland 4.09.58 min  
4 261 Meijer, Ileana 2005 AV NEA Volharding 4.21.58 min  
5 262 Meijer, Luna 2005 AV NEA Volharding 4.23.39 min  
6 427 Langen, Noa van 2005 AV Lycurgus 4.28.08 min  
7 426 Kooij, Nynke 2005 AV Lycurgus 4.32.48 min  
8 376 Taatske Palenstijn, Anne 2005 DEM 4.34.39 min  
9 162 Essenberg, Jayda 2005 AC Waterland 4.39.31 min  
10 429 Molenaar, Fleur 2005 AV Lycurgus 4.39.47 min  
11 380 Fenger, Lindsey 2005 DEM 4.42.76 min  
12 424 Havenkort, Femke 2005 AV Lycurgus 4.43.70 min  
13 163 Fields, Katie 2005 AC Waterland 4.46.07 min  
14 161 Arensman, Emma 2005 AC Waterland 4.51.91 min  
15 431 Ursem, Myrthe 2005 AV Lycurgus 4.55.23 min  
16 259 Bijl, Sorcha 2005 AV NEA Volharding 5.00.42 min  
17 264 Mulder, Keira 2005 AV NEA Volharding 5.01.71 min  
18 265 Patiwael, Nancy 2005 AV NEA Volharding 5.08.88 min  
19 266 Vletter, Annika 2005 AV NEA Volharding 5.09.17 min  
20 375 Berg, Esmeralda van de 2005 DEM 5.12.68 min  
21 263 Mijzen, Roxy 2005 AV NEA Volharding 5.12.69 min  
22 379 Willemse, Tania 2005 DEM 5.21.20 min  
23 428 Ooijen, Liselot van 2005 AV Lycurgus 5.37.61 min  
- 303 Bouhdada, Yasmin 2005 Av Lycurgus dns min  
- 430 Pepping, Jolie 2005 AV Lycurgus dns min  
- 381 Emmer, Julia 2005 DEM dns min  
- 374 Veldhuys, Tessa 2005 DEM dns min  
- 425 Jansma, Nina 2005 AV Lycurgus dns min  

 


Jongens pupillen A (1e jaars)

4x60m5 Teams
1 LYC-1 37.19 sec  
2 DEM-1 37.38 sec  
3 LYC-2 40.59 sec  
4 DEM-2 40.84 sec  
5 LYC-3 42.44 sec  

 

plNaamVerenigingGeb.60mHoogspringenBalwerpenPunten
1 Mirco Gramsma AV NEA Volharding 2004 10.00 1.20 25.36 1356
2 BArt Hoogmoed AV Lycurgus 2004 9.74 1.15 22.42 1322
3 Dennis Schaap DEM 2004 10.14 1.15 23.76 1277
4 Jelle Muller AV Lycurgus 2004 9.90 1.05 26.40 1274
5 Tobias Janssens DEM 2004 9.97 1.05 22.97 1220
6 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 2004 10.67 1.10 25.40 1187
7 Jesse Looren de Jong AV Lycurgus 2004 10.03 1.15 15.87 1181
8 Thijmen Kratzschmar DEM 2004 10.52 1.00 26.34 1145
9 Luuk Kooij DEM 2004 10.02 1.05 16.72 1123
10 Sahid Haddache DEM 2004 11.14 1.05 25.11 1085
11 Ot van der Wolf AV Lycurgus 2004 10.51 1.05 18.19 1073
12 Jort Lorinc DEM 2004 10.85 1.00 22.34 1050
13 Thom Schoorl AV Lycurgus 2004 10.61 1.00 18.89 1034
14 Wesley Beentjes AV Lycurgus 2004 11.04 1.05 17.83 998
15 Thomas Wals AV Lycurgus 2004 10.62 1.00 15.26 976
16 Bianu Jongejans AV Lycurgus 2004 10.61 1.00 14.65 968
17 Merijn Rober DEM 2004 10.65 1.00 13.59 944
18 Tigo van er Werf AV Lycurgus 2004 11.75 1.00 17.95 879
19 Casper Meulenberg DEM 2004 11.77 0.95 20.39 876
20 Guus Streuer DEM 2004 11.61 1.05 14.22 873
21 Quintin Smit AV Lycurgus 2004 11.32 0.95 16.13 865
22 Olivier Dam AV Lycurgus 2004 11.44 0.85 12.21 711
23 Pelle Andringa Ac Waterland 2003 dns dns dns 0
24 Jesse Bodaar AV Lycurgus 2004 dns dns dns 0
25 Toon van Vuuren DEM 2004 dns dns dns 0

 

1000m25 deelnemer(s)
1 178 Hoogmoed, BArt 2004 AV Lycurgus 3.31.20 min  
2 307 Haddache, Sahid 2004 DEM 3.44.08 min  
3 184 Steenbakker, Wesley 2004 AV Lycurgus 3.50.86 min  
4 348 Schaap, Dennis 2004 DEM 3.54.93 min  
5 181 Muller, Jelle 2004 AV Lycurgus 3.55.92 min  
6 182 Schoorl, Thom 2004 AV Lycurgus 4.01.72 min  
7 291 Gramsma, Mirco 2004 AV NEA Volharding 4.03.98 min  
8 498 Beentjes, Wesley 2004 AV Lycurgus 4.17.03 min  
9 180 Looren de Jong, Jesse 2004 AV Lycurgus 4.17.79 min  
10 351 Kratzschmar, Thijmen 2004 DEM 4.18.55 min  
11 344 Janssens, Tobias 2004 DEM 4.22.81 min  
12 350 Kooij, Luuk 2004 DEM 4.24.15 min  
13 349 Rober, Merijn 2004 DEM 4.28.66 min  
14 346 Streuer, Guus 2004 DEM 4.36.17 min  
15 179 Jongejans, Bianu 2004 AV Lycurgus 4.36.81 min  
16 500 Dam, Olivier 2004 AV Lycurgus 4.36.95 min  
17 186 Werf, Tigo van er 2004 AV Lycurgus 4.46.96 min  
18 187 Wolf, Ot van der 2004 AV Lycurgus 4.48.30 min  
19 183 Smit, Quintin 2004 AV Lycurgus 5.05.30 min  
20 308 Meulenberg, Casper 2004 DEM 5.30.95 min  
- 301 Andringa, Pelle 2003 Ac Waterland dns min  
- 347 Vuuren, Toon van 2004 DEM dns min  
- 499 Bodaar, Jesse 2004 AV Lycurgus dns min  
- 185 Wals, Thomas 2004 AV Lycurgus dns min  
- 345 Lorinc, Jort 2004 DEM dns min  

 


Jongens pupillen A (2e jaars)

4x60m6 Teams
1 LYC-1 35.88 sec  
2 NEA-1 37.33 sec  
3 DEM 38.98 sec  
4 Lyc-2 40.56 sec  
5 LYC-3 44.23 sec  
- NEA-2 dns sec  

 

plNaamVerenigingGeb.60mVerspringenKogelstotenPunten
1 Kalle Veldhuijsen AV Lycurgus 2003 9.21 4.20 8.75 1728
2 Collin Geugjes AV NEA Volharding 2003 9.19 4.47 7.03 1692
3 Seb Wals AV Lycurgus 2003 9.34 4.24 8.15 1682
4 Wouter Konijn AV Lycurgus 2003 9.39 4.05 7.23 1585
5 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 2003 10.24 4.04 9.12 1547
6 Thomas Jellema AV NEA Volharding 2003 9.30 4.10 6.09 1544
7 Arend Plomp AV Lycurgus 2003 9.69 3.84 6.39 1443
8 Noa Struyve DEM 2003 9.61 3.53 6.63 1408
9 Adam Amghar AV Lycurgus 2003 9.96 3.91 6.29 1408
10 MArk Rous AC Waterland 2003 10.12 3.88 5.62 1336
11 Wassim Belloum AV Lycurgus 2003 10.25 3.58 6.78 1328
12 Nino Feller AV NEA Volharding 2003 9.87 3.44 6.23 1324
13 Milo Schagen DEM 2003 9.86 3.57 5.32 1295
14 Benjamin Stijns AV NEA Volharding 2003 10.31 3.55 6.09 1272
15 Stijn Scucces AV NEA Volharding 2003 10.43 3.52 5.97 1241
16 Ravi Marcus DEM 2003 10.14 3.61 4.71 1218
17 Twan Deumers AV Lycurgus 2003 10.26 3.30 4.66 1135
18 Sam Bosman AV NEA Volharding 2003 10.75 3.15 6.16 1135
19 Jasper Jansema DEM 2003 10.53 3.06 5.17 1084
20 Sam Dirkson AV Lycurgus 2003 10.94 3.15 4.60 1007
21 Luca van der Nooy AV NEA Volharding 2003 10.84 3.00 4.50 983
22 Nout Heine AV Lycurgus 2003 11.48 2.95 5.70 975
23 Pepijn van der Putten AV Lycurgus 2003 12.32 2.87 6.89 940
24 Kem Herrema AV Lycurgus 2003 10.27 3.45 dns 846
25 Sven Ottink AV Lycurgus 2003 12.36 2.72 4.72 769
26 Floris Molenar AV Lycurgus 2003 12.49 2.69 dns 428
27 Jasper Zijlstra AV Lycurgus 2003 dns dns dns 0
28 Lukas Vijn AV Lycurgus 2003 dns dns dns 0

 

1000m27 deelnemer(s)
1 294 Geugjes, Collin 2003 AV NEA Volharding 3.34.88 min  
2 293 Feller, Nino 2003 AV NEA Volharding 3.42.08 min  
3 189 Belloum, Wassim 2003 AV Lycurgus 3.43.86 min  
4 295 Jellema, Thomas 2003 AV NEA Volharding 3.44.19 min  
5 352 Marcus, Ravi 2003 DEM 3.52.17 min  
6 354 Schagen, Milo 2003 DEM 3.56.16 min  
7 175 Rous, MArk 2003 AC Waterland 3.59.06 min  
8 192 Deumers, Twan 2003 AV Lycurgus 4.11.09 min  
9 188 Amghar, Adam 2003 AV Lycurgus 4.12.19 min  
10 298 Stijns, Benjamin 2003 AV NEA Volharding 4.14.38 min  
11 353 Struyve, Noa 2003 DEM 4.16.69 min  
12 194 Heine, Nout 2003 AV Lycurgus 4.27.00 min  
13 296 Nooy, Luca van der 2003 AV NEA Volharding 4.28.59 min  
14 292 Bosman, Sam 2003 AV NEA Volharding 4.31.10 min  
15 193 Dirkson, Sam 2003 AV Lycurgus 4.32.32 min  
16 199 Ottink, Sven 2003 AV Lycurgus 4.35.30 min  
17 297 Scucces, Stijn 2003 AV NEA Volharding 4.43.83 min  
- 82 Veldhuijsen, Kalle 2003 AV Lycurgus   min  
- 81 Putten, Pepijn van der 2003 AV Lycurgus   min  
- 85 Zijlstra, Jasper 2003 AV Lycurgus   min  
- 84 Wals, Seb 2003 AV Lycurgus   min  
- 83 Vijn, Lukas 2003 AV Lycurgus   min  
- 195 Herrema, Kem 2003 AV Lycurgus dns min  
- 190 Bonte, Sebastiaan 2003 AV Lycurgus dns min  
- 196 Konijn, Wouter 2003 AV Lycurgus dns min  
- 80 Plomp, Arend 2003 AV Lycurgus   min  
- 198 Molenar, Floris 2003 AV Lycurgus dns min  

 


Meisjes pupillen A (1e jaars)

4x60m7 Teams
1 DEM-1 37.98 sec  
2 DEM-2 39.11 sec  
3 LYC-1 40.73 sec  
4 LYC-2 40.79 sec  
5 LYC-4 41.25 sec  
6 ACW 41.75 sec  
7 LYC-3 42.20 sec  

 

plNaamVerenigingGeb.60mHoogspringenBalwerpenPunten
1 Loes Winter AV Lycurgus 2004 10.01 1.15 22.00 1273
2 Sade Tuininga AV Lycurgus 2004 10.16 1.10 20.57 1195
3 Danique Schram DEM 2004 10.36 1.10 20.53 1166
4 Tessa van Herp AV Lycurgus 2004 10.59 1.10 19.30 1116
5 Lisa Renkema DEM 2004 10.13 1.05 17.25 1114
6 Silke de Haas DEM 2004 10.27 1.10 16.00 1112
7 Zoe Lammertink DEM 2004 10.10 1.00 18.00 1094
8 Eline Brouwer DEM 2004 10.11 1.10 12.26 1072
9 Danila Blokzijl AV Lycurgus 2004 10.66 1.05 17.42 1042
10 Lynn van de Meij DEM 2004 10.16 1.05 12.87 1039
11 Selena Morauw AC Waterland 2004 10.65 0.90 23.91 1023
12 Valerie Hagnauer AV Lycurgus 2004 10.47 1.00 16.78 1021
13 Mint Wiersma AV Lycurgus 2004 10.77 1.00 16.81 981
14 Anna van de Kamp DEM 2004 10.74 0.85 21.60 944
15 Sessen Samuel AC Waterland 2004 10.84 0.95 17.00 939
16 Romy Leenstra AV NEA Volharding 2004 10.93 0.95 17.13 928
17 Jill Pique AV Lycurgus 2004 10.80 1.00 13.65 926
18 Fee Eising AC Waterland 2004 10.84 0.95 15.63 917
19 Silvie Berkhout AV Lycurgus 2004 10.57 0.95 12.12 894
20 Sara Weimer AC Waterland 2004 11.25 1.00 14.41 881
21 Arwen de Wit AV NEA Volharding 2004 10.82 0.95 12.55 868
22 Estalla Verwiel AV Lycurgus 2004 11.22 0.95 15.43 866
23 Sanne Kooij AV Lycurgus 2004 11.42 0.95 16.80 863
24 Gwen Laurijs DEM 2004 10.58 0.85 14.40 858
25 Ruby Pique AV Lycurgus 2004 11.21 0.90 16.25 843
26 Vera Steding AV Lycurgus 2004 10.54 0.85 12.52 831
27 Tess Maijer AV Lycurgus 2004 11.50 1.05 11.07 830
28 Sofie Bruintjes AV Lycurgus 2004 11.52 0.90 16.68 813
29 Marieke Kivit DEM 2004 11.17 0.95 9.88 773
30 Marissa van Ooijen AV Lycurgus 2004 12.14 0.95 15.21 758
31 Debbie Baijens AV Lycurgus 2004 10.97 0.80 11.58 721
32 Bella Barboza AV Lycurgus 2004 11.64 0.75 9.84 570
33 Samira van Rookhuizen AV NEA Volharding 2004 12.55 0.75 13.29 538
34 Puck Emmer AV Lycurgus 2004 dns dns dns 0

 

1000m34 deelnemer(s)
1 439 Herp, Tessa van 2004 AV Lycurgus 3.48.13 min  
2 165 Morauw, Selena 2004 AC Waterland 3.59.35 min  
3 168 Eising, Fee 2004 AC Waterland 4.02.80 min  
4 385 Schram, Danique 2004 DEM 4.05.75 min  
5 438 Hagnauer, Valerie 2004 AV Lycurgus 4.09.68 min  
6 388 Lammertink, Zoe 2004 DEM 4.10.79 min  
7 435 Blokzijl, Danila 2004 AV Lycurgus 4.19.74 min  
8 449 Winter, Loes 2004 AV Lycurgus 4.22.10 min  
9 448 Wiersma, Mint 2004 AV Lycurgus 4.24.94 min  
10 166 Samuel, Sessen 2004 AC Waterland 4.30.86 min  
11 384 van de Meij, Lynn 2004 DEM 4.35.01 min  
12 445 Steding, Vera 2004 AV Lycurgus 4.36.30 min  
13 276 Wit, Arwen de 2004 AV NEA Volharding 4.39.31 min  
14 442 Ooijen, Marissa van 2004 AV Lycurgus 4.43.48 min  
15 443 Pique, Jill 2004 AV Lycurgus 4.43.77 min  
16 446 Tuininga, Sade 2004 AV Lycurgus 4.45.91 min  
17 433 Baijens, Debbie 2004 AV Lycurgus 4.57.29 min  
18 444 Pique, Ruby 2004 AV Lycurgus 5.00.03 min  
19 274 Leenstra, Romy 2004 AV NEA Volharding 5.03.41 min  
20 275 Rookhuizen, Samira van 2004 AV NEA Volharding 5.14.71 min  
21 440 Kooij, Sanne 2004 AV Lycurgus 5.15.16 min  
22 441 Maijer, Tess 2004 AV Lycurgus 5.25.19 min  
23 387 Laurijs, Gwen 2004 DEM 5.25.73 min  
24 167 Weimer, Sara 2004 AC Waterland 5.49.00 min  
- 447 Verwiel, Estalla 2004 AV Lycurgus dns min  
- 386 Haas, Silke de 2004 DEM dns min  
- 389 Kivit, Marieke 2004 DEM dns min  
- 382 Renkema, Lisa 2004 DEM dns min  
- 383 Brouwer, Eline 2004 DEM dns min  
- 390 Kamp, Anna van de 2004 DEM dns min  
- 436 Bruintjes, Sofie 2004 AV Lycurgus dns min  
- 437 Emmer, Puck 2004 AV Lycurgus dns min  
- 432 Barboza, Bella 2004 AV Lycurgus dns min  
- 434 Berkhout, Silvie 2004 AV Lycurgus dns min  

 


Meisjes pupillen A (2e jaars)

4x60m9 Teams
1 NEA-1 37.65 sec  
2 NEA-2 38.10 sec  
3 DEM-1 38.29 sec  
4 DEM-2 39.44 sec  
5 LYC-1 40.73 sec  
6 ACW 41.01 sec  
7 NEA-3 41.21 sec  
8 LYC-2 43.99 sec  
- DEM-3 dns sec  

 

plNaamVerenigingGeb.60mVerspringenKogelstotenPunten
1 Thyra Terweij AV NEA Volharding 2003 9.43 4.09 7.17 1582
2 Laura Wilde AV NEA Volharding 2003 9.49 3.96 6.15 1486
3 Julia Jongejeugd AV NEA Volharding 2003 10.07 3.82 7.82 1460
4 Rosaly Zomerdijk AV NEA Volharding 2003 9.45 4.01 5.46 1459
5 Alba Sanna DEM 2003 9.92 3.77 6.99 1427
6 Bo van e Aar DEM 2003 9.88 3.75 6.44 1398
7 Noa Zand AV Lycurgus 2003 10.03 3.70 6.44 1364
8 Marit Bout AV NEA Volharding 2003 9.97 3.73 5.32 1310
9 Eline Mast AV NEA Volharding 2003 10.07 3.84 5.22 1309
10 Silvia Bloemeldaal AV NEA Volharding 2003 9.93 3.55 4.72 1239
11 Anne van Dijk AC Waterland 2003 10.23 3.30 6.14 1236
12 Gwen Broek AV NEA Volharding 2003 10.14 3.56 4.94 1224
13 Nadia Lensen AV Lycurgus 2003 10.24 3.50 5.20 1215
14 Dagmar Poot AV NEA Volharding 2003 10.43 3.36 6.04 1213
15 Marit van de Kamp DEM 2003 10.38 3.56 5.23 1209
16 Ouahiba Boutayby DEM 2003 10.03 3.22 5.24 1192
17 Britt van 't Hoff AV NEA Volharding 2003 10.45 3.36 5.74 1192
18 Isabel d´Mattos AC Waterland 2003 10.95 3.09 7.06 1150
19 Marit Kaptein AV NEA Volharding 2003 10.47 3.26 5.28 1139
20 Chiara Lindschoten AC Waterland 2003 10.78 3.28 5.60 1122
21 Danique Visser DEM 2003 10.10 3.00 4.97 1120
22 Milou Jongeneel AV NEA Volharding 2003 11.01 3.48 5.30 1112
23 Dagmar Salomons AV Lycurgus 2003 10.81 3.28 5.40 1105
24 Sara van de Geest DEM 2003 10.56 3.24 5.00 1104
25 Milana Sikkema AV Lycurgus 2003 10.35 3.18 4.41 1080
26 Mirte Janssen DEM 2003 10.58 3.25 4.53 1070
27 Madelon Kivit DEM 2003 10.73 3.33 4.49 1063
28 Eline Couwenberg AC Waterland 2003 10.48 3.00 4.59 1039
29 Robin Kuller AV NEA Volharding 2003 11.33 3.14 5.56 1022
30 Emma Fransen AC Waterland 2003 11.10 2.94 5.08 979
31 Zoe Girthuis AV Lycurgus 2003 11.03 2.95 4.86 975
32 Lisa van den Brink AC Waterland 2003 11.63 2.95 5.97 975
33 Elisa Babucci AV NEA Volharding 2003 11.17 3.16 4.41 967
34 Lois Hoogland AV Lycurgus 2003 10.70 3.05 3.89 966
35 Misha Klein DEM 2003 10.56 2.84 3.81 938
36 Raisa Dhiel AV Lycurgus 2003 10.81 2.62 4.15 886
37 Kin de Wit DEM 2003 11.78 2.94 4.46 855
38 Jinke van de Lageweg AV Lycurgus 2003 11.56 2.72 3.98 801
39 Aleyna Seker DEM 2003 12.32 2.17 4.64 657
40 Laura vd Merwe AV NEA Volharding 2007 11.38 2.99 dns 608
41 Lieke Vet AV Lycurgus 2003 13.81 1.76 3.09 320
42 Betty Tuijn DEM 2003 dns dns dns 0
43 Monika van de Poel DEM 2003 dns dns dns 0
44 Kelsey Tuinstra DEM 2003 dns dns dns 0
45 Amder Tuinstra DEM 2003 dns dns dns 0

 

1000m45 deelnemer(s)
1 286 Mast, Eline 2003 AV NEA Volharding 3.27.39 min  
2 289 Wilde, Laura 2003 AV NEA Volharding 3.40.58 min  
3 288 Terweij, Thyra 2003 AV NEA Volharding 3.47.41 min  
4 284 Kaptein, Marit 2003 AV NEA Volharding 3.55.43 min  
5 290 Zomerdijk, Rosaly 2003 AV NEA Volharding 3.57.24 min  
6 282 Jongejeugd, Julia 2003 AV NEA Volharding 4.02.31 min  
7 278 Bloemeldaal, Silvia 2003 AV NEA Volharding 4.03.56 min  
8 454 Lensen, Nadia 2003 AV Lycurgus 4.06.59 min  
9 456 Sikkema, Milana 2003 AV Lycurgus 4.07.29 min  
10 283 Jongeneel, Milou 2003 AV NEA Volharding 4.08.92 min  
11 279 Bout, Marit 2003 AV NEA Volharding 4.12.10 min  
12 280 Broek, Gwen 2003 AV NEA Volharding 4.14.91 min  
13 170 Couwenberg, Eline 2003 AC Waterland 4.15.75 min  
14 169 Fransen, Emma 2003 AC Waterland 4.16.50 min  
15 458 Zand, Noa 2003 AV Lycurgus 4.17.82 min  
16 281 Hoff, Britt van 't 2003 AV NEA Volharding 4.25.89 min  
17 455 Salomons, Dagmar 2003 AV Lycurgus 4.26.24 min  
18 401 Wit, Kin de 2003 DEM 4.27.21 min  
19 453 Lageweg, Jinke van de 2003 AV Lycurgus 4.33.58 min  
20 277 Babucci, Elisa 2003 AV NEA Volharding 4.34.57 min  
21 171 Lindschoten, Chiara 2003 AC Waterland 4.36.11 min  
22 452 Hoogland, Lois 2003 AV Lycurgus 4.42.39 min  
23 299 Merwe, Laura vd 2007 AV NEA Volharding 4.43.16 min  
24 285 Kuller, Robin 2003 AV NEA Volharding 4.58.55 min  
25 172 Dijk, Anne van 2003 AC Waterland 5.02.19 min  
26 174 Brink, Lisa van den 2003 AC Waterland 5.06.03 min  
27 450 Dhiel, Raisa 2003 AV Lycurgus 5.12.27 min  
28 402 Kivit, Madelon 2003 DEM 5.13.61 min  
29 457 Vet, Lieke 2003 AV Lycurgus 5.52.39 min  
- 173 d´Mattos, Isabel 2003 AC Waterland dns min  
- 403 Seker, Aleyna 2003 DEM dns min  
- 404 Boutayby, Ouahiba 2003 DEM dns min  
- 309 Visser, Danique 2003 DEM dns min  
- 393 Klein, Misha 2003 DEM dns min  
- 394 Geest, Sara van de 2003 DEM dns min  
- 395 Tuinstra, Kelsey 2003 DEM dns min  
- 287 Poot, Dagmar 2003 AV NEA Volharding dns min  
- 392 Poel, Monika van de 2003 DEM dns min  
- 391 Kamp, Marit van de 2003 DEM dns min  
- 399 Tuijn, Betty 2003 DEM dns min  
- 400 Sanna, Alba 2003 DEM dns min  
- 451 Girthuis, Zoe 2003 AV Lycurgus dns min  
- 396 Tuinstra, Amder 2003 DEM dns min  
- 397 Janssen, Mirte 2003 DEM dns min  
- 398 Aar, Bo van e 2003 DEM dns min  

 


 

Blogs

 

Lust & Leven - Veron LustLust & Leven

Veron Lust over zijn leven als (ultra)loper en ontwikkelingshulp verlener
| Sep 2018 | mei.2018 | mrt.2018 |